Nedobrzdil ...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Nedobrzdil ...

Příspěvek od Instruktor »

008
22 let mám řidičák a ještě nikdy jsem neměl a tedy neřešil havárii.
Rok se těším na dovolenou a když se přiblíží týden ,,T" tak se zezadu přiblíží Fiesta ,,F" :'(
Ještě že mám Medvěda ,,M"! Ale jestli se to stihne do soboty... nevím. Prej záleží kdy přijde likvidátor s foťákem. Dřív se na to nesmí sáhnout. Ku.va! Jako by nestačily fotky od, na místě dokumentujících Polucistů! :-/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od metrák66 »

Tak to naštve :( .Málo,ale blbě.Tak držím palce

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Instruktor »

Když jsem slyšel to skřípění brzd, pocítil náraz a pak viděl ve zpětným zrcátku to torzo tak sem si říkal, že je šlus a prolezl mi kufrem, takže jsem byl pak spíše "mile" překvapen. Ale nasr.nej sem řádně!!! Kdyby na to byl alespoň čas. :(

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Ji-rka »

Nestihneš ani prd.Já měl nehodu 2.7. Další den se to hlásilo a ten samý den přijel borec to vyfotit tzn 3.7.Další den to poslal na centrálu,pak to 10.7 převzal likvidátor a 14.7 mi poslal,že to je totálka a ať pošlu foto z místa nehody.Ty vložil do spisu 17.7,dnes 24.7 mi slíbil,že to zítra dá do aukce,která trvá 5dní.Když s nikdo nepřihlásí,tak déle.Až se ukončí aukce,tak budu mít vše ok.Takže počítám,tak 5.8.Aukcí se zjistí cena zbytku auta a odečte se od ceny vozdila a rozdíl mi zaplatí.

Mezitím tam furt volám,ale lidi nepředěláš a když to prostě má někdo na háku,tak to má na háku.

Tvá výhoda tkví v tom,že "asi" nemáš totálku,takže se vyhneš dražbě.Ale počítej se 14ti dny minimálně.I když kdo ví co je pod nárazníkem.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Tak to zamrzí a naštve,ale jestli mohu poradit,aspon umě v Praze to vždy fungovalo,když mě někdo naboural,tak jsem zavolal na pojištovnu toho co mě naboural a zajel jsem do jejich centra,kde to zkoukli,nafotily,zkopírovali velký tp a zeptali se jak chci věc řešit,zda na fakturu,či odhad.Takže jsem mohl auto hned odvézt do opravny ;) Tak zkus zda to uvás taky funguje ;)

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Instruktor »

Mě ani tak nejde o vyplacení peněz, ale jen o to aby se na to už mohlo sahat.
Aby se kdyžtak jen vyměnil nárazník a zbytek (když tam nebude nic velkýho) by se dodělal po dovolený. Naštěstí nejedu nikam ven ani někam daleko.
Donald: Tak jsem to myslel. Do jeho pojišťovny jsem už volal a vše vybavil. Likvidátor mi má volat zítra. Tak uvidím jaká s ním bude řeč.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Ji-rka »

Vždyt jo.Dokud se to neuzavře,tak s autem nesmíš nic.Mě taky furt stojí na dvorku.

A nepleť borce co to fotí s likvidátorem :-) Ale třeba budeš mít štěstí. *thumbs up*

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Takhle to v Praze řeší Kooperativa+čpp,v jejich centru škod to vyfotí likvidátor,je to kusek za Bohemkou a od té chvíle už to můžu opravovat,pak mi jen příde na kolik to odhadli,nebo pokud bych to dával do servisu,tak jim dám fanturu za opravu.Nic víc,nic mín. ;)

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Instruktor »

Nevím kdo to fotí. Paní z pojišťovny mi říkala, že mi bude volat likvidátor a domluví se se mnou na nafocení a dohodneme se spolu o způsobu plnění.
Tak nevím. Ať přijde klidně Likvidátor Arnold jen když nebude zdržovat. :)

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Ji-rka »

Donald: Kdy jsi řešil poslední událost?? Mě když řikali možnosti,tak faktura servis,položkovitě vše a tři zadele keců nebo rozpočtem.Tak furt čekám :-D

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Instruktor »

Paradox je, že jsem byl zrovna na cestě k servisákovi na preventivku před cestou.
A chlapec do mě vletěl když jsem už odbočoval k vjezdu do dvora servisu! Viz foto.
Tak alespoň už nikam nemusím jezdit.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Ji-rka »

Všiml jsem si,že to je u Zobala :-) Aspoň to nemusíš převážet někam.

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od dawider5 »

ta fiesta musela vletět jakoby pod zadek =-o od pohledu mědovi nic není,jak vypadá vnitřek a spodek kufru? až to rozebereš nahod fotky ;)

Autor tématu
Instruktor
hvězdička
Příspěvky: 207
Registrován: stř 13.08.2008, 18:22
Auto: ML W163 270CDI, CLC W203 220CDI
Bydliště: ChKO Křivoklátsko

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od Instruktor »

Vzhledem k tomu jak řvaly gumy při brzdění tak měl asi čumák zapíchlej do silnice a dostal se tak trochu podemě.
Trochu klepec dostal výfuk a je vlevo u okna přizvedlý víko asi o centimetr. Kufr otevřít, zavřít, zamknout jde. V kufru to na první pohled vypadalo celkem gut. Uvidim.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Nedobrzdil ...

Příspěvek od fíkus »

Tohle je totálka, tedy pokud počítají průměr ze značkových servisů.
Odpovědět