Rázový utahovák

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Šejk
hvězdička
Příspěvky: 176
Registrován: sob 02.08.2008, 19:17
Auto: W203 220CDI
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Šejk »

Přemek Doležal píše:
Šejk píše:No, asi sem to špatně napsal :D Nechci aku, ale na 12 V do autozapalovače na cesty o:-)
Zapomeň. :-!
Nexistuje 12V takovej, kterej ti povolí kolo, pneuservisem utažené. :-!
Buď v klidu, v pneuservise mě kola nemění, to si umím ještě vyměnit sám :D

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Fusion »

Ta 18 řada Milwaukee je supr.

PPaveLL
hvězdička
Příspěvky: 16
Registrován: pát 01.08.2008, 14:12
Auto: Jaguar XKR, Audi A8, ex- W126 380se ....
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od PPaveLL »

Netuším zdali to bude fungovat, ale Šejk měl na mysli asi něco takového

http://www.kokiskashop.cz/cz/sharks-sh- ... oCIqXw_wcB" onclick="window.open(this.href);return false;

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Fusion »

Pokud touto cestou tak bych skočil do Baubachu - reklamace bez dalšího zkoumání, většinou peníze zpět hned.
Za tu cenu dobré večere vs. 8000 za Mlwk to nemůže mít dlouhej život.

Autor tématu
Šejk
hvězdička
Příspěvky: 176
Registrován: sob 02.08.2008, 19:17
Auto: W203 220CDI
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Šejk »

PPaveLL píše:Netuším zdali to bude fungovat, ale Šejk měl na mysli asi něco takového

http://www.kokiskashop.cz/cz/sharks-sh- ... oCIqXw_wcB" onclick="window.open(this.href);return false;
Přesně tak, nějaký šidítko spíš jako nouzovku. Nemám proboha pneuservis :D

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Přemek Doležal »

Šejk píše:
Přemek Doležal píše:
Šejk píše:No, asi sem to špatně napsal :D Nechci aku, ale na 12 V do autozapalovače na cesty o:-)
Zapomeň. :-!
Nexistuje 12V takovej, kterej ti povolí kolo, pneuservisem utažené. :-!
Buď v klidu, v pneuservise mě kola nemění, to si umím ještě vyměnit sám :D
Pak se ptám : na co tedy potřebuješ bouchačku na 12V do auta ? =-o
Naposledy upravil(a) Přemek Doležal dne stř 24.09.2014, 15:10, celkem upraveno 1 x.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od kejb »

jsou dvě rozumný možnosti - koupit si pořádnej klíč a dělat to ručně nebo pořádnej vercajk v podobě utahováku...a pomáhat utahováku ručním klíčem je pikačovina :)

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od sněhulák »

Pro mě jsou tyhle hobby náhražky spíš vyhozený peníze. Kolový šrouby bývají přirezlý, nebo přetažený z pneuservisů. Mám z loňska od WURTH vzduchovou nejnižší řadu na tyhle učely a občas ani na osobáku šroub nedá :'( Kdyby byl zájem, prodám za 1 500. Je ještě v záruce.

Autor tématu
Šejk
hvězdička
Příspěvky: 176
Registrován: sob 02.08.2008, 19:17
Auto: W203 220CDI
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Šejk »

Tak ještě jednou a naposled.
Psal sem, že to chci dát mladý do auta, protože kola jí měním já a když někam pojede, tak aby měla šanci povolit kolo, kdyby píchla.
Tady je to fakt nějakej folklór všechno tak zamotat a pak tady řešit pi*oviny, že pak nemá smysl se tady už na něco někdy ptát @=

Ptám se. Má někdo zkušenosti a nebo někdo vozí utahovák v autě? Na 12V aby to mladá píchla do zásuvky od zapalovače.
Něco jsem četl na netu, ale zajímají mě praktický zkušenosti. A pokud to tady zase chcete motat, tak raději nic nepište *thumbs up*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od kejb »

...dotazovatel nechce slyšet, že šidítka jsou na hovno, to je těžký....
jak se výše psalo - kup teleskopickej klíč na kola v tescu a je po problému..je to easy :)

Autor tématu
Šejk
hvězdička
Příspěvky: 176
Registrován: sob 02.08.2008, 19:17
Auto: W203 220CDI
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Šejk »

kejb píše:...dotazovatel nechce slyšet, že šidítka jsou na hovno, to je těžký....
jak se výše psalo - kup teleskopickej klíč na kola v tescu a je po problému..je to easy :)
Mě zajímají praktický zkušenosti. Ne že si myslím, že je něco šidítko. Hlavně mě zajímá jestli to někdo skutečně má a nebo měl a co to dokázalo.
Je mě jasný, že to je hračka, ale já s tím nebudu měnit 1000 kol za rok *jokingly*

sonypolicka
Administrátor
Příspěvky: 1159
Registrován: pon 28.07.2008, 9:11
Auto: W124 300E-24 Sportline a W140 300SE + P306 chrocht
Bydliště: Polička-Berlín, Vinice
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od sonypolicka »

Tak evidentné to tady nikdo nemá, jinak by už napsal.

Chlapi to na cesty nepotřebujou a do dílny je to k ničemu. Akumulátorovou nechceš a na vzduchovou zase nemá mladá auto.
Tak už zbývá jen výstřih, runflat, Pandur nebo telefon.

No a jelikož sem chodíš už nějakejch 10 let, tak sis mohl dávno zvyknout že každá diskuse se časem zvrhne. Někdy to naštve že ti pitomci zase řešej nějako krávovinu, ale pro ostatní se to dobře čte a přitáhne to do tématu další lidi co třeba poraděj i na původní dotaz. Speciálně starý fórum tím bylo vyhlášený.
Stačilo se zeptat jak to že po čištění palubky začly nějak málo svítit budíky na 124 a hned jsi se dozvěděl jak moc smrděj dveře od hajzlu na starý rybářský lodi. Prostě přidaná hodnota.

Autor tématu
Šejk
hvězdička
Příspěvky: 176
Registrován: sob 02.08.2008, 19:17
Auto: W203 220CDI
Bydliště: Brno

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od Šejk »

sonypolicka píše:Tak evidentné to tady nikdo nemá, jinak by už napsal.

Chlapi to na cesty nepotřebujou a do dílny je to k ničemu. Akumulátorovou nechceš a na vzduchovou zase nemá mladá auto.
Tak už zbývá jen výstřih, runflat, Pandur nebo telefon.

No a jelikož sem chodíš už nějakejch 10 let, tak sis mohl dávno zvyknout že každá diskuse se časem zvrhne. Někdy to naštve že ti pitomci zase řešej nějako krávovinu, ale pro ostatní se to dobře čte a přitáhne to do tématu další lidi co třeba poraděj i na původní dotaz. Speciálně starý fórum tím bylo vyhlášený.
Stačilo se zeptat jak to že po čištění palubky začly nějak málo svítit budíky na 124 a hned jsi se dozvěděl jak moc smrděj dveře od hajzlu na starý rybářský lodi. Prostě přidaná hodnota.
Jo, a já si naivně myslel, že se něco změnilo :D

Ale tohle mě stačí, už raději nic neřešit :D

sádrák
vycházející hvězda
Příspěvky: 756
Registrován: sob 16.08.2008, 20:20
Auto: MB W115 a mnoho dalších starých strojů
Bydliště: Boleslavsko

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od sádrák »

sonypolicka píše:Tak evidentné to tady nikdo nemá, jinak by už napsal.

Chlapi to na cesty nepotřebujou a do dílny je to k ničemu. Akumulátorovou nechceš a na vzduchovou zase nemá mladá auto.
Tak už zbývá jen výstřih, runflat, Pandur nebo telefon.

No a jelikož sem chodíš už nějakejch 10 let, tak sis mohl dávno zvyknout že každá diskuse se časem zvrhne. Někdy to naštve že ti pitomci zase řešej nějako krávovinu, ale pro ostatní se to dobře čte a přitáhne to do tématu další lidi co třeba poraděj i na původní dotaz. Speciálně starý fórum tím bylo vyhlášený.
Stačilo se zeptat jak to že po čištění palubky začly nějak málo svítit budíky na 124 a hned jsi se dozvěděl jak moc smrděj dveře od hajzlu na starý rybářský lodi. Prostě přidaná hodnota.
Tak to mě fakt pobavilo *jokingly* ale je to přesně tak *thumbs up*

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Rázový utahovák

Příspěvek od sněhulák »

http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=6&t=38488" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět