Tip na ubytování v okolí New Yorku

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
ondra80
vycházející hvězda
Příspěvky: 554
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:29
Auto: GL 500 X164
Bydliště: Praha 10
Věk: 44

Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od ondra80 »

Ahoj,
Nemáte radu? Chci se tam zajet 21.9. na pár dní mrknout, ještě jsem tam nebyl. Nevíte někdo o něčem, aby to nestálo bambilion? V NY nesmysl, drahý jak prase. Chci 4 noci ve dvou. Asi by to mělo být třeba u vlaku nebo busu, abychom se ráno dostali do centra NY a věcer zpět.
Díky za eventuelní tipy.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od Thomas_124 »

Buď Holiday Inn anebo zkus Sokolovnu, pokud máš tady někoho ze Sokola. My tam spali, myslím, že snad dokonce zadarmo (já to tehdy neřešil) a jako bonus jsem tam potkal redaktora VoA Svobodné Evropy Dobrovodského, se kterým jsme pár dní předtím mluvili ve studiu ve Washingtonu a ten tam přijel právě proto, že ten večer tam měli vystoupení Molavcová se Suchým, bylo to fajn, Sokolovna plná Čechoslováků. To bys prostě nevymyslel. Na druhý den ráno jsme letěli z JFK do Prahy, nikdo z nás to takhle neplánoval.

Srandovní na tom bylo, že to byla normální klasická Sokolovna, jak ji známe od nás, ale tahle byla prostě mezi mrakodrapy *jokingly*

Myslím, že jako Čech se tam snadno s nimi domluvíš a rádi Ti vyjdou vstříc *thumbs up*

h@vran
hvězdička
Příspěvky: 446
Registrován: úte 02.02.2016, 9:01
Auto: W203 longbi 200cdi
Bydliště: Prešov

Re: Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od h@vran »

http://www.airbnb.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Ak sa registrujes na firemny mail a zaskrtnes sluzobnu cestu mas zlavu.
Funguje to principom zdielaneho ubytovania. Je to v sukromi. Vies si vybrat izbu byt dom vilu apartman. Uz je len na tebe.

Autor tématu
ondra80
vycházející hvězda
Příspěvky: 554
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:29
Auto: GL 500 X164
Bydliště: Praha 10
Věk: 44

Re: Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od ondra80 »

Hele airbnb uplně nechci. Spíš bych normální hotýlek se snídaní. S tou Sokolovnou je to teda docela sranda. Ale zase, kdyby tam jezdil každej Čech, že by tam chtěl spát, tak jim z toho rupne. Ze Sokola nemám nikoho. Ale měl bych kdyžtak ze Sokolova *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od scout76 »

:D . Zkus tohle : http://www.quickrooms.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Kamarád jezdí dost často na Kanáry opravdu za :-* .

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od Thomas_124 »

ondra80 píše:Hele airbnb uplně nechci. Spíš bych normální hotýlek se snídaní. S tou Sokolovnou je to teda docela sranda. Ale zase, kdyby tam jezdil každej Čech, že by tam chtěl spát, tak jim z toho rupne. Ze Sokola nemám nikoho. Ale měl bych kdyžtak ze Sokolova *jokingly*
Myslím, že to jen tak někoho nenapadne. Telefonát by to moh jistit. Třeba jsi měl v Sokole dědečka, to by mohlo stačit. Oni budou určitě i rádi, doneseš slivovicu nebo něco a je:) Fakt je, že my tam byli jednu noc před odletem, to bys měl jako slevu 25%. A co ten INN? Ten by měl být přece přijatelný kdekoli, ne? Tak to bylo myšleno, když to zakládali. Bydlel jsem v něm i v DC. Zaplatíš si noc s tou jejich přežranou snídaní, ta je stejně v čase oběda, narveš se na celý den a máš klid - jídlo tě vyjde levněji než tady. Večer ti pak stačí burger v mekáči *thumbs up* Já se tam dycky narval tak, že jsem až nemohl vstát od stolu @=

Autor tématu
ondra80
vycházející hvězda
Příspěvky: 554
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:29
Auto: GL 500 X164
Bydliště: Praha 10
Věk: 44

Re: Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od ondra80 »

Kucí, děkuji za rady a tipy. Uvidim, jak vše dopadne. Začíná to vypadat, že se tam ani ve finále nedostanu :(

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Tip na ubytování v okolí New Yorku

Příspěvek od fokume »

Hledal bych neco v jiznim bronxu
Odpovědět