Právě je 20 zář 2018 17:17

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Mercedes Guru (?) 
Autor Zpráva
král hvězd

Auto: Už se mi to sem nevejde
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Mercedes Guru (?)
V tom odkazu z galerie to auto mělopřed x lety 400 najeto,tak to nový být nemůže,protože tak vyjmečný a původní auto je v ČR jen jedno 009 .

11 led 2018 23:34
Ohlásit tento příspěvek
Profil Zobrazit autorovy stránky
vycházející hvězda

Auto: W163 ML500
Odpovědět s citací
Co se týká špatně koupeného auta tak v téhle zemi se ničeho nedomůžeš. Když jsem se ptal právníka tak mi říkal ať takové věci vůbec neřeším. Prodat někomu jinému a jít dál. Pokud to teda není auto za miliony.

11 led 2018 23:35
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: D, J, SWE, CZ...
Odpovědět s citací
totál výfuk = děravej.
Trochu jsem čekal, že napíšeš že děravej nebyl ale proděravěl se hned po 5 km...
Nevím jestli jsi tohle vlákno založil z nějakýho trollýho důvodu ale snad se nepohybuješ mezi autama od minulýho tejdne, ne...
Lidi jsou podvodníci, nota bene mezi autama + mercedesama + starejma plečkama.
mbcc nevyjímaje. (sam. poctivci tu jsou , to je jasný :) ;) ) Tak to prostě na světě chodí.

11 led 2018 23:37
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Kdyby si nebyl trotl,tak by si takový problémy neměl. Nejdřív mi tě bylo líto,že si zaslepeně koupil něco,co stálo za hovno už z fotek a popisu,ale po tom co následovalo ti to přeju,protože jsi si to zasloužil :x . A už mlčím,protože Zadek mi zase řekne,že jsem zlej :D .

11 led 2018 23:39
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: W124 300 TD, Range Rover '76
Odpovědět s citací
scout76 píše:
V tom odkazu z galerie to auto mělopřed x lety 400 najeto,tak to nový být nemůže,protože tak vyjmečný a původní auto je v ČR jen jedno 009 .

Dnes má, po 14 letech, na počítadle 476000 km. A už je na tom lépe, motor v cajku, výfuk se vymění, brzdy opravený komplet. On nechce s tím člověkem nic řešit, já se jen ptal kdo z vás ho zná. Věřím, že od Forresta nebo od Zadka by takovej střep nekoupil a stál by taky těch 55. Prostě normál auto a ne že do něj za posledních 15 let a 150000 km nedal nikdo ani vorla, a ani to by nevadilo kdyby netvrdil že je to pěkný udržovaný, a ono tak i zvenku vypadá. Prostě rybička se chytila...

11 led 2018 23:44
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
tak tomu nerozumím. Na začátku si psal,že to ani pořádně nejede a najednou to má motor v cajku a opravený brzdy. To máš prsten od Arabely nebo jednou rukou píšeš a druhou děláš zázraky?

11 led 2018 23:56
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: Žigul
Odpovědět s citací
Koule pri hledani chybky dost napoví *jokingly*

11 led 2018 23:57
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
scout76 píše:
tak tomu nerozumím. Na začátku si psal,že to ani pořádně nejede a najednou to má motor v cajku a opravený brzdy. To máš prsten od Arabely nebo jednou rukou píšeš a druhou děláš zázraky?

To auto stálo od před Vánoc u mě...

12 led 2018 00:13
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Takže účel tohoto topicu byla reklama na tvou osobu a trolování? Ono to není poprvé takový PR :D .

12 led 2018 00:21
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Jaká reklama??? Ptal jsem se jestli někdo zná toho podvodníka. Případně zkušenosti. Nebylo účelem tu řešit auto. Že někdo párkrát v malém prodá někomu draze sračku s cílem ho natáhnout ještě projde, ale toto? Co si jako ten člověk myslí že se časem stane? I když, tady nevadí estébák premiérem tak co by lidi řešili mechanika a obchodníka podvodníkem.

12 led 2018 00:37
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Odpovědět s citací
A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?

12 led 2018 00:57
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Tvl. Mirek Dušín :D .

12 led 2018 07:38
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
kdyby tady bylo vlákno:
Pan Vopička je pěknej zmrd, vobložil pana Tydýta, kterej mu důvěřoval, protože má pan Vopička umaštěnou kombinézu :stern: z druhý ruky. Dejte si na něj pozor.
Ok, tak proti tomu nic...
Nezlob se na mě ale když člověk co se zabývá auty naříká nad tím, jak jeden druhého och'cává při prodeji je asi tak divný, jako kdyby popelář na popelářským fóru naříkal, že jsou plné popelnice.
Buď je to záměr nebo na něčem ujíždíš, případně máš hypoglykemii.

12 led 2018 07:53
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Auto: W211; Ex W210, W124
Odpovědět s citací
Přemek Doležal píše:
Pokud si někdo projede auto na trase dlouhé 20 km, a nepozná, že je vše nasračku,
že desky jsou na plech,.....
tak je to dle mě Hňup, a má jezdit busem. @}->-- *kissing*

Já jsem teď projel w211 a nepoznal jsem že jsou přední desky i s kotoučema totál KO. Desky sjeté na kov, kotouče 2mm pod minimem. Upozornil a vyměnil mě je až mechanik v servise za kterým jsem s autem po koupi přijel. Nevím jak u jiných aut ale tady jsem to nepoznal (možná kvůli SBC) - žádnej divnej zvuk a sundávat kolo abych se na ně podíval jsem fakt nedělal, věřil jsem prodejci, je odtud z fóra. Auto má sport paket a brzdy vyšli na šílenou pálku :-(

12 led 2018 08:20
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Fusion píše:
A co kdyby sis to jel za ním řešit a neplevelil tady něco, o čem nikdo neví jestli je vůbec pravda?

Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou. A když to píšu tak to pravda je, něco jinýho jsou nějaký polemiky o elektro atd. a něco jinýho je to, co vidím a slyším. Neví jestli to je pravda - tak třeba Milan (jo, čikl) mi psal, že tohle auto koupil guru za 15 a pak nabízel za 150. Takže to musela být pěkná vražda a on je mega vychcanej hajzl.

Jo, 2 mm podjetý kotouče, to mělo taky pravidelnej servis - pravidelně když se to rozbilo. Bych blil, to je jako upadlý vrzáky na čtyřkách.

12 led 2018 11:14
Ohlásit tento příspěvek
hvězdička

Auto: W202 C200 Elegance 1998
Odpovědět s citací
Jo podobnou situaci jsem kdysi zažil sám, podvedl mě můj vlastní automechanik, kterému po x letech spolupráce prostě věříte. Prodal mi auto "top stav" a když jsem po pár dnech ježdění zajel jinam na kontrolu, protože to táhlo na stranu, zjistil jsem že brzdy jsou KO, prahy shnilý zespodu, přední náprava na výměnu, rozvody před smrtí a podobně. Zkrátím to, za 100 koupil, za dva roky za 25 prodal a to jsem se radoval...Ceny oprav a pneu do toho radši nepočítám. To je tak když někomu věříte. Důvěřuj, ale prověřuj!

12 led 2018 11:37
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Jj, to tak chodí. Na důvěře už pohořelo hodně lidí. Jak kupci, tak prodejci. Já každýmu komu prodávám auto říkám - pořádně si to prohlídni, je to starý, dělal jsem to a to, je potřeba to a to, jestli od toho čekáš XY tak tohle je AB, poohlídni se jinde. Tečka. A nebo prostě řeknu . o autě nevím nic takže k tomu přistupuj že je vše na kontrolu případně opravu. Jenže tento člověk přijel až potom co koupil jinde. A když se řešil stav tak z něj vylezlo (ani to říkat moc nechtěl) kolik za auto dal a s jakou pohádkou ho koupil. Že je to vokurka snad řešit nemusíme, to jsem mu řekl taky. Šlo o to kdo zná tu firmu a majitele, a ne tu řešit auto. Na to sere pes. A záměrně jsem hned na začátku nepsal proč se ptám. Má to své důvody.

12 led 2018 11:49
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Auto: W123 280CE
Odpovědět s citací
Já ten jeho plzeňskej bazar pamatuju v době největší slávy (to byla ještě W220 ve vývoji a že tam vždy stálo pár W140 + hromada dalšího)

Pak to nějak neukočíroval:
http://www.regionplzen.cz/zpravodajstvi ... l-85-roku/

fokume byl rychlejší:
https://www.novinky.cz/krimi/110657-upr ... v-usa.html

Naposledy upravil prcek dne 12 led 2018 13:36, celkově upraveno 2

12 led 2018 13:25
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Auto: 1 2 4
Odpovědět s citací
slusny
https://www.novinky.cz/krimi/110657-upr ... v-usa.html

12 led 2018 13:30
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
scout76 píše:
Kdyby si nebyl trotl,tak by si takový problémy neměl. Nejdřív mi tě bylo líto,že si zaslepeně koupil něco,co stálo za hovno už z fotek a popisu,ale po tom co následovalo ti to přeju,protože jsi si to zasloužil :x . A už mlčím,protože Zadek mi zase řekne,že jsem zlej :D .

To jo já si soucit nezasloužím jak jsem si mohl dovolit na autě vyměnit lambda sondu a proměřit několik čidel, nejsem toho hoden, je to přeci MB.
Vám třem kašpárkům stačí jakékoliv vlákno, je to jedno o čem je. V každém případě jste o jedno hodně dlouhé ochudili slušné členy MBCC.

12 led 2018 16:13
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Jasně :D ,bylo vidět,že víš co děláš a proměřením a výměnou lambdy si zjistil,že je vlastně vše v pořádku.

12 led 2018 17:06
Ohlásit tento příspěvek
legenda hvězd

Auto: W201 + W202 + W124 + e46
Odpovědět s citací
Opet paradne nablito v tematu ....

12 led 2018 19:01
Ohlásit tento příspěvek
Profil ICQ
legenda hvězd

Odpovědět s citací
fíkus píše:
Ptát se kdo z vás zná pana Študlara je asi zbytečný, zná ho asi kde kdo. Ale já ne. Kdo a co je to zač? Docela podvedl mého zákazníka, resp. mu prodal věc - auto, která neměla deklarované vlastnosti.

Takze :

Maestro Studlar je peknej zmrd, vychcanec atd

Kamarad si odvazne od nej koupi w211 e500 za 260k
Auto melo byt top, jen nejake drobnosti za drobny
Pry delany podvozek, repasovany automat

Skutecny stav :
problem s unikem chladici kapaliny, po "odborne" montazi LPG
LP airmatic vzpera - vadny ventil - nefunkcni rezimy a hlaseni na KI
Motor - vypadky zapalovani, nepravidelny chod - svitici krocan
Praskle svody na leve hlave
Vykastrovany katy - zavady vsech 4 lambad
Automat - kopani, prokluz. Po tydnu ko snimac otacek - tudiz mechatronika
Pri vymene mechatroniky zjisteno - unik oleje tesnenim vany a zasuvkou
Tesneni vany podporeno cernym silikonem.
Velke hlinikove i kovove spony - olej sice cisty ale se zapachem spaleniny
Po demontazi hydraulickeho plata bylo jasne videt dlouholete usady.
Takze po dokonceni vymeny mechatroniky a smazani adaptaci auto opet jelo. Kvalita razeni priserna, kopani atd ...

K otazce problemu udajne repasovanemu automatu se prodavajici nijak nepostavil, zadna kompenzace neprobehla

Opravy dalsich zavad odsunuty

Aktualne novemu majiteli chodi obalky se zelenym pruhem, telefonaty exekutora at neprodlene e500 vyda exekutorskemu uradu protoze jiz bylo exekucne zarazeno do pohledavky.

Takze si panacek naskocil do vrany a jeste mu ji zrejme nakonec 211 seberou a cca tri kilca budou cau ...

Takze asi toto je pan Studlar

12 led 2018 19:34
Ohlásit tento příspěvek
Profil ICQ
král hvězd

Odpovědět s citací
Slušný :-! A to je ČR tak velká země že se pořád najde někdo kdo od něj koupí auto nebo tam jezdí na servis??? To přeci není možný aby takovej člověk dělal tak dlouho podvody. =-o Je fakt, že já o něm nikdy neslyšel, ale to nic neznamená. Já úplně vidím ty servisovaný auta... To věřím i tomu, že vyndá dobrý součástky, namontuje načatý nebo rovnou rozbitý a ty vymontovanáý pak prodá tomu stejnému zákazníkovi. Znal jsem takhle jednoho opraváře Saabů. Doplatil na to, že měl zákazník některý díly označený, ne však z důvodu možného podvodu. Prostě to kdysi rozdělával tak si udělal značky. A vyměněné díly měly z půlky ty stejné značky... ty ostatní přišly nové, protože je ten "mechanik" rovnou nadělil na jiné auto. :-$

12 led 2018 19:43
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Auto: 1 2 4
Odpovědět s citací
neni pan studlar takovej ten typ v bily cepici a ruzovym tricku se zvedlym limeckem *jokingly* :-!

12 led 2018 21:25
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
fíkus píše:
Slušný :-! A to je ČR tak velká země že se pořád najde někdo kdo od něj koupí auto nebo tam jezdí na servis??? To přeci není možný aby takovej člověk dělal tak dlouho podvody. =-o Je fakt, že já o něm nikdy neslyšel, ale to nic neznamená. Já úplně vidím ty servisovaný auta... To věřím i tomu, že vyndá dobrý součástky, namontuje načatý nebo rovnou rozbitý a ty vymontovanáý pak prodá tomu stejnému zákazníkovi. Znal jsem takhle jednoho opraváře Saabů. Doplatil na to, že měl zákazník některý díly označený, ne však z důvodu možného podvodu. Prostě to kdysi rozdělával tak si udělal značky. A vyměněné díly měly z půlky ty stejné značky... ty ostatní přišly nové, protože je ten "mechanik" rovnou nadělil na jiné auto. :-$

Tohle uz si troufne malo kdo *thumbs up* znamej to udelal rusum, taky vzal jejich dobry tlumice a hodil tam nejaky odjety *jokingly* pak to byla docela show kdyz ho na tech vychcanejch tlumicich honili kolem lesa :D

12 led 2018 22:11
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Odpovědět s citací
fokume píše:
neni pan studlar takovej ten typ v bily cepici a ruzovym tricku se zvedlym limeckem *jokingly* :-!

Takovej je u Prahy, akorát Wertheim a prodává karavany a vánoční stromky *jokingly*

13 led 2018 01:42
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
Všichni se strašně divíte proč se tak vyhýbám odborníkům ze servisu.

13 led 2018 11:23
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: Němčour
Odpovědět s citací
Jasně,všichni co ti zde nabídli pomoc a nebo jsi na ně byl odkázán jsou servisácký zmrdi.Užij si svuj sráč a nebreč.

13 led 2018 12:05
Ohlásit tento příspěvek
Profil ICQ
král hvězd

Odpovědět s citací
V každým oboru se najde šmejd,který kazí jméno ostatním. Zde je popsáno to,že dva lidi,kteří autům zjevně nerozumí si jdou koupit auto a pak jsou překvapení. A pan Xaler je třetí.
Překvapilo mě,že člověk který chce utratit 260tis. za ojetinu a nerozumí tomu,si nevezme někoho kdo má aspoň trošku ánung na co se zaměřit. Pokud ta E500 jela na hovno,tak by to poznala i moje manželka 009 .

Naposledy upravil scout76 dne 13 led 2018 17:31, celkově upraveno 1

13 led 2018 17:11
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Tak je lepsi hodit ctvrt míle pod nohy nejakymu lumpovi nez se “ ponizit” a jit si pro radu *jokingly* videl sem to mockrat a vsichni breci stejne :D

13 led 2018 17:15
Ohlásit tento příspěvek
legenda hvězd

Odpovědět s citací
Scout :
naprosty souhlas. Taky sem se ho ptal proc nerekl aby mel sebou nekoho kdo tomu rozumi a ma pripadne i starku. Je to clovek tady z pelhrimova a moc dobre zna EXCAR a me zna a vi ze tam pracuju. Ale mel svoje moudro nactene z internetu...
Jak rikas, takovej xaler 2 akorat se tenhle v tom nevrta. Jezdi kamicem a za videlane koruny si da auto opravit

13 led 2018 17:22
Ohlásit tento příspěvek
Profil ICQ
král hvězd

Auto: GV II 4hlava SAN, S210 E320
Odpovědět s citací
fíkus píše:
Ptát se kdo z vás zná pana Študlara je asi zbytečný, zná ho asi kde kdo. Ale já ne. Kdo a co je to zač? Docela podvedl mého zákazníka, resp. mu prodal věc - auto, která neměla deklarované vlastnosti.

ja ho znam pres 30 let... 008

jezdil zavodne na kole, pak je spravoval v Italii, hned po padu komandyru... nejak mu ty koruny stouply do do hlavy 006
by jsi ho mel taky znat bajko, kdyz jsi mel ve 12 letech kolo za sto t.Kcs 010 009

nicmene mi jako par ostatnim unika smysl tematu, hledas vicero "poskozenych" na podani zaloby?

13 led 2018 17:25
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Přemek Doležal píše:
Pokud si někdo projede auto na trase dlouhé 20 km, a nepozná, že je vše nasračku,
že desky jsou na plech,.....
tak je to dle mě Hňup, a má jezdit busem. @}->-- *kissing*

sem TOPIC oteviral s hruzou, ze se tady zase resi vobkladacuv Gpruser :D
guruj je na mbcc jen jeden :-!

13 led 2018 17:29
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
fíkus píše:

fíkus píše:
Fusion píše:

Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou.

dobre si protirecis 009

13 led 2018 17:34
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Zdeno píše:
Scout :
naprosty souhlas. Taky sem se ho ptal proc nerekl aby mel sebou nekoho kdo tomu rozumi a ma pripadne i starku. Je to clovek tady z pelhrimova a moc dobre zna EXCAR a me zna a vi ze tam pracuju. Ale mel svoje moudro nactene z internetu...
Jak rikas, takovej xaler 2 akorat se tenhle v tom nevrta. Jezdi kamicem a za videlane koruny si da auto opravit

Mě to přijde jako logická věc. Já jsem třeba totální mimoň ohledně PC věcí a nechám si radit od lidí co se tím živí. Stavbu baráku taky konzultuji s člověkem,který ví vo co gou i když bych si mohl na Google najít x recenzí co je dobrý a co je na hovno. Těch pár korun,co za tu službu zaplatím(pokud není z kamarádství zdarma) se mi vrátí několikanásobně někde jinde.

13 led 2018 17:37
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Laja22 píše:
fíkus píše:

fíkus píše:
Fusion píše:

Co je ti po tom. Ptal jsem se jasně jestli někdo zná tuhle firmu a čekal jsem co kdo napíše, protože jsem samozřejmě předtím zjistil kdo to je a co má za sebou.

dobre si protirecis 009

To není poprvé ani naposledy :D .

13 led 2018 17:39
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Ja kdyz sem prodaval vranu za 30 tak sem do smlouvy hodil ze na dily a vypsal tam od praskle zarovky po zápach proprdené sedacky :D kluk si myslel ze z toho udela za bůra vonavku :-! X krat jsem mu rekl ze je to mrtka auto ktery prodavam pac povazuju za demenci neco takovyho vlastnit *jokingly*
Vzal to a po tejdnu rozjel soudy pravniky atdatd ...tak sem mu rekl ze chci videt znaleckej posudek a muzem vyrazit k soudu :)
Tak si pobrecel dojel to do konce stk a prodal na dily , pro priste ma zkusenost ze obcas je dobry prodavajicimu verit :D

13 led 2018 17:40
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Mel jsi pockat treba by ho zacal znat v souvislosti s tema bicyklama :D

13 led 2018 17:43
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
staci vydrzet a nejaka story pro nedelni blesk se tu brzy objevi :D

13 led 2018 17:47
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Laja22 píše:
fíkus píše:

fíkus píše:
Fusion píše:

dobre si protirecis 009

To jsi skutečně tak hloupej? Já ho neznám, ale vím co je to za člověka díky tomu zákazníkovi, ten mi o něm řekl že seděl atd. Když řeknu "někoho znám" tak to znamená většinou že ho znám osobně a nebo nějak lépe než jen z doslechu od cizích lidí.

13 led 2018 17:49
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
ptas se kdo je to, co je to... o par prispevku dal pises, ze sis vse zjistil...
proc to nenapises hned na zacatku, google snad umi pouzivat kazdej, nebo ne?

13 led 2018 18:05
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Já to chtěl slyšet odsud. Názory lidí bez toho aniž bych zmínil že je to zločinec. Ale neznám ho, fakt ne. Jen jsem si přečetl že seděl za podvody.

13 led 2018 18:07
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
a co s tim ted, kdyz sis overil, ze gugl nelze, pretlumocis to "poskozenym"?

13 led 2018 18:09
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
celkem mě dost překvapuje ta houževnatost... :)

13 led 2018 18:13
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
me to spis prijde jako pruzkum mbcc mineni na tema: podvody autoprodejcu *jokingly*

13 led 2018 18:17
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: Němčour
Odpovědět s citací
Mě už to začíná srát,co téma to nějaký kecy.Bureš,kunda,tepláky,volební právo,optimalizace,ojebávání a další svatej.Měl bych adepta na dovolenku....by byl chvíli klídek.

13 led 2018 18:20
Ohlásit tento příspěvek
Profil ICQ
král hvězd

Odpovědět s citací
fíkus píše:
Já to chtěl slyšet odsud. Názory lidí bez toho aniž bych zmínil že je to zločinec. Ale neznám ho, fakt ne. Jen jsem si přečetl že seděl za podvody.

zajed za nim a vem mu miru na betonovy kozacky :D :D :D

13 led 2018 18:31
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Takových je tu víc. Koho myslíš?

13 led 2018 18:32
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Víte co nechápu - ať se řeší cokoli, píšu k tématu nebo se rozvine debata i mimo téma. Moje komenty jsou takový jaký jsou, ale do NIKOHO se tu NESERU. Proč někteří zdejší mají neustále potřebu řešit osoby a ne problematiku. Vyslovit názor k věci. Psát tu že jsem debil už snad není potřeba, to už všichni vědí.

13 led 2018 18:34
Ohlásit tento příspěvek
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další