Právě je 23 zář 2018 02:11

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Práskáš, práskám, práskáme... 
Autor Zpráva
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
Příspěvek Práskáš, práskám, práskáme...
Tak kámošovu ženu někdo prásk že peče doma dorty a cukroví a vyfásla flastr 50tis.Andrej dosáhne brzo svýho.a to si dávala si pozor a víceméně nikomu cizímu nepekla.šlo vo fakt minimální množství 2-4dorty za měsíc.Prostě úniky jak svině.Zatím nevím kdo ji sejmul zda FÚ či hygiena.Tak se ptám zda máte s tím někdo zkušenost.Že ji kuchyň nikdo nezkolauduje je jasný.Nejde třeba, si pronajmout školní kuchyň, ta je zkolaudovaná, tam to upíct a prodat legálně?Neřešte rentabilitu.Spíš mi jde o to zda je možné provozovat výrobu potravin a nevlastnit zkolaudované prostory, pouze si je příležitostně pronajímat.M.:S

13 zář 2018 22:38
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: W210,S210,W202,Suzuki Baleno,MAN
Odpovědět s citací
Příspěvek Re: Práskáš, práskám, práskáme...
A jak jí to dokázali?

14 zář 2018 01:49
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: W460, S124,...
Odpovědět s citací
Jestli to měla vyvěšený na FB (jako žena mýho kámoše), tak jednoduše.

14 zář 2018 02:21
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Auto: Žigul
Odpovědět s citací
Tak Češi jdou národem fízlů a práskačů 007 blby je ze ted maj po dlouhé dobe komu práskat :D nedej bože kdyz nekdo neni blbej a linej to by se mohli vsichni posrat :D myslim ze toho upekla jen pro známe *thumbs up*

14 zář 2018 04:09
Ohlásit tento příspěvek
legenda hvězd

Auto: W639,W164 320Cdi ,SL 55AMG. CLK 320
Odpovědět s citací
Finančák vyresis jednoduše
Každý rok dáš na FU čestné prohlášení že zisk z nezávislé činnosti nebyl vyšší než 20000 Kč
Tím jsi splnil daňovou povinnost a může ti kazdY skočit na hrb
Hygiena tě nemusí zajímat domu nikoho nepustís bez soudního příkazu .
Proti pokutě se dá bránit odvoláním aktuálně FS prohrává soudy kdy se lidé brání těmhle likvidačním flastrum

14 zář 2018 06:00
Ohlásit tento příspěvek
Profil Zobrazit autorovy stránky
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
Jak ji to dokázaly nevím.Nemluvil jsem s ní osobně.Neznam podrobnosti.Já bych taky dělal maximum pro to, abych jim nedal ani korunu.Mnozí však rezignují-nedivím se nemaj na to nervy.

14 zář 2018 06:49
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Auto: W11, W107, W112, W129, W210, W211, W221
Odpovědět s citací
Řesíš něco o čem nemáš informace?

14 zář 2018 07:12
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Auto: W123 240D, W140 600SE
Odpovědět s citací
On to ani nemusel bonznout nějakej práskač. Vůbec bych se totiž nedivil, kdyby proaktivní úředník špehoval facebook v rámci svého pokřiveného charakteru a vybíral si koho osolí.
Dorty a cukroví pro známé peče doma kde kdo, to snad ani nejde považovat za podnikání, nehledě na to, že zisk z toho je tak možná to potěšení z takové činnosti než peníze.

14 zář 2018 07:34
Ohlásit tento příspěvek
hvězdička

Auto: 124
Odpovědět s citací
Ale stačí jeden černoprdelník závystvej,kterej nedostal ochutnat a je to-jako ty dvě báby starý v Polsku byla v rámci nákýho výročí jejich náboženskýho velkoguru-J.P.II. dort s jeho podobou,všichni dostali a jen mlaskali,ale na báby se nedostalo,tak je naprášily,že to je znehodnocení jeho osoby a bůhví co ještě udávala *jokingly*
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... atura.html

14 zář 2018 10:09
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
Joe píše:
Řesíš něco o čem nemáš informace?

Řeším provozovnu, viz výše.Neřeším to jen kvůli tomuto konkrétnímu případu.Prostě mě zajímá zda můžeš něco vyrobit i když si pronajmeš příležitostně provozovnu.Na nic víc jsem se neptal.Jak to bylo v tomto konkrétním případě je věc která až tak nesouvisí s mým dotazem.

14 zář 2018 10:21
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Odpovědět s citací
https://www.podnikavazena.cz/opportunit ... ou-kuchyni

14 zář 2018 11:30
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
Zajímavé.Dík!

14 zář 2018 11:57
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Odpovědět s citací
musketyr píše:
Jak ji to dokázaly nevím.Nemluvil jsem s ní osobně.Neznam podrobnosti.Já bych taky dělal maximum pro to, abych jim nedal ani korunu.Mnozí však rezignují-nedivím se nemaj na to nervy.

Stačí jedna svině v sousedství, a je problém na světě.
Taky tady naproti žila ku.va komunystycká, zlodějská, udavačská. :-! :-! :-!
Už se smaží v pekle, její druh - mimochodem stejnýho druhu, jí prohnal kuli hlavou, a pak i sobě. @=
A hnej je vo dvě svině na světě míň, a já mám konečně klíd. @}->--

14 zář 2018 12:21
Ohlásit tento příspěvek
kometa

Odpovědět s citací
Citace:
Taky tady naproti žila ku.va komunystycká, zlodějská, udavačská. :-! :-! :-!
Už se smaží v pekle, její druh - mimochodem stejnýho druhu, jí prohnal kuli hlavou, a pak i sobě. @=
A hnej je vo dvě svině na světě míň, a já mám konečně klíd. @}->--

A tak zase na druhou stranu Přemku, taková sebekritika je docela v pořádku

14 zář 2018 13:17
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Odpovědět s citací
Tahle lidska vlastnost je podle me kralovna vsech vlastnosti. Jeden nakazenej zmetek umi zatopit mnoha slusnejm. Nezamenujte podnikani s zivorenim protoze podnika ten co sedi a banda lidi na nej vydelava a zivori ten co musi sam sehnat praci, material, vyrobit to, prodat, vymahat penize a pak zaplatit 4 x rocne dph, 1 dan z prijmu, zdravotni a sociani aby se dozvedel ze duchod nikdy nedostane no a pak tu mame jeste silnicni dan a svou cinnosti neprimo zivi babise jeste dani spotrebni (z nafty) a pak muze bud po nocich pocitat papiry nebo si najmout ucetni ktera ale sice zaplatit chce ale vsechno stejne neohlida a hlavne za to neruci!
Diky tehle buzeraci podporuju vsechny kdo delaji cokoliv na cerno nikdy nechci uctenku a i kdyby byli sebehorsi na tenhle bonzackej system nikdo nema a tak radeji venuji tezce vydelane penize jim nez krivakovi slovenskymu na telefonu statni bezpecnosti

14 zář 2018 14:10
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Celej problém je v tom, že tu chybí podpora malýho podnikání. Nezdanění do 20tis./rok je nesmysl. Dneska se dá prodat na bazošu pár krámu a 20tis. je za dva měsíce vyčerpáno.
Nevím kdy se ten limit stanovoval, ale je to dneska blbost a zajímalo by mě, jak FÚ prokáže překročení v případě buchet.
Na druhou stranu musí ten, kdo se tím chce živit, pořídit drahou výbavu podle norem a dělat úředničinu a není pak divu, když se nasere, že jim babka kazí kšeft domácí troubou.
Měl by se objasnit a zjednodušit ten přechod z koníčka na výdělečnou činnost. Částka pro zdanění by měla být podle mě tak čtyřásobek průměrnýho platu (dneska 120tis.) za kal. rok. 10tis./měs. není částka na to, se takovou činností uživit, ale otevřela by možnosti matkám na mateřské apod., a člověk si vyzkouší, jestli by z toho byla opravdová činnost, pokud by do budoucna chtěl překročit limit.

14 zář 2018 15:24
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Auto: w210
Odpovědět s citací
Nevím jak teď, ale kdysi se práskalo v zahrádkářských koloniích. Kdo si udělal u boudy pergolou, nebo terásku, a bylo to větší, než 16 m2, šup, teplej bronz a už se bouralo. Ale to bylo kdysi za komárů. Táta asi před 20 lety řešil, že uřízl poměrně statnou dubovou větev, která poměrně nevhodně zasahovala na náš pozemek. Sousedili jsme s tehdy již opuštěným a zanedbaným areálem Desty. Dřevo vcelku nerozumně pořezal a uskladnil. Jeden nám známý člověk to nabonzoval a policie řešila ne uříznutí větve statného dubu, ale krádež dřeva. Kolik toho bylo? Tak na malej vlek.

14 zář 2018 15:44
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Odpovědět s citací
Neni treba zadna podpora jen staci neotravovat blbostma. Dort to lepsi neupece driv to taky neni auto se samo taky nespravi tak neni duvod odevzdavat nekam kde to na dotacich zase rozdaji babisovi.
Vracime se do doby za komara kdy se vse schanelo prez zname ale bohuzel dnes nas v tom omezuji moderni technologie ktere nas spehuji a bonzuji sami takze opet se mi v nekolika pripadech osvedcilo stare dobre cestne slovo. Fakt to funguje nejlip a rusky hovorici mistni lide si na tom furt hodne zakladaji stejne jako vetsina slusnych podnikatelu.

14 zář 2018 16:08
Ohlásit tento příspěvek
Administrátor

Auto: X164 GL 320CDI,r129 320sl, w126 560 sec, w221
Odpovědět s citací
Fusion píše:
https://www.podnikavazena.cz/opportunity/otazky-a-odpovedi/pecete-dorty-a-chcete-zkusit-podnikani-delejte-to-ze-zacatku-v-malem-nebo-vyuzijte-sdilenou-kuchyni

Zase by se mohl objevit nějakej UBER přes gastronomii....

14 zář 2018 18:00
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Auto: málo místa na vše,tak W220/500L 4M a W212/200CDI
Odpovědět s citací
Petr H. píše:
Fusion píše:
https://www.podnikavazena.cz/opportunity/otazky-a-odpovedi/pecete-dorty-a-chcete-zkusit-podnikani-delejte-to-ze-zacatku-v-malem-nebo-vyuzijte-sdilenou-kuchyni

Zase by se mohl objevit nějakej UBER přes gastronomii....

a jak by to pokračovalo? Hned by nějakej přiblblej úředníček vymyslel § do městské vyhlášky,že k provozování gastronomické činnosti se smí používat pouze nože od Solingeru a el.vybavení pouze Eta.Všichni nahoře by ho za ten nápad chválili,i prémie by se rozdávali a zas by bylo o jednu koko...ou vyhlášku navíc.O všimném od společností určených co by dodavatelé výbavy raději nemluvme.

14 zář 2018 18:36
Ohlásit tento příspěvek
Administrátor

Auto: X164 GL 320CDI,r129 320sl, w126 560 sec, w221
Odpovědět s citací
to byla ironie.. :-$

14 zář 2018 19:28
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
adam w140 píše:
Neni treba zadna podpora jen staci neotravovat blbostma. Dort to lepsi neupece driv to taky neni auto se samo taky nespravi tak neni duvod odevzdavat nekam kde to na dotacich zase rozdaji babisovi.
Vracime se do doby za komara kdy se vse schanelo prez zname ale bohuzel dnes nas v tom omezuji moderni technologie ktere nas spehuji a bonzuji sami takze opet se mi v nekolika pripadech osvedcilo stare dobre cestne slovo. Fakt to funguje nejlip a rusky hovorici mistni lide si na tom furt hodne zakladaji stejne jako vetsina slusnych podnikatelu.

Úředník sám od sebe žádnou činnost vykonávat nebude. Koná na základě udání, a musí dojít k nějakýmu závěru.
Bonzování nikdy nezbráníš. A jestli myslíš, že tě bonzuje "moderní technologie", pak si nedávej na Facebook fotky jak ve slipech chodíš po Bali, když máš v informacích, že seš na nemocenské. Stačí používat hlavu. Žádnej gugl tě na ČOI neudá.

Kdyby si nějakej šiml po večerech pročítal některý zdejší příběhy a prodeje, taky by si smlsnul.

14 zář 2018 20:20
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: Už se mi to sem nevejde
Odpovědět s citací
Přesně tak to je *thumbs up* . Lidi jsou prostě kundy a napráskají na sebe kde co a pak se diví. Tímto zdravím úředníky MDČR,kteří jistě u klávesnice děkují,že mají v pondělí na poradě o čem hovořit :D .

14 zář 2018 20:52
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Fusion píše:
Dneska se dá prodat na bazošu pár krámu a 20tis. je za dva měsíce vyčerpáno.

Když prodám svůj majetek, nepovažuje se to za příjem. Tak jako když prodáš dům po pěti letech nebo auto po půl roce.

14 zář 2018 22:06
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
U auta rok.

14 zář 2018 22:25
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Nebyl jsem si jistý..

14 zář 2018 22:32
Ohlásit tento příspěvek
hvězdička

Auto: Ex : W123 CE Nyní : W212 220 CDI 2014
Odpovědět s citací
Možná k tomu mám taky co říci pánové 8) Neni to o češích a naší nátuře si myslím.. Parchanti jsou všude..
Ale k věci.. Zrovna včera mi kamarád zprovoznil starý Note Book a tak jsem si s nostaligií prohlížel staré fotky a narazil jsem na složku Anonym kterou si vedla moje přítelkyně..
Asi dva roky jí chodili maily ať se na mě už konečně vykašle, že jí podvádim s její kamarádkama, že všude prohlašuji jak jí nemiluji.. Dokonce když jsem byl na služebkách, tak ji psal že tam nejsem ale někde píchám..
Zřejmě to byl někdo z práce podle informací které psal.. Měl jsem jeden typ kdo by to mohl být, ale už u nás nepracuje..
Bohužel typ nestačí na to dát někomu do držky :( Chytit ho u toho mailu, tak přísahám že mu stáhnu kalhoty a narvu mu celou ruku do konečníku ]:->
Je potřeba dávat si pozor na tyhle zamindrákovance..

15 zář 2018 08:41
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Odpovědět s citací
Nejvic je nasere kdyz to stejne vse funguje dal a nic nerozvrati. A cokoliv v konecniku neni tak hrozny jako uplna ignorace.

15 zář 2018 09:34
Ohlásit tento příspěvek
hvězdička

Auto: Ex : W123 CE Nyní : W212 220 CDI 2014
Odpovědět s citací
adam w140 píše:
Nejvic je nasere kdyz to stejne vse funguje dal a nic nerozvrati. A cokoliv v konecniku neni tak hrozny jako uplna ignorace.

To máš asi pravdu *thumbs up*
Jen když to člověk čte, tak by vraždil @= *jokingly* Navíc tohle stejně píšou lidi co maj sami spackanej život 007

15 zář 2018 09:49
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
All-koholik píše:
Možná k tomu mám taky co říci pánové 8) Neni to o češích a naší nátuře si myslím.. Parchanti jsou všude..
Ale k věci.. Zrovna včera mi kamarád zprovoznil starý Note Book a tak jsem si s nostaligií prohlížel staré fotky a narazil jsem na složku Anonym kterou si vedla moje přítelkyně..
Asi dva roky jí chodili maily ať se na mě už konečně vykašle, že jí podvádim s její kamarádkama, že všude prohlašuji jak jí nemiluji.. Dokonce když jsem byl na služebkách, tak ji psal že tam nejsem ale někde píchám..
Zřejmě to byl někdo z práce podle informací které psal.. Měl jsem jeden typ kdo by to mohl být, ale už u nás nepracuje..
Bohužel typ nestačí na to dát někomu do držky :( Chytit ho u toho mailu, tak přísahám že mu stáhnu kalhoty a narvu mu celou ruku do konečníku ]:->
Je potřeba dávat si pozor na tyhle zamindrákovance..

Proto si nechávám starý tel.,je v nich tolik anonymů....Škoda jen že dotyčný hrdina nikdy nevzal tel.a na schůzku kterou navrhnul se hrdinsky nedostavil.Dnes bych zašel na policii a hned věděl víc.

15 zář 2018 14:13
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
Jednou jsem za komančů dostal předvolání na MNV ohledně....no to je jedno a bylo to na základě anonymního udání.Když jsem se svého známého místopředsedy(kámoš z vojny)zeptal kdo to byl,řekl že je to přece anonym a stejně by nesměl p.Krátkého jmenovat *thumbs up* zašel jsem tedy za panem Krátkým a ten se mi omluvil,že měl vypito a v práci problémy no a další ty kecy okolo.Slíbil,že to bylo poprvé a naposled - uvěřil jsem ale neměl jsem.Asi za měsíc opět pozvánka na výbor,opět anonym atd.Zašel jsem znovu za panem Krátkým,nečekal jsem na vysvětlování a beze svědků mu dal po tlamě.Od tý doby byl klid a když jsem ho po nějaký době potkal na ulici tentokráte s páskou PS VB,tak mě dokonce i pozdravil.Díky funkci - PS VB už mohl bonzovat veřejně a ne jako anonym,jenom mne už tak nějak vynechával. :)
Co z toho plyne?Pár facek možná není ten správný úřední postup řešení problému,ale to rychlejší a srozumitelnější ]:-> Tenkrát byla sice jiná doba,ale určitě to fuguje i dnes

16 zář 2018 12:33
Ohlásit tento příspěvek
hvězdička

Auto: W124 250Dt, W208 430
Odpovědět s citací
..

16 zář 2018 12:49
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Odpovědět s citací
Dneska diky dostupnosti techniky kdyz nekomu das po tlame tak bude jiste nekde kamera, internety nebo uvedomelej obcan s telefonem a na zaklade dukazu budes rad za podminecny trest oni tech par facek radi prihusteji. Ted se sice totalita vraci ale v mnohem horsi forme.

16 zář 2018 21:22
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Odpovědět s citací
Fusion píše:
Kdyby si nějakej šiml po večerech pročítal některý zdejší příběhy a prodeje, taky by si smlsnul.

tvl *thumbs up* :D :D

16 zář 2018 22:02
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: šrot
Odpovědět s citací
já dal facana jednomu provokatérovi a byl jsem pak na obrázku a platil jsem :)

16 zář 2018 22:25
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Na kostelní nástěnce?

17 zář 2018 01:46
Ohlásit tento příspěvek
legenda hvězd

Auto: MB W110
Odpovědět s citací
U hajzlbáby.

17 zář 2018 08:01
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: D, J, SWE, CZ...
Odpovědět s citací
Jedna známá co dělá bojový sporty měla konflikt s jedním otrapou...všechno ok akorát do něho na závěr kopla, když byl na zemi, byla z toho podmínka. Všechno bylo na záznamu, i to jak jí sahá mezi nohy na zastávce atp...

17 zář 2018 09:22
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Taky jsem četl o borcovi jehož dceru ve škola šikanovali,tak spratkům jednoduchým způsobem"domluvil"a prej sice dostal půl roku podmínku,ale dcera má klid,takže mu to stálo za to-jeho slova.

17 zář 2018 15:00
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
fackovali se neandrtálci,co neuměli mluvit a vydrželo nám to až do dnešní doby,tak to má asi nějakej účinek *jokingly* ale na druhou stranu při dnešním množství kamer a youtuberů všeho druhu bych si to už asi rozmyslel.

17 zář 2018 20:02
Ohlásit tento příspěvek
hvězda

Odpovědět s citací
Nojo kdyz ono dnes kdyz jedu autem tak asi 80% ucastniku provozu si zaslouzi prez drzku za to co predvadi. Takhle to fakt nejde.

17 zář 2018 20:20
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Odpovědět s citací
100% souhlas. :-!

17 zář 2018 20:22
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: w140 600SEL,W126 300SEL
Odpovědět s citací
Ve všech našich vozech jsou kamery, nehodlám ztrácet čas a nervy s těmi,co by nikdy neměli dostat řid. průkaz a též s placatýma čepicema.Blbé,stupidní blondýny se nějak rozmnožují,krávy blbé s mobilem u ucha a v autě za 3 mega doprdele ať jim někdo řekne o tlačítku,co vše udělá,pak mohou telefonovat s rukama na volantu.
Sousedka,co ke mě chodí jako pacient posílá každoročně udání,zda platím soc. a zdrav. pojištění a jak je to s daněmi mojích firem.Léta kolorit,úřad se tím musí zabývat,tak tam jde někdo z kanclu mého daň. poradce,vždy vše v pořádku,mé firmy jsou zdravé a nic nedluží.Ale mě ta baba stojí ročně pár tisíc,co zaplatím firmě ekonom. poradce za vyřízení a dokladování.
Také mě práskl soused,že prý něco kopu na zahradě,soused je přes ulici,není účastníkem jakéhokoli staveb. řízení.Poslal jsem ho do pr.... a též úřad,ale byli u mě na zjištění stavu.Vše v pořádku..Mého dědu Františka udal závistivec (dědovi patřily. všechny stánky na Vaclaváku kuřivo,buřty,kolky atd) v době protektorátu.4 roky koncentráku.Děda druhý udán svým nejlepším kamarádem ( byl mu za svědka na svatbě) no to střelivo z dědovy fabriky fakt na vých. frontě moc nefungovalo.A ten udavač ( důvod byla babička Marie) se stal v roce 1949 ředitelem dědovy fabriky,páč byl ve straně a v odboji,jo v odboji byl,udával,práskal,jinak nic.Děda Vojtěch zemřel v koncentráku,děda František přežil.
Další milý soused napráskal mého tátu,že pod rouškou tmy něco vozí na zahradu.Léta 1970,takže co to vozíte soudruhu ? Nejsem soudruh a přivezl jsem hovna,tedy trus.Co si to dovolujete,jak mluvíte s příslušníkem VB? Inu vezu koňská hovna,trus na zahradu,račte to soudruzi pečlivě zjistit.Soudruzi tedy hrabali v hovnech. Další milý soused krátce po sametové revoluci objel hřebíkem můj Jeep a asi si chtěl stěžovat,že......................... no za pár měsíců mu moje paní zachránila ve špitále život ( mozk. infarkt) doba se změnila,tak s udáváním a jiným přestal.Prostě práskači byli,jsou a budou.

17 zář 2018 22:04
Ohlásit tento příspěvek
Administrátor

Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C4
Odpovědět s citací
Nejhorší je, že je máme i ve vládě :-! (viz. Bureš a jiní)

18 zář 2018 18:05
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
L.L. - kdysi se soudruzi hrabali v hovnech na zahradě tvýho táty a možná i jinde,později nám na Národní vysvětlovali použití obuškového práva no a o pár let později raději otočí hlavu aby se nemuseli dívat jak bubáci prodávaj drogy na ulici.Třešničkou na dortu bylo otevření "bordelu" v centru Prahy (Ve Smečkách) nedaleko služebny policie,takže ulice nám hraje mnoha barvami vyvěšeného spodního prádla jak praporky na 1.máje.Inu pokrok nezastavíš,ale kam až to dojde nikdo neví.....

18 zář 2018 18:08
Ohlásit tento příspěvek
legenda hvězd

Auto: MB W110
Odpovědět s citací
Ladislav.Lapáček píše:
Ve všech našich vozech jsou kamery, nehodlám ztrácet čas a nervy s těmi,co by nikdy neměli dostat řid. průkaz a též s placatýma čepicema.Blbé,stupidní blondýny se nějak rozmnožují,krávy blbé s mobilem u ucha a v autě za 3 mega doprdele ať jim někdo řekne o tlačítku,co vše udělá,pak mohou telefonovat s rukama na volantu.
Sousedka,co ke mě chodí jako pacient posílá každoročně udání,zda platím soc. a zdrav. pojištění a jak je to s daněmi mojích firem.Léta kolorit,úřad se tím musí zabývat,tak tam jde někdo z kanclu mého daň. poradce,vždy vše v pořádku,mé firmy jsou zdravé a nic nedluží.Ale mě ta baba stojí ročně pár tisíc,co zaplatím firmě ekonom. poradce za vyřízení a dokladování.
Také mě práskl soused,že prý něco kopu na zahradě,soused je přes ulici,není účastníkem jakéhokoli staveb. řízení.Poslal jsem ho do pr.... a též úřad,ale byli u mě na zjištění stavu.Vše v pořádku..Mého dědu Františka udal závistivec (dědovi patřily. všechny stánky na Vaclaváku kuřivo,buřty,kolky atd) v době protektorátu.4 roky koncentráku.Děda druhý udán svým nejlepším kamarádem ( byl mu za svědka na svatbě) no to střelivo z dědovy fabriky fakt na vých. frontě moc nefungovalo.A ten udavač ( důvod byla babička Marie) se stal v roce 1949 ředitelem dědovy fabriky,páč byl ve straně a v odboji,jo v odboji byl,udával,práskal,jinak nic.Děda Vojtěch zemřel v koncentráku,děda František přežil.
Další milý soused napráskal mého tátu,že pod rouškou tmy něco vozí na zahradu.Léta 1970,takže co to vozíte soudruhu ? Nejsem soudruh a přivezl jsem hovna,tedy trus.Co si to dovolujete,jak mluvíte s příslušníkem VB? Inu vezu koňská hovna,trus na zahradu,račte to soudruzi pečlivě zjistit.Soudruzi tedy hrabali v hovnech. Další milý soused krátce po sametové revoluci objel hřebíkem můj Jeep a asi si chtěl stěžovat,že......................... no za pár měsíců mu moje paní zachránila ve špitále život ( mozk. infarkt) doba se změnila,tak s udáváním a jiným přestal.Prostě práskači byli,jsou a budou.

Jsme zase bumbali?

20 zář 2018 16:20
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: Už se mi to sem nevejde
Odpovědět s citací
Sorry,já jsem musel :D .

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

20 zář 2018 19:43
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Auto: w140 600SEL,W126 300SEL
Odpovědět s citací
Jasně vážený pane M,slyšel jste někdy o pitném režimu ? *jokingly* Já chlastám od rána do večera,prostě furt,jezdím v autě,dělám praxi,operuji,dnes jsem " úplně na plech " lezl na komín.Pane Mindráku,Vy skutečně musíte mít " ekelhaft " život,když se ukájíte na stránkách MBCC.Co zkusit jiný druh ukájení třeba ter. motorka,pouštět draky,dobrý sex,přestat lemtat pivo,jít se proběhnout do lesa nebo jít na houby ( rostou moc jich není ale jsou).Nebo pohnojit mozek a něco se naučit (já začínám s další řečí tedy francouzštinou,nový průkaz na laser,řidičák na těžké lesní stroje).
A zapoměl jste napsat,že jsem ještě zkouřenej,jo zkouším novou směs od Petersona a Larsena.Když čtu Vaše nenávistné glosy ( nejen vůči mě) tak mě napadá pár vět z jednoho evangelia
" blahoslavení chudí duchem......................."
P.S. Příspěvěk psán po návratu z šenku? Inu po pívu se hloupne,blbne,chápu.Pro jistotu jedna věta,víc by byl problém že?

Naposledy upravil Ladislav.Lapáček dne 20 zář 2018 20:36, celkově upraveno 1

20 zář 2018 20:28
Ohlásit tento příspěvek
vycházející hvězda

Odpovědět s citací
P.Lapáček 007 007 007 *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

20 zář 2018 20:34
Ohlásit tento příspěvek
král hvězd

Odpovědět s citací
Láďo, jen malá připomínka, jako téměř všichni jsi nepochopil význam sousloví "chudý duchem". To opravdu neznamená hloupý.

20 zář 2018 21:54
Ohlásit tento příspěvek
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další