elektromobily po stopáté

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Petr H. »

kde se tady vůbec vzal ten názor, že nám zítra seberou volanty z auta? *jokingly* *jokingly* *jokingly*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Fusion píše:Proč se ptáš takový hloupý rétorický otázky, jako jestli to bude umět najíždět do pruhu, kdyžs před pár dnama ani nevěděl, že to umí jezdit ve sněhu. Taková blbá otázka nic nemění na pokroku, kterej tato technologie dělá.
fíkus píše:Polodementi z ohnutými krky od čumění do ajfonů? Tak to radši ať lidstvo (a dá se říct po zásluze) spěje k zániku.
Mudruje ten, co sedí 24/7 u komplu a vymýšlí romány na mbcc. Kážeš vodu a piješ víno (hodně vína). Vsadím se, že budeš jeden z prvních, co si inteligentní auta vyzkouší, protože ti zvědavost nedá. Budeš u toho sice brblat a mudrovat nesmysly, ale bude se ti to hrozně líbit.
Já si myslím že to umí hovno a ne jezdit ve sněhu, a ne všude jsou na silnici pruhy. A když se to potká na úzké cestě s nákladním autem, tak to co? Zastaví nebo projede sníženou rychlostí krajnicí jako já? 24/7 u toho rozhodně nesedím, to bych se asi neuživil. A chytrý auta těžko budu zkoušet když mám dnes, v době kdy má skoro každý ajfoun Nokii 100, tedy telefon který umí jen telefonovat a má kalkulačku a ještě pár volovin, neumí ani přijímat mms a fotit. A v elektrickým werku jsem nejel nikdy, kromě tramvaje, metra a lokomotivy Škoda 109E - to zrychlení z klidu na 200 km/h je úchvatný, 10000 koní je znát. Ale zastavit to trvá.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

Petr H. píše:kde se tady vůbec vzal ten názor, že nám zítra seberou volanty z auta? *jokingly* *jokingly* *jokingly*
Od Fikuse :D . Od založení tohoto topicu určitě začal koktat a v noci se odkopává.
Fikus - to se se děje je přirozený vývoj a ty ani nikdo jiný s tím nic neudělá.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od popelnice »

Tak ja treba nechapu kde beres cas na to psat sem ty tvy zhovadilosti :D ikdyz je fakt ze ctenaru tady mas mraky 007 tim kecem ze bys vymenil nekoho blizkyho za to aby jsi mohl tocit volantem jsi se tady asi pro par lidi vcetne me stal jeste vetsi nulou a blaznem nez jsi byl doted *jokingly* ono uznavat stary poctivy auta neni nic spatnyho :) ale branit se novym vecem je divny :P predpokladam ze kdyz budes nemocnej tak pujdes za babkou bylinkarkou :D
Psano z ajfounu :-*

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Fusion »

fíkus píše:Já si myslím že to umí hovno
To bude ten zásadní problém.

A proč máš Nokii 100, když by stačil starej rotačák?
Takovou moderní zbytečnost přece nikomu k ničemu není.
Na co rotačák, když můžeš posílat dopisy?

Příště, až ti čapne dílna, vezmi koberec a dělej hasičům kouřový signály.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

Koberec ne. Kousavou deku :D .

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od kejb »

Oba dva přístupy jsou úsměvný. První, kdy zavíráme oči před proměnami dnešního světa a chceme jezdit po D1 na koni v levým pruhu a druhej, kdy onanujeme nad tím, že auto ujede na jedno nabití 265km, když včera to bylo jenom 264,7km... :)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Fusion »

Momentálně se tu na podnět betonáře řeší telefony, takže bys svou onanii měl přehodnotit.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

[/size]
popelnice píše:Tak ja treba nechapu kde beres cas na to psat sem ty tvy zhovadilosti :D ikdyz je fakt ze ctenaru tady mas mraky 007 tim kecem ze bys vymenil nekoho blizkyho za to aby jsi mohl tocit volantem jsi se tady asi pro par lidi vcetne me stal jeste vetsi nulou a blaznem nez jsi byl doted *jokingly* ono uznavat stary poctivy auta neni nic spatnyho :) ale branit se novym vecem je divny :P predpokladam ze kdyz budes nemocnej tak pujdes za babkou bylinkarkou :D
Psano z ajfounu :-*
Nula jsi sám, protože já nepsal o nic o výměně řízení auta za někoho blízkýho. Psal jsem o svobodě s rizikem že někdo nebo já zemřeme kvůli provozu auta!!! A to je naprosto zanedbatelný. Větší pravděpodobnost je že zemřu na chřipku, tedy tady v ČR.
A znovu pro místní čtenáře a komentátory toho co píšu - nemám nic proti novým věcem které dávají smysl a nějak významně zlepšují život člověka!!!Tedy auto místo koně ano, to je rychlejší, pohodlnější a je s ním méně starostí, ale řekněme že kolem roku 1970 -
80 už toho auta uměly víc než dost na to aby se něco dál muselo měnit. Jen můj pohled, chápu že někdo to vidí jinak

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od kejb »

Oba dva přístupy tady mají své místo ale ani jeden nikam nevede. Teda vede ale do dele.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Fusion píše:Momentálně se tu na podnět betonáře řeší telefony, takže bys svou onanii měl přehodnotit.
Záchodkáři jeden mizernej *jokingly* mobilní tel je dobrá věc, proto ho mám. Ale nepotřebuju dotykáč s miliardou funkcí (chytré telefony pro čím dál blbější lidi...)

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Fusion »

Foťák, videokamera, navigace, vzdálená plocha atd. do kapsy je pro blbější lidi?
Já zcela chápu, že někdo tyto věci nepotřebuje. Ale stejně jako já nehodnotím někoho, kdo tyto věci nepotřebuje, proč považovat za blbější ty, kteří to potřebujou nebo jen chcou?

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od scout76 »

*thumbs up*

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od fíkus »

Fusion píše:Foťák, videokamera, navigace, vzdálená plocha atd. do kapsy je pro blbější lidi?
Já zcela chápu, že někdo tyto věci nepotřebuje. Ale stejně jako já nehodnotím někoho, kdo tyto věci nepotřebuje, proč považovat za blbější ty, kteří to potřebujou nebo jen chcou?
Myšleno tak, že lidi jsou díky těmto věcem čím dál blbější, tyhle věci totiž celkem zhusta odnaučí lidi používat myšlení. Jen některé, to nepopírám. Ale prostě člověk neustále jezdící kdekoli prstem po mobilu mi přijde trochu mimo a dělá si z toho prdel i Alza: " onclick="window.open(this.href);return false; to je za mě zatím nejdebilnější reklama, bohužel pravdivá. A kameru mám, foťáky taky, a ano, jak digitál tak kinofilm, třeba Nikon F2 a další podřadný krámy svý i dnešní doby :) Navigaci nemám, mám ale pořádnou mapu.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Petr H. »

Fíkusi, blbci jsou v každé době, jsou v převaze a to citelné. Ovládat smartfoun a využívat jeho možnosti právě pro blbce není, ale to je fuk. Že ty nevidíš přínos, neznamená, že tam není. ;)
Odpovědět