Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

Covid 19.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

robik4
hvězda
Auto: Osobní,nákladní,obytné
Stav: Offline

Re: Covid 19.

Příspěvek od robik4 » Po 28.12.2020, 21:14

Ať je brácha co nejdřív fit !

Balda
vycházející hvězda

Příspěvek od Balda » Ne 10.01.2021, 14:48

Tak uz sem ten srac taky potkal, dva dny pred silvestrem, v utery to bude 14 dni sme se setkali s brachou i s manzelkama, my predcasny duchodci, oni maji do duchodu jeste daleko, ji neni ani 50. Rano nez jsem tam jel bracha volal, ze ma pani rymicku, jestli se jako bojim, ja ze ne, ale nelibat, to vis to si trhni. Tak klasika rodinny uvitani 4 hodky jsme posedeli u stolku pak jsme se rodinne rozloucili, blatnika by vzal slak. On tam mel jeste decka a vnoucata.
Hned po silvestru vola jeho pani ze je pozitivni, povidam dik, kdyby neco tak jsme se nevideli, drobet jsme se odizolovali, abysme to preci jen neroznesli. Dalsi den bracha taky pozitivni, jeho deti a jejich deti negativni. Ona uplne bez priznaku, bracha drobet chrchla, ale nic fatalniho. Nam dvema vubec nic neni, od pondelka si ukoncuju karantenu. Proste ten vir nema dost odvahy aby si to se mnou rozdal, nebo sem ho zabil hned ve vchodu.

Ja jsem rad ze jsme se s virem takhel tesne potkali, protoze vim ze na me nevleze, no to jsem vedel uz predtim.

Proste na kazdyho to funguje jinak a matematicka logika vakcin mi uplne dostava. Vakcina funguje na 90 - 95% (slova Prymuly), to znamena ze na pul milionu lidi az jeden milion z deseti nezabere vubec. I ten na ktereho vakcina funguje je dal infekcni a vakcina ma zabranit jen tezkemu prubehu. Lehky a stredni prubeh neovlivni. (to jsou slova Blatnicka) Ovsem opet u 9 milionu lidi z deseti. Ten posledni milion ma smolika. To jeste horsi vysledek, nez kdyz se nenaockuje nikdo. Jaky ma todle smysl ja nechapu. Navic je tu hysterie kdy se naockovany boji tech ktery se nenaockujou. Nechapu proc kdyz je naockovanej tak ma bejt chranenej. Oni tedy ti co chteji naockovat by meli byt radi ze se nekdo naockovat nechce, protoze ma vetsi nadeji na ockovani nez ten virus sam sbali kufry.

scout76
král hvězd
Auto: Už se mi to sem nevejde
Místo/Bydliště: Sokolov
Věk: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scout76 » Ne 10.01.2021, 14:58

Že se ten vir nemůže vrátit je největší blbost. Znám osobně dva lidi,kteří to dostali po druhé a po téměř bez příznakovém průběhu z nich div nelítaly hovna jak jim bylo zle. Paní nekouří,nepije aktivní sportovkyně a vypnulo ji to na tři týdny. Do teď se zadýchává když jde do kopce,po schodech etc. Souhlasím,že každé tělo si s tím sráčem poradí jinak,ale určitě bych to nepodceňoval.

Balda
vycházející hvězda

Příspěvek od Balda » Ne 10.01.2021, 15:34

V průběhu infekce covid-19 se v těle nemocného vytvářejí specifické protilátky proti viru, který je původcem nemoci (SARS-CoV-2). Tyto protilátky v krvi vyléčené osoby přetrvávají delší dobu po uzdravení. Podání plazmy odebrané osobě, která onemocnění prodělala (tzv. rekonvalescentní plazmy), je jednou z možností, jak nemocné s infekcí covid-19 léčit.

To sem si nevymyslel, to tvrdi MZCR - https://koronavirus.mzcr.cz/hledame-dar ... -covid-19/

Takze z tyhle logiky plazma po prodelanem covidu pomuze jinym nemocnym a tomu darci ne? Tak tady neco smrdi, navic blatnik nuti vakcinu i tem po covidu. Neverim tem zmetkum ani dobry den. Jenom delaji ze neco delaji a sami vedi prd. Jak muzou vedet ze se ty protilatky delaji jenom u tech nemocnych? Podle mne se delaji i u vsech bezpriznakovych, jinak by nebyli bezpriznakovy, nic dlabu na to, nezlobte se ze sem zase drobet zaprudil. Ale ta krize co nas ceka nadela vic skody nez celej covid a to mi mrzi.

scout76
král hvězd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scout76 » Ne 10.01.2021, 17:13

Tak není to jen u nás že? Je to v celém světě,tak to nemůžeme svádět jen na Bureše.

robik4
hvězda

Příspěvek od robik4 » Ne 10.01.2021, 17:34

Na toho zmrda ovšem můžeme ukázat prstem,jako na hlavní ksicht chaotických a zmatených blábolů a nařízení,která nefugují a nikdy fungovat nebudou.Naštěstí si všichni nenechají srát na hlavu. :)

Balda
vycházející hvězda

Příspěvek od Balda » Ne 10.01.2021, 18:17

To nikoho nenapadne, ze to co delame neni z nasich hlav pomazanych? Centralni distribuce vaginy z EU, opakovani stejnych a stejne nesmyslnych metod tzv. opatreni v cele evrope? Nad tim stoji nekdo kdo to proste ridi a ti pitomci v oblecich to nejsou. Asi by bylo prizemni pomyslet na prodej zdravotnich pomucek, to delaji jen pasove, ne sultani. Ja si myslim ze cesta je cil. Omezeni financnich aktiv, zabrzdeni cestovani, migrace, prakticky ochuzeni evropanu. Ten dosah lidi bez prace a prostredku bude mit fatalni do vsech odvetvi. A dokud budou cisla, tak se z tech opatreni neustoupi

Polozil jsem par logickych otazek, umi na ne nekdo odpovedet, nebo se aspon zamyslet.

robik4
hvězda

Příspěvek od robik4 » Ne 10.01.2021, 18:47

Já bych na to touhle optikou úplně nenahlížel.Ale samozřejmě to klidně může být obrovská zlodějina. *jokingly*

K2
vycházející hvězda
Věk: 47

Příspěvek od K2 » Ne 10.01.2021, 21:35

Balda - stačí se podívat na veřejně přístupná data o tom, kdo vlastní ony velké farmaceutické firmy, které budou následující roky vydělávat astronomické peníze, (státy vakcíny nebudou platit věčně, pěkně si je budeme muset platit a to povinně) - jsou to fondy, které vlastní samy sebe navzájem. A komu patří ty fondy, no končí to u těch pár nejbohatších klanů na světě. Takže teorie by byla, ale nesedí mi v tom na samém počátku Čína a nebo nedokážu dohlédnout, co by jí muselo být přislíbeno za roli rozsévače čínské chřipky...

scout76
král hvězd
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scout76 » Ne 10.01.2021, 22:15

robik4 napsal:
Ne 10.01.2021, 17:34
Na toho zmrda ovšem můžeme ukázat prstem,jako na hlavní ksicht chaotických a zmatených blábolů a nařízení,která nefugují a nikdy fungovat nebudou.Naštěstí si všichni nenechají srát na hlavu. :)
Souhlas,že to řídí naprosto chaoticky,ale opozice kdyby byla co k čemu,tak je trošku víc vidět. Kdo za tím stojí je otázka. Podle mě číňan. Obchodní válka s USA rozjetá díky zmrdovi co konečně jde od válu a Evropa nuceně do této války zatažená je odměněna Covidem. Co tak nějak sleduju Čína jede na plné obrátky ao nějakých extra problémech s Covidem se nezmiňuje. Pravda,komunista to může umlčovat,ale to,že tamní ekonomika funguje jako dřív je nepopiratelný fakt. U nás to taky není taková bída a naše firmy přes ty všechny sračky dopadly velice dobře. Kolega v Anglii měl 3 x větší obrat než v roce 2019 a jeho business je založený na osobním kontaktu se zákazníke, Co bude v prdeli jsou hotely,hospody,fitka etc. a banky už taky zase začaly půjčovat peníze,ceny komodit letí nahoru,takže žádná krize není. Před koncem roku jsme chtěli koupit dodávku a skladovky nebyly skoro žádný a slevy už vůbec ne. Nakonec jsme koupili auto tento týden s nějakou slevou,protože má registraci 12/20 a to s velkým štěstím,protože to všechno mizí před očima. Tak se ptám kde je ta krize?

ekvb
vycházející hvězda
Auto: E220 CDI W211, ex C220D W202, ex C220TD W202
Místo/Bydliště: Pezinok
Věk: 45

Příspěvek od ekvb » Po 11.01.2021, 7:31

ten, kto si myslí, že sa dá zorganozovať celosvetové sprisahanie v takomto rozsahu, by si mal vyskúšať zorganizovať školský výlet...

Balda
vycházející hvězda

Příspěvek od Balda » Po 11.01.2021, 8:13

Nechci spekulovat o tom jestli to nekdo mezi lidi rozhodil a o tom, ze vsechny ty chripky od spanelske pres ptaci, praseci atd maji puvod v cine. Treba SARS 1 byla jedna jen rozcvicka. A i kdyby to tak nebylo, tak vyuzit situace se da vzdycky. Ty opatreni v celem svete jsou si tak podobna, to proste nahoda neni a nekam to smeruje. Urcite ne tam kam se to deklaruje. Proti normalnim lidem nastupuji represe, silove slozky, ku..a kde to jsme, kdo ma jistotu ze ma patent na rozum, ze ho dostal spolu s funkci. Hospody a divadla ty epicentra epidemie jsou zavreny a cisla stejne rostou. Tady je zase nejaka chyba v matrixu.

adam w140
hvězda

Příspěvek od adam w140 » Út 12.01.2021, 22:47

Tak predevsim nejvetsi prenos viru je v praci (fabriky, velke spolecnosti) a hned potom je prenos doma.
Setkal jsem se s kovidnym ale nic nechyt jsem to. Dalsi 4 nakazil jeden z nich na kysliku a remdes. Ja uz jsem asi 3x po inkubacni dobe a nic testy rodina negativni takze asi dobry.
Nicmene je to svinstvo bacha na to!
Premku jak ty? Jsi v pohode?

Přemek Doležal
král hvězd
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Místo/Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 68
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Přemek Doležal » Út 12.01.2021, 23:03

Já kdybych nepotřeboval negativní test na závody v Sosnový, tak bych nevěděl, že jsem gravidní.
Příznaky NULA.

Balda
vycházející hvězda

Příspěvek od Balda » Čt 14.01.2021, 11:07

Re: KORONA VIRUS ?

Příspěvek od Balda » 06 Dub 2020 17:38
Balda napsal:
Po 06.04.2020, 18:38
Morit se pry nebude. Je smutne, jak chaoticke vedeni mame, jeden rika hot, druhy cehy a treti mekta jak stara koza. Covid 19 je tu, a zustane s nami porad, jestli se to chytne ted nebo potom je jedno.
Trochu jim to trvalo dyl, ale uz na to taky prisli:

Svět bude žít s koronavirem navěky, řekl šéf firmy Moderna
https://www.novinky.cz/zahranicni/ameri ... a-40347782

Odpovědět