Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Tak to já jsem nepotkal kouzelného dědečka,ale pravého Tyroláka,s typickým kloboučkem a pěkným panděrem.Jel jsem z vinobraní a stavěl jsem na pumpě OMV,mamut tenhle benzín nějak raději.On tam byl se stříbrným SL ( nebyl to poslední model ) a zatím co do nádrže hrčely desítky lahodné tekutiny on přišel a začal se vyptávat a pak jestli můžu popojet a mám čas a že by si mamuta moc rád prohlédl,inu proč ne,dal jsem kávu a dýmku.Popovídal on,povídal jsem já a on že mi dá na fleku svoje SL a v přepočtu 800 000.Já ho zklamal,mamut není na prodej za žádné peníze,možná by přihodil i svoji velice tlustou manželku nevím.V každém případě mám jeho adresu a až zakopnu o V12 SEL a bude pěkné,tak mu zavolám.SL jsem vždy chtěl,prachy taky dobrý,proč jsem to jen neudělal,říkám si stále.Měl jsem chuť na něco jiného,placatějšího,nebe nad hlavou a chtěl prodat čínu,ale jedna velice moudrá žena pravila,že děti se neprodávají.Ne, mí dva méďové se mnou zůstanou,možná dostanou nového brášku,uvidíme,ale dnes jsem jel po delší době s čínou a neskonale si to užíval,dobře,že jsem ji nedal pryč.

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od kubass »

mě teda zásadně zastavovali jenom cigáni *jokingly* , ale když sem jim řekl že je to benzín tak nějak stratili zájem :( , nechápu *jokingly*

Fridrich

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Fridrich »

Tommy M. píše:
Marko píše:124 určitě proti 202 stará je, hlavně u 202 FL je to dost znát

cikánskej povoz je 210 a 220, začíná tím být i 211
Přesně tak to je :( :( to mi na tom vadí ,pak to taky dopadá tak že je to lapačka na benga 010
Kor když to má velká kola a tmavý skla :x *jokingly*

Fridrich

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Fridrich »

kubass píše:mě teda zásadně zastavovali jenom cigáni *jokingly* , ale když sem jim řekl že je to benzín tak nějak stratili zájem :( , nechápu *jokingly*
mě dřív taky otravovali u auta, který bylo před lakem a působilo na první dojem "jejich" cenovou skupinou *jokingly*

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od kubass »

no jenomže nejsmutnější na tom je to že to tak právě nevypadalo, 230 jsem měl hooodně pěknou :-)
Naposledy upravil(a) kubass dne úte 15.10.2013, 22:31, celkem upraveno 1 x.

chodac
hvězdička
Příspěvky: 282
Registrován: ned 03.08.2008, 21:43
Auto: S204 200 CDI, 124 230 CE, 1/2 w203 200K,
Věk: 51

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od chodac »

kubass píše:no jenomže nejmutnější na tom je to že to tak právě nevypadalo, 230 jsem měl hooodně pěknou :-)
:-)

Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Bertram »

Marko píše:124 určitě proti 202 stará je, hlavně u 202 FL je to dost znát

cikánskej povoz je 210 a 220, začíná tím být i 211
Sám jsi cikánskej povoz. :D

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od JirkaK »

konyRF píše:Uplne jsem zapomel Vam napsat historku v Nemeckem Mercedes servise Vohenstraus, ktera se stala jiz pred mesicem :-$
Jdu si vyzvednout drobne ND na svou W124 a tatovi na W202. Jako stalejsi odberatel jsem si sednul do kresilka a cekal nez to prinesou. Prisoural se stary dedula, Nemec. Stal a koukal na me. Rikam si, asi bych mel vyskocit a pustit jej si sednout. Nez jsem to domyslel objednane dily lezely na pulte. Skoukl jsem to a ze mi udelaji ucet. V tu chvili na me zacal hlasite hovorit dedula nemecky.
Ten cerveny kombik venku je tvoje auto?
Ano pane.
Moc pekne vypada.
Dekuji.
Kolik za nej chces ?
Nezlobte se ale nyni neni na prodej. Jeste jsem jej neudelal k obrazu svemu a nic si s nim neuzil.
To me nezajima, kolik za nej chces?!
Opravdu se nezlobte, ale nechci jej prodavat.
Skoda, dal bych ti tolik kolik by jsi si rekl.
To je od Vas hezke, ale ja jsem si jej prave poridil z duvodu kvality, motoru, pocitu.
Hmmmm, dobre jsi udelal, mladej. Ty jsi z Cech?
Ano.
Auto jsi koupil v Cechach?
Ano.
A na cely servis a prodejnu zacal hulakat, jak ty nove Mercedesy stoji za hovno. Jak jsou na to drahe dily a ze se furt na to musi kupovat. Nic si neudelas doma. Sami pocitac a elektronika. Furt jen natahuji ruce a ty platis jako blbej. To je spatne, to neudelal Mercedes dobre.

Obsluha a prodejci jen cumeli a nechapali.

Hmmmmmm, pockej na me venku.
Vysel jsem ven ,nalozil dily do auta a koukam ze vedle me stoji C202 250DTD pred FL ve stribrne barve.
Za chvilku se vysoural deda a rika.
To je moje to stribrne.Ale chtel bych zpatky W124 v 250DTD.
Rikam ,vzdyt to nemuze byt takovy rozdil mezi W124 a W202.
Deda odpovida. Ja mel kdysi W124 250DTD, pak jsem si koupil W203 C 220CDI v kobiku, ale to se furt sralo. Tak jsem to prodal a koupil si tohle stribrne a i to me sere.Chci W124. Tady je na me telefon, sezen mi auto a zavolej. Ukaz mi interier tveho kombi a motor.
Vse jsem mu ukazal, deda nadseny a uz se mi soukal do auta.Chvilku tam sedel a kdyz vystupoval klepal se jak osika.
Chlapce, dobre jsi koupil, to je nejlepsi auto na svete, ja vul ze jsem jej prodaval. To me mrzi.
Tak mi jej sezen a zavolej. Dekuji ti.
Zacalo prset a on stal venku, cekla az nastartuji a odjedu.Kdyz jsem tak udelal ,ukazoval mi palce nahoru a maval mi.
Odjizdel jsem z pocitem ze jsem potkal kouzelneho dedecka.

KonyRF
Kvůli tomu není nutno jezdit s :stern: do Německa.
Přesně to samé říká jeden známý, co vyměnil jedničkovou Octu se stokoňovou 1.6 za dvojkovou ve stejné motorizaci. Furt se na té dvojkové něco sere, nic nejde opravit normálně, všechno zalisované, zapertlované, k ničemu není přístup, na všechno je potřeba speciální přípravek, samá elektronika, diagnostika.....
To je prostě problém tak nějak všeobecně.

stevuska
vycházející hvězda
Příspěvky: 582
Registrován: ned 02.09.2012, 15:58
Auto: Chevy Camaro 3.8 z
Bydliště: SK,D,LUX...

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od stevuska »

mel jsem v Nemecku x pacientu,kteri si na narozeniny poridili novej vuz,naposledy dedek,kteremu bylo 83 let,prodal japonce a koupil MB,o rok na to sedel na invalidnim voziku,nohy ho prestali poslouchat a na autak se dival z okna.ted mam take pacienta,byvaleho sefa kliniky,v garazi 2 auta.roomstera a punto,auta maji 2 roky,rok zu sedi na vozejku.Zbytecni koupe...

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Marko »

Bertram píše:
Marko píše:124 určitě proti 202 stará je, hlavně u 202 FL je to dost znát

cikánskej povoz je 210 a 220, začíná tím být i 211
Sám jsi cikánskej povoz. :D
Uklidni se
Prostě v těhle typech MB jsou vidět nejčastěji. Ty movitější už ve 221..

Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Bertram »

Pouhý žertík nevinný. :) Negři jsou vidět i v Ochcávkách,protože jsou bohužel všude. :-!

Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Bertram »

Krásnější by rozhodně bylo vidět cikány v Americe. :D

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od Přemek Doležal »

Bertram píše:Krásnější by rozhodně bylo vidět cikány v Americe. :D
Svého času byl natočen film : Cikáni jdou do nebe.
Na plakát někdo připsal :
Ať jdou třeba do prdele, hlavně že zmizej ze Žižkova. *stop*

jan333
vycházející hvězda
Příspěvky: 608
Registrován: úte 19.02.2013, 18:07
Auto: mustang 5.0 gt
Bydliště: praha
Věk: 49

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od jan333 »

ze me nekdo stavi jestli bych auto neprodal se mi stava bezne-a docela me to obtezuje. kdyz necham zapnutou kameru v aute .ted naposled sem na ten zaznam koukal a cca 5 lidi behem hodiny a pul se zastavilo na prohlidku,jeden dokonce zakopl a skoro se natahul, kdyz se otacel . nedavo sem jel z mycky a dokonce si me filmoval nejakej japonec .
Naposledy upravil(a) jan333 dne čtv 17.10.2013, 1:02, celkem upraveno 1 x.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Mizí W201 a W124 a ostatních ani nemluvě...

Příspěvek od metrák66 »

MichalZ82 píše:Chapu,ja proti trvandlivosti oktavky taky nic nemam je to nezmar skoro jak 124ka.jen to odpruzeni a pohodli neni podle mich predstav.Ja osobne si nejaky litr nafty priplatim a budu jezdit ve 124ce protoze to auto ma nejaky kouzlo proste 007
Není to tvůj inzerát?
http://auto.bazos.cz/inzerat/28499624/jeep-21td-4x4.php" onclick="window.open(this.href);return false;
A hele našel jsem tvou fotku!

http://www.google.cz/imgres?biw=1280&bi ... 4350585937" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět