Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od scout76 »

schicklgruber píše:Dřív to tak bylo, že si šel likvidovat auto, tak ti ustřihli roh, nebo se napsalo zrušeno a TP sis mohl nechat.

Ale popsaný techničák, to je svatej grál alespoň tady. Ale co pobočka, to jsou věci jinak. :-)

Já si TP když mám dostat nový nechám okopírovat a přidám si tu koupii k historii vozidla.
Když jsme rušili náklaďák,před cca. 4 - mi roky,tak jsme odevzdali značky,malej a velkej nám vrátili se zápisem,že vozidlo bylo trvale vyřazeno z provozu. Dnes už velký TP nevrací?

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od Thomas_124 »

kejb píše:Úřednice popsanej techničák musí nechat skartovat, buď se s ní dá domluvit (nebývá často) nebo kdo nechce riskovat, může ho ztratit.
V mém případě se nejednalo o popsaný, ale taliánský s jednou babou. Můj bude za chvilku taky popsaný (jak to furt dávám na zimu do depozitu), tak ho potom "ztratím" a nechám udělal druhý. Ten italský se prý bude za nějakou dobu skartovat, tak ho ještě zkusím zachránit, ikdyž říkali, že to nepude.

schicklgruber

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od schicklgruber »

scout76: Dneska to nevím, nakospedy sme likvidovali něco v roce 2009. Pokud auto zrušíš, tak by ti ho ještě měli neplatný dát. Spíš to byla reakce na to, že dali někomu do ruky starý popsaný TP. To se opravdu u nás nestane.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od scout76 »

Já v tom taky nevidím žádnou devizu. Propadlá občanka je ti taky k hovnu :D .

schicklgruber

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od schicklgruber »

Tak můžeš se koukat jaký si byl mladej fešák. :-D

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od scout76 »

Já jsem pořád stejně krásnej :D .

Laja22

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od Laja22 »

nas jeden spolecnej kamarad si chvilku myslel, ze sis dal do avataru svoji fotku z OP :x :D

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od scout76 »

Takovej perverzák nejsem :D .

Tom2082
vycházející hvězda
Příspěvky: 782
Registrován: úte 26.08.2008, 7:54
Auto: W124 TD 300 turbodiesel sportline

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od Tom2082 »

Zviratko píše:A to se jeste chystaj udelat tu zmrdovinu, ze auto, ktere nebude mit STK automaticky zanikne (podobne jako to bylo s vozidly v poloprevodu).

To si takhle za par let pojedes, a dozvis se, ze to auto vlastne neexistuje. Upozorneni ti urednici poslali treba postou misto datovkou na misto, kde nebydlis, nikdo te nekontrolovat (protoze jsi sporadany ridic co neprekracuje rychlost).
A pak se s nima muzes 2 roky soudit, mezitim ti samozrejme vymeri likvidacni pokutu a zabavi auto.

Scifi? Bohuzel vubec ne.
Ale zase ušetříš starosti za ekolikvidaci, nebo tu budeš muset udělat i u zaniklého auta? :-@

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od scout76 »

Neušetříš. Zaniklé vozidlo taky musíš předat k ekolikvidaci. Respektive doložit potvrzení a o převzetí od zpracovatele autovraků. To je prostě sprostost nejvyššího kalibru v této zemi. Stát rozhodne o tvém majetku bez tebe. Jen nějakým zkurveným zákonem :-! .

jose
hvězdička
Příspěvky: 217
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:07
Auto: W123 240D 1982
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od jose »

K původnímu tematu Konyho - do měsíce a do dne:

Ke konci dubna jsem byl s piánkem na STK a kvůli korozi prahů a blatníků mi to dali jen na měsíc. Prej pane, to jste si měl vyřešit přes zimu :-o ...tak konečně ke klempířovi, jen všichni zasekaný, tak se to stihlo 3 tejdny po termínu. Včera valím na technickou, jedinou co makaj v Praze i v sobotu a vše prošlo.

Spokojeně jízda zpět okruhem a za mnou jedničková ! bílá fabie, zadní skla tmavý. Náhle se fabii objeví na střeše majáček a pod chladičem taky blik blik. Tak si řikám, nějací kreténci si namontovovali modrý majáčky a jedou někam na koupačku. Nápis policie nebyl, ani svítící stopka.

Přeřadim se do středního pruhu a oni za mnou, znova blik blik i s houkáním. Tak nakonec na pumpu, vyskákali čtyři kluci a dobrý den, kontrola, systém nám vyhodnotil, že nemáte technickou :-o Tak sem vytáhl papíry, že sem tam byl před hodinou. A oni, jo tak ok, to ještě není v systému. Prej za to nejsou ani body, jen pokuta cca 2.000,-, kterou ještě určej s přihlédnutím jak dlouho to bez tý technický je.

Když sme se loučili, tak hlásim "pánové, ještě že jsme se nepotkali ráno" - to sem to měl ještě propadlý :-) ...tomu se pogebili a jelo se. Nakonec dobře, že ty kontroly dělaj, bdělost musí bejt. Že člověka ale vyhmátne urna v jedničkový fabce, to je celkem úlet :-o

Laja22

Re: Kontrola PCR a neuvedena STK v systemu...

Příspěvek od Laja22 »

kdyz pominu to, ze je urcite boleli ve fobiji zada, takze te museli zastavit za ucelem stretchingu 009 , mels jim rict, ze tady mistni turista teoretik hlasa, ze TK je jen samolepka, takze jaka dvojka kdyz bych ji nemel a auto je v cajku :D
Odpovědět