Tiskárna - štítky na olej

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od miluna »

Došly mi štítky na výměnu oleje, měl jsem staré zásoby, pěkné papírové s drátkem a každému jsem věšel, upozornil slovně, psal po patnácti a sral na nějaké upozornění na přístrojovce po třiceti.
No jenže došly a jiné nebudou, olej mám z německého skladu a štítky k němu prostě nejsou.
Napadlo mne nechat si vyrobit svoje a protože se tu schází různá dobrá společnost, třeba se tím někdo živí.
Nepotřebuji toho moc, což bude patrně limitující faktor, nesmí to stát svět a... viděl jsem v USA průhledné nálepky na sklo do levého horního rohu. Což se mi zdá lepší než nějaký papír pod kapotou kam se kolikrát nikdo ani nepodívá.
Je tu tedy někdo od fochu??

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2077
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od Mysak230E »

Navrhni si štítek, kup si samolepicí průhlednou folii nebo neprůhlednou a vytiskni si to na laserové tiskárně, nařežeš a máš to za pár kaček *thumbs up*

Doli
vycházející hvězda
Příspěvky: 826
Registrován: stř 18.09.2013, 8:01
Auto: W126,W168,W219,W638,W212, W221, W246
Bydliště: Tišnov
Věk: 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od Doli »

Od fochu nejsem, ale nám to dělala firma, která nám dělá vizitky, nálepky a ostatní reklamu - prostě reklamka. Jak tištěné papírové s dirkou - doplnili jsme jen drátek, tak samolepky, jenže ty někde nedrží... Stálo to opravdu pár korun a důležité pro mě bylo i to, že jsem si tam nechal vytisknout položky které jsem chtěl aby tam byly, ne ty nesmyslné které některé štítky dodávané s oleji obsahují. Výrobou těchto věcí se zabývá i Blueabyssova žena, zkus se obrátit tam - doufám, že se na mě nebude zlobit, že jsem to zde zveřejnil...

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od zadek524 »

Miluna: To ti v autodílech nedokážou dodat nějaký jiný štítky? Osobně používám povětšinou olej Fuchs, tak mám od dodavatele dostatek lepících etiket i visaček. K tomu občas používám Castrol, projevil jsem zájem, že potřebuju pár štítků. Myslel jsem si fakt, že mi stačí pár štítků. No, dopadlo to tak, že mě to sice stále 5Kč bez DPH, ale nafasoval jsem 500ks! :D
K tomu jsem někde dostal paklik lepících štítků Castrol, svazek visaček od Mercedesu, pakl štítků Divinol. Nějak si ani nedokážu představit, že bych řešil problém co ty.
Zeptej se u svýho dodavatele dílů, uvidíš, že to vyřešíte. A jestli ne, změň dodavatele. :)

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od zadek524 »

Jo, je fakt co píše Doli. Některý štítky jsou debilní a vůbec mi nevyhovujou.
Štítky podle sebe mají něco do sebe a navíc s vlastní reklamou. Ale to je složitý a musí se to řešit... ;)

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od miluna »

Zadek - jenže já používám Mobil 1 a je mi blbý nebo líto použít štítek třeba od Castrolu nebo Valvolinu. No a při hledání nějakýho mustru na netu jsem našel ty USA průhledný nálepky do rohu čelního okna, no a to mne zaujalo natolik, že to bude asik nutnost mít, samozřejmě v personalized formě.
třeba tady: http://www.gabpauto.com/Static-Cling-Ad ... e-Stickers" onclick="window.open(this.href);return false;

blueabyss
hvězda
Příspěvky: 1353
Registrován: pon 13.12.2010, 21:04
Auto: W211;ML 164;123 300D;123 240D;R230 500;W460 300
Bydliště: Pelhřimov
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od blueabyss »

Doli píše: Výrobou těchto věcí se zabývá i Blueabyssova žena, zkus se obrátit tam - doufám, že se na mě nebude zlobit, že jsem to zde zveřejnil...
Ne nezlobím.
Jen jsem papežtější než papež - na čelním okně být nesmí.
U většiny aut umím nastavit servis po 15000 je to stejně houby platné 007
Štítky dáváme do motoru a ti co k nám jezdí dělat olej ti stejně kapotu neotevřou a ti co otevřou tak si ho mění sami. Jen si přijdou půjčit vercajk (nemáte takovej ten velkej hranatej klíč) nebo shání šroub od olejové vany , který se jim zakutálel mezi paneláky. Po té zavolají za kolik jim nahodíme KI většinou v neděli u oběda s tím jestli by nemohli zajet večer ve 21 - že bych jim to jako odmazal.

blueabyss
hvězda
Příspěvky: 1353
Registrován: pon 13.12.2010, 21:04
Auto: W211;ML 164;123 300D;123 240D;R230 500;W460 300
Bydliště: Pelhřimov
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od blueabyss »

miluna píše:Zadek - jenže já používám Mobil 1 a je mi blbý nebo líto použít štítek třeba od Castrolu nebo Valvolinu.
třeba tady: http://www.gabpauto.com/Static-Cling-Ad ... e-Stickers" onclick="window.open(this.href);return false;
Používáme také Mobil - zeptám se ti zítra - kolik jich chceš?

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od tomaso »

Mě to mechanik lepí do dveří řidiče tam kde se zavírají, to si toho člověk občas všimne...na longlife interval taky kašlu :)

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od miluna »

Jakékoliv množství? stovku? dvě? To mám zhruba na jeden rok.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od miluna »

Jinak s Mobilem je to v čr trošku zapeklité, ofiko dovozce to nějak nepodporuje a drží ceny nesmyslně vysoko. Vícelitrové kanystříky mají nálepku kterou si máš sloupnout, no ale blbě se na ní píše, nedrží všude, je dost velká, takže se někdy na sloupek nevejde a na jiném balení není nic. Mám olej ze skladu v německu kde to prostě neřeší, nejsou to olejáři ale obchodníci se vším možným.
Takže, když vezmu čtyřlitry, pětilitry, mám nálepku a spoustu odpadu, když vezmu jiné balení, mám lepší cenu a štítky jsem kdysi dostal od pána v Mostě obchod Per-oil, super jednání a má všelijaké speciály do převodovek a hydraulik když člověk potřebuje, ať mu to tu trošku vynahradím.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od Přemek Doležal »

Řeším to víčkem od olejového filtru, připevněným - přilepeným na krabici pojistek, napíšu fixem,....
Jestli pán neotvírá kapotu, jeho chyba.
Samolepek CASTROL RS tu mám asi milijón, ale i když to odmastím acetonem, drží to na hovno.

Doli
vycházející hvězda
Příspěvky: 826
Registrován: stř 18.09.2013, 8:01
Auto: W126,W168,W219,W638,W212, W221, W246
Bydliště: Tišnov
Věk: 53
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od Doli »

Mobilový mám myslím taky nazbyt, dávají nám je k sudům a vzhledem k tomu, že používáme svoje, tak zbývají

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od Fusion »

Dělám, papír nebo bílá/průhledná fólie (na tohle radši fólie), včetně návrhu.
Jen na to sklo bych to moc nedoporučil, to by muselo být UVčkem a muselo by jich být moc.

zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiskárna - štítky na olej

Příspěvek od zadek524 »

Já mám osobně nejradši lepící etikety na sloupek dveří k řidiči. Je zde fakt veliká šance, že si občas všimne... :)
Když někdo přejede, vyčítám mu to. Ale sám jsem na svém autě taky přejel ve finále. Vůbec nechápu, jak jsem si mohl nevšimnout!!! 8)
Odpovědět