Na čem nyní děláte ?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od robik4 »

007

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od 09medved »

ty Přémo,když bych ti dal svazek elektroinstalace z masařky,levý zpětný zrcáctko z céčka a švýcarský nožík - uděláš mi solární elektrárnu na dobíjení mobilu? A neříkej že ne, MAC GYVER by to dokázal ]:-> ..... Jó někdy ta elektrika dokáže překvapit až by se starej THOMAS ALVA nestačil divit =-o

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Klině, a nějakou bezpříkonovou relaxační zonu u toho nechceš, to taky umíme.
Hleď, jak je to v tom autě jednoduchý. A tohle schema stálo zákazníka 1800,- Káčé.
Ale proč to tak je, to ví snad jen sám pan Daimlér...možná i Benz. Nebo nějakej fašystyckej sabotér ze 70. let :-! :'(
https://premekdulik.rajce.idnes.cz/Ferryk/1517504206
-------------------------
Jináč hlásím, že sedačka je v autě, ta mapa po německý prdeli ani po několikeríém čištění tím Nej přípravem zcela nezmizela,
zřejmě je trvanlivá stejně jako nacisti a komunisti.
Poznámka: myšlenka, že žíně jsou v opěradle stejný u Ortho i Neortho byla trochu mylná. Lehká rozdílnost tam je, neboť teď i při zádech vyfouknutejch na největší šířku jsem tam sevřenej skoro jako v závodní sedačce. Doufám, že mě to nebude nutit k závodní jízdě. *jokingly*
Ale v 99,9% stejně jezdím s potahem, takže vlastně nevím, proč jse to fšechno dělal.... =-o :'( ... ano, jsem Magor a Debyl.
https://premekdulik.rajce.idnes.cz/Sedacka_203/

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od robik4 »

To vědomí, že je pod potahem hovnoflek,by mě donutilo k nějakýmu radikalismu. *jokingly*
Například by přišel na řadu Carlan,u nás tím jeden šílenec čistí všechno.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Flek není skoro vidět, a na ostatních sedačkách je skoro na každý něco. Chtěl jsem koupit všechny židle v černý kůži.
Je toho dost, a pěkný, Anglie, takže LP = nová. ALE : všechno je BEZ výhřevu. :'( :-!
Už jsem uvažoval, že bych ty moje deky vpašoval pod tu kůži, dnes vím, že by to velkej problém nebyl. =-o *jokingly*
Carlan říkáš? .. to jsem nezkusil. Kde to maj?

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od robik4 »

Carlan mají např.v Elitu.Je to na mytí motorů apod.,ředí se to vodou do flašky s rozprašovačem,ale tenhle tím běžně čistí i tapecy.A já jsem si tím před chvilkou luxusně umyl karavan zvenku.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

A ku..a, něco podbnýho používám, jen se to jmenuje jinak.
Do toho nejdu, protože než opláchneš 3 součástky bez rukavic, tak už se ti druhej den drolí kůže z rukou.
To bych z toho moh mít bílej introš.
To když nastříkáš na originální disky kol a odskočíš si nechtěně na dvě hoďky, tak je lak tak měkej, že do něj obtiskneš palec.......
ALE 3x pozor, mohu to zkusit na tý starý sedačce! @= a poreferovat.
Díky. @}->--

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od robik4 »

Přesně ten experiment se starou sedačkou,jsem chtěl doporučit. *thumbs up*

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Merc124 »

Dědku, každej co má 9 let základky ví, že v USA nemají zadní mlhovky *jokingly* ale zase mají boční obrysovky =-o též jsem toto řešil na W123 cupé [:-} a vyřešil, takže to chce klid a nejlépe šéma ;)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Tak v tom případě, když jsi znalec a dáš tam palec, PROĆ jsou na jednom drátě boční obrysovky a zadní mlhovka. Natvrdo.Origo od :stern:
Ty vlastníš i USA šéma na /8 ???? =-o
:-!
Já mám hotovo, co se mlhovky týče.
Další záser je, že chlapci nastrojili komplet interier, ale zapomněli na elektriku k anténě. Záser stíhá záser. :'(
https://premekdulik.rajce.idnes.cz/Ferryk/1517581625
---------------
Neděle: už se to chýlí ku konci. *stop*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Před časem jsem tady popotával radu, kterak sklopit - opravit nesklopitelné LZ opěradlo u S210. Dostal jsem tento odkaz, a myslel jsem si, že mám vyhráno.
https://www.benzworld.org/threads/stuck ... 19&slide=1
Hovňajs. V návodu chybělo, JAK z opěradla demontovat celý horní plastový kryt. A to je dóst důležitej krok.
No, zkusil jsem nejdřív opatrně, kousek to šlo, pak více a více síly za použití spousty vercajků, až byl celej vršek opěradla dole. Bohužel, po zkurvební všech 4 horních zakončení pro opěrky....dobrá, přilepíme.
Ale pak nastalo to pravý peklo, na fotce svítí mehányk dovniř opěradla, a vidí tam něco - táhlo? Tak to se mě ani ve snu nepodařilo.
Záda opěradla jsou pevná - nedemontovatelná. Tak jsem vystartoval po čalounění, nějakým fujtajblovým způsobem jsem ho zčásti svlíknul, a uvidě tu závadičku. Vypadlo táhlíčko s plastovýho vehementíčku. Co fšechno je třeba demontovat, to bych si ani ve snu nepředstavoval.
Kolega tady mluvil něco o Jebkách, tak tenhle Mercedéšek je zrovna tou Jebkou. Koukněte, co se po čase stane s opěrkami hlav. Tohle byly poslední dvě, který jsem ještě nezrescituoval, nyní už jich je upravených všech 5.
Mercedes, kdysi ukázka fortelnosti a dlouhé výdrže, se stal Jebkou stejnou, jako všechny Dejva, Kie, Hnujdaje, Renolty, Fiaty, ......
S210, 2001 - to přece ještě nebyly kritický roky, ne?
https://premekdulik.rajce.idnes.cz/Opet_operadlo_S210/

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od robik4 »

Já bych řekl, že to byly roky hodně na pochvu,např.si vzpomeň,z jakých vyráběli plechů... :'(

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Pravda, že zrovna tento kus, ač zvenčí vypadá docela hezky, je zespodu sežranej jak zákon káže.
Ale v těchto letech byla mechanika i elektrika už docela bezproblémová.
I když: CO je bezproblémová.....

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od miluna »

pužot.jpg
Poblilbychse... Francouzi se zmačkli a vypotili naprosto fenomenální stroj. Bohužel jsem byl nucen najít žhavicí relé, důmyslně ukryté pod předním světlometem. To, že jsou v háji i tři žhavky jen spečetilo osud krátkými jízdami trápený FAP. Ten je přikrmován nějakou extra levnou kapalinou, která se dolévá po odmontování nádobky za PZ kolem. Ovšem že je nutno diagnostikou přesvědčit jednotku, že bandaska je opět plná, neb na měření hladiny nezbyly franky, které se promrhaly při vývoji displejíčku, zobrazujícího ve třech světových jazycích nějaké důležité provozní veličiny. Mondié.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Dnes naprosto normální úkazy.
Odpovědět