Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já znám..

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já znám..

Příspěvek od miluna »

http://zpravy.idnes.cz/utok-chomutov-si ... _domaci_jj" onclick="window.open(this.href);return false;

Podle toho, co je v novinách, to panáček nebude mít lehký. Vypnout indiána je v česku rasistický problém ať zlobil jak zlobil.

schicklgruber

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od schicklgruber »

Tak už máme rozsudek, že na exekutory co lítají bez oznámení po bytě se nestřílí, teda pokud pak nechcete skákat z paneláku na beton aby ste ušetřili daňovým poplatníkům peníze za vazbu. :-D

Tak třeba budeme mít rozhodnutí, že pokud ste jiné barvy pleti, nemáte se míchat do sporů jiných etnik, protože je to nepřiměřený zásah do jejich zvyků. Kde je zcela normální na veřejném prostranství nalitej jak doga bourat s autem do cizího majetku, najíždět na zfetovaného otce a přejíždět tetě nohu. :-D

JirkaK
vycházející hvězda
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 31.07.2008, 21:22
Auto: C200T
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od JirkaK »

Vzato do důsledků, pán se na to měl vykašlat, třeba by ten romák za volantem nějakého svého "spoluobčana" skutečně přejel. Bylo by taky o jednoho míň a přitom by to nebyl mezietnický problém. Takhle zasáhl určitě předčasně. :(

Ale vážně - otázka je zda podobný virvál nebývá na tom sídlišti noc co noc. Potom bych se nedivil, že někomu kdo musí v pět hodin pravidelně vstávat do práce jednou vytečou nervy......

Roman Aš
hvězdička
Příspěvky: 109
Registrován: sob 02.08.2008, 20:25
Auto: W124 E300TD-24V a jine..

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od Roman Aš »

Zprostil bych ho obzaloby, jednal v silnem pohnuti mysli a jeste nahrazoval poradkovou praci za policii, ktera nekona... a taky se bojí proti tmavym vytrznikum zakrocit aby to pak nejakej silenej slunickem oslnenej blbecek v tisku neoznacil za rasismus.. tim se ostatne priklani zvyklostem a praxi vykladu ,,poradku,, v eu.
Kdyby normalni lidi byli normalni, nemusel by svet stat za hovno a k takovym extremum dochazet..
pan obzalovany by se mohl jednoduse doma vyspat a s nim i tisice jinych nenasranych lidi odejit v klidu rano do prace.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od miluna »

Jirka K - prosimtě, co je to ,,romák,,??? To už ta autocenzura tak zakořenila, že lidé nenazývají věci pravými jmény? Cikán je slovo spisovné, běžně používané a není na něm nic hanlivého. To že se hovno přejmenuje na fialku přeci neznamená že přestane smrdět.

Problém tohoto konkrétního případu je v tom, že evropská komise tlačí zákaz zbraní. Přesně takovéto případy se jim hodí do kšeftu a okamžitě začnou ječet: Vidíte to? My jsme to říkali, civilové nemají mít zbraně, od udržování pořádku je tu policie.
To že přijede za hodinu aby obtáhla těla křídou, je v tu chvíli irelevantní. Takže se novinářům ukáže směr, kterým se bude případ ubírat - chudák rom, otec od dvaceti dětí, zastřelenej pejsek kterýho by stejně druhej den sežrali, nenávist mezi etniky, je potřeba jim více pomoci a ten xindl co si dovolí odporovat, pozavírat. Uděláme z toho exemplární příklad a ostatní se budou bát. Skutečná pravda se krčí někde v koutě a nikdo se jí neodváží nahlas vyslovit. A k soudu se jako obvykle půjde pro rozsudek, nikoliv pro spravedlnost.

Přeji pánovi aby se udělala veřejná sbírka, z té se zaplatila kancelář Brož, Sokol, Novák a je to jasný.

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od m666 »

Já bych se složil na Samkovou, ta přece ochotně a úspěšně zastupuje neprávem obviněné ... :) .

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od fokume »

chudák ten pejsek :(

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od viano »

fokume píše:chudák ten pejsek :(
stejně by ho sežrali..

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od scout76 »

miluna píše:http://zpravy.idnes.cz/utok-chomutov-si ... _domaci_jj

Podle toho, co je v novinách, to panáček nebude mít lehký. Vypnout indiána je v česku rasistický problém ať zlobil jak zlobil.
Po tom co jsem přečetl,tak by bylo potřeba vypnout minimálně půlku sídliště.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od dako5 »

fokume píše:chudák ten pejsek :(
To bylo první co mě napadlo. :'(

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od kolouch »

scout76 píše:
miluna píše:http://zpravy.idnes.cz/utok-chomutov-si ... _domaci_jj

Podle toho, co je v novinách, to panáček nebude mít lehký. Vypnout indiána je v česku rasistický problém ať zlobil jak zlobil.
Po tom co jsem přečetl,tak by bylo potřeba vypnout minimálně půlku sídliště.
vypnout a uklidit. nářadí by se našlo. :x
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od fíkus »

Já nejsem rasista, jsou i dobrý cikáni. Ti co už nežijí. Jo, udělal to blbě, měl počkat až někoho přejede a pak mu teprve poslat včelu. Ale vážně, prostě chováš se jako debil, tak počítej s tím, že se lidi budou bránit, a ne smetákem, ale třeba železem. A na tohle je i paragraf, kdo činem, který je jinak trestný, odvrátí jiný, závažnější trestný čin, pak nebude trestán. Takže - jasné zproštění, žádný soud. Jako vidět někoho jak najíždí do lidí tak střílím taky, to je snad i povinnost, zabránit takovému jednání... je otázkou kdo a do jakých lidí... na tohle téma byla dobrá série s Bronsonem ,Přání smrti...

" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) fíkus dne úte 30.05.2017, 23:54, celkem upraveno 3 x.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Tak nám zabili Ferdinanda. Kterýho paní Mullerová? Já zn

Příspěvek od fíkus »

"Na přestřelce není nic špatného, když při ní zemřou ti správní lidé". Harry Callahan.
Odpovědět