OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Mám od Jeremyho několik knížek.Velice se mi líbí jeho styl psaní a ztožňuji se s řadou jeho názorů nejen na auta ale i na svět,zvlášť obdivuji pasáže věnované " ekoterosistům ".Někdy mě štve a poslal bych ho do zadele,ale to je normální neb nikdo není dokonalý.TG se mi líbí a myslím,že léty se pořad jen zlepšoval,je to příjemná zábava,vzhledem k sledovanosti po světě to určitě není upadající či hloupý pořad.Tak mě napadlo,kdyby byl J.C. pozván ke královně a točilo se to,jak by se choval,zda by byl svůj bez ohledu na protokol či by malinko sednul na zadel před královským majestátem.
Naposledy upravil(a) Ladislav.Lapáček dne čtv 12.03.2015, 19:22, celkem upraveno 1 x.

Angelo2028
vycházející hvězda
Příspěvky: 623
Registrován: sob 11.06.2011, 16:22

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od Angelo2028 »

Souhlasím s panel Lapáčkem. A že byla živá show kratší, než jinde? Nedivím se, když i některý (nevím, jestli všechny) díly jsou sestříhaný. Netuším, z jakého důvodu, ale je to tak.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od scout76 »

TG je hlavně o tom pobavit lidi.Sorry Míro,ale tvoje řeči jsou zcela mimo.Neznám pořad,kde by se prolínalo tolik různých věcí o autech a bylo to zábavné.Ostaní pořady nedosahují podobných kvalit a taky je to danné tím,že nemají to správné osazenstvo.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od Fusion »

Koncovou cenu lístků určitě neudává interpret ale místo, tj. pokud se to navíc opakuje, tak je jasný, že se chtěla nabalit Sazka. Většinou má zpěvák/skupina/cokoliv nějakou pevnou sumu za vystoupení a koncovou cenu určuje pořadatel podle možností obsazenosti atd.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od dako5 »

Pán je nafoukanej a moc mi není sympatickej a na TG se ani moc nedívám....spíš vůbec.Jediný co mě bavilo byl díl s Mikou...Takže je mi to jedno.

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od m666 »

vskutečnosti: Clarkson bez Clarksonu, neasi :).

pitrus.m
hvězdička
Příspěvky: 289
Registrován: pon 08.12.2008, 20:58
Auto: MB 123 2.4D MB 124 2.5 D MB W 203 2.0 cdi
Bydliště: Hradec Králové
Věk: 51

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od pitrus.m »

m666 píše:vskutečnosti: Clarkson bez Clarksonu, neasi :).
jo a bez carlsonu a klaksonu a ve skutečnosti *jokingly*

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od Merc124 »

Ladislav.Lapáček píše:Mám od Jeremyho několik knížek.Velice se mi líbí jeho styl psaní a ztožňuji se s řadou jeho názorů nejen na auta ale i na svět,zvlášť obdivuji pasáže věnované " ekoterosistům ".Někdy mě štve a poslal bych ho do zadele,ale to je normální neb nikdo není dokonalý.TG se mi líbí a myslím,že léty se pořad jen zlepšoval,je to příjemná zábava,vzhledem k sledovanosti po světě to určitě není upadající či hloupý pořad.Tak mě napadlo,kdyby byl J.C. pozván ke královně a točilo se to,jak by se choval,zda by byl svůj bez ohledu na protokol či by malinko sednul na zadel před královským majestátem.
tak vyznamenání od jejího veličenstva už kdysi převzal ;) ale je škoda, že její veličenstvo nikdy nesedlo do vozidla za přijatelnou cenu a nezajelo okruh TG na čas *jokingly* by mě docela zajímalo kde by byla na tý tabuli 8)

kubass
hvězda
Příspěvky: 1341
Registrován: pát 01.08.2008, 10:09
Auto: Fiat 600 a Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120k
Bydliště: já so z Hané
Věk: 36
Kontaktovat uživatele:

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od kubass »

by měla spešl sekci jak Aston na porovnávací nástěnce ve starších dílech :-D

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od Fusion »

[youtube][/youtube]

*jokingly* *thumbs up*

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Merc To jsem nevěděl,že J.C. dostal medajli. No a o Jejím Veličenstvu se psalo,že má velice silný Range Rover a řádně ho po panství prohání,leč je to již pár let.Ale ta představa,že královna pojede kolo na T.G. okruhu,pak poklábosí s moderátory,myslím že na takový díl by se díval celý svět a byl by to " trhák ".

hyjena
hvězdička
Příspěvky: 436
Registrován: pát 19.08.2011, 10:44
Auto: W202T, 220 CDI
Bydliště: Jihlava - Antonínův Důl
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od hyjena »

A je to tady. Top Gear končí... :'(

ijon
hvězdička
Příspěvky: 95
Registrován: pát 31.10.2008, 19:02
Auto: 260E ´88
Bydliště: Čáslav

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od ijon »

Všechno začalo průšvihem s SPZ v Argentině v Patagonském speciálu, kdy Jeremy trdil, že to byla náhoda. Jenže když se na to podíváte, má tam pár narážek na Falklandy a vždycky se skoro směje, takže bylo nejspíš připravené jako velký žertík nakonec. Nicméně tím zničil natáčení a přímo ohrozil celý štáb. Na to konto byl nejspíš v podmínce a teď dal někomu po hubě... Takže konec.
Nějaké "nekorektní" kecy tam asi nehrají velkou roli, ostatně Jeremy je dělal vždycky.

No, popravdě mi je to líto, ale na druhé straně mi připadalo, že už to pány vcelku otravuje. Jeremy musel navíc jezdit na natáčení (podle knížky hodinu a půl jedna cesta), což ho taky... nebavilo.

Ale nemám o něj strach, bude mít spoustu nabídek jinde za dost peněz. Snad to bude i stejně zábavné. Protože popravdě řečeno, o zábavu šlo u Top Gearu až v první řadě.

Na druhou stranu - kdo jiný by si dovolil říct o Audi Q7, že je to šmejd?

Kuba_Mates
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pát 01.08.2008, 8:00
Auto: W126/280SEL, W639

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od Kuba_Mates »

LL: Ten dil je celkem mimo realitu, ale zabava by to jiste byla. Za valky ridila sanitku.
Jinak v tomto tematu je krasne videt nadhled nekterych a jeho absolutni nedostatek u jinych.
All-koholik píše:Já tedy nevim, ale co jsem četl, tak proplesk nějakýho produkčního za to že neměl připravený catering. Tohle udělat mě, tak mu prošlápnu koleno, aby se zpamatoval ! *stop* Nesnášim takový blbečky, co nemají uctu k ostatnim lidem! Sám vypadá, jako by mu někdo skrípnul hlavu ve svěráku!
Asi bys mel vice cist a mene zvanit. Ja treba zase nesnasim takove blbecky, kteri hodnoti podle jedne fotky.

ijon: Kdepak, to nezacalo tim patagonskym vyletem, ma to mnohem delsi a pestrejsi historii.

ijon
hvězdička
Příspěvky: 95
Registrován: pát 31.10.2008, 19:02
Auto: 260E ´88
Bydliště: Čáslav

Re: OT:Top-Gear pořad pozastaven kvůli Clarksonu

Příspěvek od ijon »

Jo, já vím, bylo toho spousty. Ale nebyly to zas tak dramatické průšvihy, které by nešly nějak okecat. Navíc ten útok vidláků tuším v Alabamě mi přišel trochu přihraný.
Jo, abych dodal - pokračování bez Clarksona pod značkou Top Gear asi nemá smysl. On ten pořad stvořil a i teď hlavně on vymýšlel témata jednotlivých dílů.
Odpovědět