Rukavice na řízení

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Rukavice na řízení

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

No jistý herec,co měl v nekonečném USA seriálu stejné jméno taky nosil rukavice.No a na našich silnicích se člověk snadno zpotí.Myslím,že to není honění trika,po dřevě to fakt klouže.

ice
hvězdička
Příspěvky: 282
Registrován: sob 02.08.2008, 20:30
Auto: MB 200CE 95'
Bydliště: Brno
Věk: 40
Kontaktovat uživatele:

Re: Rukavice na řízení

Příspěvek od ice »

Treba muj pot taky strasne rozezira kuzi volantu, mam Napu...

kaya
hvězdička
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05.02.2018, 16:58

Re: Rukavice na řízení

Příspěvek od kaya »

Dobry den vsem, narazil jsem na tuto diskuzi az ted, ale vsem, kteří se smeji rizeni v rukavicích bych chtěl rici, at to zkusi. Ja jsem si první rukavice koupil asi před 2 lety, protože mi vadilo, ze v zime při dotyku se studenym volantem a radici pakou se mi zacaly rosit ruce, v miste dotyku bylo vse mokre a naopak v lete, když je volant rozpaleny se mi zacaly ruce potit. Volant mam sice plastovy, ale zanechalo to na nem po par letech následky. První rukavice byly z jehnětiny, bezprste, od Napy, bez podsivky. Zhruba po mesici jezdeni jsem si na ne tak zvykl tak, ze když jsem je nemel na rukou, byl jsem takovy nervozni... Po par mesicich jsem si objednal další, ale tentokrát z kanadského jelena s nanoAg podsivkou a pak na zimu dvoje prstove. A o rok později mi zacalo vadit, ze kloubni otvory nesedi na me ruce, tak jsem si nechal vyrobit na zakazku další, dvoje cerne, jako ty předchozí a ještě dvoje bile s posunutymi otvory pro moje ruce. Pan byl ochotny, vyrobil mi nejdříve jeden par na zkousku a po zkontrolovani další pary. Dnes mam tedy 6 paru bezprstých a 2 pary prstových rukavic a stridam je mezi sebou, ale bez nich nikdy nevyjedu, maximalne ve vsi do kramu. Musim tez poznamenat, ze ty z jelena jsou fakt super, ze zacatku, nez se trochu "osoupaly" trochu po plastovem volantu klouzaly, ale jen chvilku, max 10 minut. Cca po pul roce, co se trochu "ojely", tak krasne prilnou k volantu takřka okamzite.
Nutno dodat, ze ta nanoAg podsivka skvele absorbuje pot. A nosim je i jako modni doplnek, i kdyz neridim, proste ve meste. Tedy spise když nekam jedu, navleknu si je a sundavam az po prijezdu domu, takze je mivam na rukou nekdy cely den...
Odpovědět