Okamura hájí KSČ a komunismus

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kolouch »

Klause jr.by mohli posadit na min.školství.
to by bylo po inkluzi natotata.
vojto k volbám radši nechoď pokud si
myslíš, že se dá provozovat politická
strana bez korupce a ostatních "nezbytností"
kolem kšeftu, kterému říkáme politika. ;)

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Krade se všude, ve všech "patrech" lidské činnosti. Bezdomovec okrade druhého o Okenu aby se nasáknul, politik hold okrade občana o prachy z daní. Logické. Příležitost dělá zloděje. V Číně je za zlodějiny politiků kulička do tělíčka a stejně je tam korupce a zlodějina v rozkvětu.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Je dojemný, že zrovna japončík který je podnikatel a živí ho a živilo volné cestování a obchod najednou chce někomu upírat aby přišel. Já pomůžu každýmu kdo to bude potřebovat, a kdo bude dodržovat naše pravidla. A to ti co sem táhnou vesměs nedodrží, takže tradááá dobytčáky a hurá do prdele. A ty podmínky pro azyl bych udělal fakt takový aby tu zůstal jen ten kdo tu chce makat a nebude tu dělat bordel. Buď chceme svobodu a pak nelze někomu zakazovat sem přijet a nebo se za pár let stane že budeme zase řešit víza a výjezdní doložky a na hranicích bude pancéřová závora a bezmozci s kosama v ruce.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kejb »

Klause prosím ne, ten má špatnýho tátu.
Jiný strany mají zase špatný sponzory a když už nic, tak minimálně za nima určitě stojí rusko nebo čína. Jsou to rozhodně populisté.Protože populistou je každej, kdo nehlasuje pro to, aby si každá ovčanský rodina ubytovala minimálně tři bubáky.

Populismus, nepopulismus, pro většinu našich obyvatel je otázka migrace důležitá.
Nemůžeme se proto divit, že otázku migrace řeší spousta stran.
Jak už jsem psal. Pokud někomu vadí SPD, Řád národa atd... a znepokojuje to jeho sluníčkářskou duši, nechť se obrátí na svoje etablované politiky. Protože jenom ti mají odpovědnost za současnou situaci.
Neschopnost reagovat na poptávku ve společnosti tyto strany vytvořila.

Fíkus: ty máš taky dobrou logiku. Nejsi náhodou autorem výroku "Všeci kradnů"?. :)
...Jedna uklízečka u nás v práci našla obálku s 30250 a nenechala si nic.
Šéf jí pak dal 5 jako nálezný.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Já nenapsal že kradou všeci, ale že se krade ve všech oborech lidský činnosti. Tak to prostě je a kdo říká něco jinýho tak je slepej. A co je zlodějina která vadí záleží na posouzení. Mně třeba nevadí někdo, kdo v krámě ukradne rohlík protože má hlad a prostě nemá ani vorla. Ale už mi vadí když tam šlohne flašku aby se za dara vykropil. Málokterý politik přímo něco ukradne. Spíš se nechá zkorumpovat a ukradne to spíš ten co korumpoval. A dnes to jsou peníze, ale nezřídka různé trafiky ve firmách.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

kejb píše:Klause prosím ne, ten má špatnýho tátu.
Jiný strany mají zase špatný sponzory a když už nic, tak minimálně za nima určitě stojí rusko nebo čína. Jsou to rozhodně populisté.Protože populistou je každej, kdo nehlasuje pro to, aby si každá ovčanský rodina ubytovala minimálně tři bubáky.

Populismus, nepopulismus, pro většinu našich obyvatel je otázka migrace důležitá.
Nemůžeme se proto divit, že otázku migrace řeší spousta stran.
Jak už jsem psal. Pokud někomu vadí SPD, Řád národa atd... a znepokojuje to jeho sluníčkářskou duši, nechť se obrátí na svoje etablované politiky. Protože jenom ti mají odpovědnost za současnou situaci.
Neschopnost reagovat na poptávku ve společnosti tyto strany vytvořila.

Fíkus: ty máš taky dobrou logiku. Nejsi náhodou autorem výroku "Všeci kradnů"?. :)
...Jedna uklízečka u nás v práci našla obálku s 30250 a nenechala si nic.
Šéf jí pak dal 5 jako nálezný.
Když vidím, jak umíš překroutit co někdo napíše tak, aby to sedělo tvým zvláštním představám, pak se nevdivím, že té politické pakáží dokážeš leccos odpustit a dokonce je i volit, aby ti zahřálo u toho naivně ideálovýho srdíčka.

Edit Fíkus, špatná citace.
Naposledy upravil(a) Fusion dne úte 17.10.2017, 4:49, celkem upraveno 2 x.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Já jim nic neodpouštím, ale někdo to dělat za nás musí. Nebo to půjdeš dělat, za pár šprlíků poslance? Ano, pár, já bych to za ty prachy nedělal ani omylem. A co překrucuji? Trochu konkrétněji.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Lidi jako celek jsou sebranka tak co chceš řešit? Že ze sebranky má vzejít nějaká elita a slušní lidé? Ano, jsou tu lidé čestní a slušní, ale takový člověk by v politice nebyl trpěn.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Ještě jinak, mně je úplně ukradený co kde kdo ukradl. Pro mě je důležitý, aby to mělo nějakou "míru", prostě aby to společnost celý ustála a normálně a hlavně svobodně fungovala. Nechci žít napůl ve sterilním kriminálu kde se "nekrade, neloupí a nevraždí", pro mě má větší cenu svoboda s tím, že si prostě musíš dávat větší pozor. Na všechno.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Thomas_124 »

Zahradil je záruka *jokingly* A Moroz... *jokingly*

Já bych spíše volil někoho, kdo omezí volební právo lidí s IQ pod 90, to by Babiš i s Okamurou propadli na plné čáře. A Ksč a Čssd taky.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Voli volí voly.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kejb »

Co konkrétně překrucuju?
(a prosím něco konkrétního, ne nějaké floskule)
Jinak Wojta to přesně vystihnul: .."globální demence..." to je příčinou migrační krize, protože kdyby lidé v "západní " evropě neměl vymytej mozek místní propagandou, nikdy by se to nedostalo takhle daleko.

To, že žádná ze stran nepíše na bilboardech hesla: Uprchlík do každé rodiny, je pochopitelné.
Takovou stranu by nikdo nevolil a je to tak dobře.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

Pokud nedokážeš roreznat svou vlastní demagogii, pak už ti těžko pomůže, že ti to někdo nakreslí na čelo.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od scout76 »

kejb píše:Co konkrétně překrucuju?
(a prosím něco konkrétního, ne nějaké floskule)
Jinak Wojta to přesně vystihnul: .."globální demence..." to je příčinou migrační krize, protože kdyby lidé v "západní " evropě neměl vymytej mozek místní propagandou, nikdy by se to nedostalo takhle daleko.

To, že žádná ze stran nepíše na bilboardech hesla: Uprchlík do každé rodiny, je pochopitelné.
Takovou stranu by nikdo nevolil a je to tak dobře.
Přesně *thumbs up* .

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kejb »

Fusion píše:Pokud nedokážeš roreznat svou vlastní demagogii, pak už ti těžko pomůže, že ti to někdo nakreslí na čelo.
Tak napiš něco konkrétního .
Teď ještě napíše Vojta něco podobnýho, pouze jinými slovy a bude to jako vždy. :)
Ještě připojit vysoce inteligentní doporučení ohledně Sava a máme to komplet . :P
Odpovědět