Okamura hájí KSČ a komunismus

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

No minimálně je předpisování léků vázaný na odbornost. Já nevím co je to "něco na čůrání", jestli mu zatahal za lachtana nebo napsal na to prášky. Těžko ale může nějakou nemoc spojenou s močením efektivně léčit zubař, když jednou přijde děda na vytržení zubu a pak na lachtana, a pak už třeba nepřijde.
Chtěl bych vidět jak pojišťovna proplácí zubaři léky na tlak nebo chcaní, aníž by se začali o to zajímat. Že nemá obvoďák dost času je chabá výmluva a je otázka jestli to není jen kvůli přívydělku na lécích. Takovej dědek toho nasype do sebe dost a z každýho kápne nějaká korunka.
Hlavně teda nevím jestli bych chodil k zubaři, kterej se předtím hrabal důchodcům v rozkroku *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše:Jak už jsem řekl,zlámal jsem hůl.Navíc stejně odjíždím za kopečky a až bude ten volební tyjátr skončen,tak se vrátím.Ale je nutné se zamyslit bez ohledu na vol. průzkumy,žádná z polit. stran nebude mít většinu,takže budou vznikat koalice.A aby se vyhovělo koal. partnerům,tak volební sliby a programy půjdou k čertu,inu když chci ke korýtku,musím něco obětovat.Nemluvě o ambicích pana A.B. býti premiérem.Troufám si říci,že na západ od našich hranic by kandidatura člověka obviněného ze závažných činů byla nemožná a nemyslitelná a jak se mám srovnat s " naši na něj klekli,iba Čehůni a pod." Této šarády se nehodlám účastnit.Sledoval jsem debatu zástupce lékařů s dámou z min.zdravotnictví,ona kecala,zástupce předložil písemné dokumenty svědčící o opaku jejích tvrzení.Většina úředníků na tomto ministerstvu je zcela " mimo mísu" nebo " keine Ahnung " jak říkáme v Sudetech.V úterý jsem se školil,nařízení zhora,nic jsem se nedověděl,jen že díky blbosti úředníků stoupá řada lékařů,co k 1.1. 2018 končí bez náhrady.Zatím vím,že není lékař,který by zvládl počítačově zavést do svého počítače ( EET,el. podpis a recepty a další ptákoviny) neexistuje mezi starými i mladými.Mému počítačovému guru to trvalo skoro 3 hodiny a to jsme telefonovali,posílali maily z druhého počítače.A představte si to šílenství v nemocnici,která má xy lékařů a všichni musí mít podpis a el.recept.Dá se to stihnout k 1.1. 2018 ?
A ve všech nemocnicích a u všech lékařů ? A další božstvo SÚKL a ten nařizuje to či ono,vše pod pokutami od 500 000 Kč.Vepřová, senilní hlava tedy náš prezident,sluníčko naše jasné,sokol smělý,jenž nad Čechami poletuje ústy svého mluvčího vyzývá prof. Pirka,aby vrátil diplom,člověka,který provedl přes 300 transplantací a několikrát v jednom taktu přehodil srdce,plíce a játra a to vše s velkou úspěšností.A fakt,že úředník na min. zdravotnictví nařizuje,komu je možné předepsat léky ( drahé) a komu ne,nemaje lék. vzdělání.Takže Váš otec,syn kdokoli je v rukou úředníka,který rozhodne o Vašem osudu,o osudu Vašich blízkých.Ta s kosou sáhla několikrát do mé rodiny,naposled si vybrala mou paní,vím o čem mluvím.VZP kde je většina občanů,každý měsíc se hádám,o peníze samozřejmě,pro mé pacienty.Ústí n.L. chemička co budu povídat,lidi co tam pracovali celý život,za komančů se sra.... na vše,dnes tito mají problémy,nejen stomatologické.A tak píšu doporučení na odborná vyšetření,dokazuji,předkládám,dokladuji.Sere mě to,ale budu to dělat dál.Jak dál,nevím,dokud mohu,ale jsem fakt unaven,znechucen tímto státem.A nevěřím,že bude líp.
Celkem rozumím o čem píšete. Mám to podobně. Ač jsem mladší,tak už mě to ubijí a neuvěřitelně sere. Byrokracie této země kombinovaná Bruselem.

Fusion - třeba se děda při trhání posledního zubu pochcal a byl za to rád 8) .

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Teda pánové, trochu úrovně by neškodilo... 008

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Marko »

Kdo se vykašle na volby je sráč, co dá přes půlku hlasu komančům a burešovi a jiné levicové svoloči. :-!

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Milý Fusione,o mou odbornost se nestarej a pravidla preskribce jsou daná.Jasně,že nemohu psát neuroleptika,opiáty,gynekologica,psychofarmaka.O medicíně víš asi tolik jako já o elektronice.
Re Marko Takže jsem sráč ? Mé právo je volit i nevolit.Trochu se mírni ve výrazech.Bude lepší,když se budeš držet svého opěvování koncernu.A když nevolím,můj hlas neexistuje a tudíž ho nelze někomu dát ani půlku ani čtvrtku.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

On to myslel tak, že KSČ a podobný svině mají stabilní voličskou základnu a voliči ostatních stran svojí neúčastí ve volbách zvětšují procento těmto stranám. Jinak se nestačím divit, něco jinýho je nějaký dohadování, ale tyhle osobní výpady a neslušnost za hranicí mezí je trochu navíc.
Naposledy upravil(a) fíkus dne stř 18.10.2017, 22:52, celkem upraveno 1 x.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Fusion »

* preskripce

Marko
legenda hvězd
Příspěvky: 3356
Registrován: ned 03.08.2008, 11:49

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Marko »

Ladislave Lapáčku, rozhodně nikomu nepopírám jeho právo volit a nevolit, ale za tím slovem si stojím. Při přepočtu se zahozený hlas rozdělí v poměru tak jak nastínil Fikus, tudíž na tom negativním výsledku budete mít svůj podil podobně jako ostatní, co se tváří že se jich to netýká. Koncern do toho netahejte, chápu že si musíte nějak ulevit, ale jste s tím tradičně mimo mísu, při vší úctě.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Ji-rka »

Dneska jsme o volbách diskutovali v práci.Volit nejde hromada lidí a vždy jim říkám,že kdyby všichni co na to serou a pak pyskujou to šli hodit třeba Starostum,tak se tradiční strany jdou klouzat,protože doma sedí 57% voličů a třeba by se pak něco změnilo.

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od fíkus »

Lidi jsou líný udělat maličkost s možná nejistým výsledkem tak radši většinu života nadávají s jistým výsledkem - nic tím nezmění.

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od enougher »

Musim rict ze souhlasim s Marko...

Moznost nevolit je nejvetsi zlo.... je to cesky alibismus... "ja je nevolil"
je potreba zastavit Bureše jinak se z toho vsichni poserem.... a to nejen podnikatele ale tentokrat se Bureš chysta ukazat všem....
a az si pujdete koupit naftu s 50% slozkou repky... rohlik z Penamu s chuti rohliku za 5,50 a nad Vami bude plakat ANO bude lip...

Za mne VK ml...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od adam w140 »

Po zhodnoceni vseho a vytazeni volebnich listku budu krouzkovat vaclava druheho. Snad se to neukaze v budoucnu jako chyba. Nejspis nebudu sam...

Po volbach bude problem sestavit vladu pokud bude brzy jiste tam bude Stb a kleknou na nas ale pokud do vanoc nebude zase mame bezvladi a to je spatne taky no a kdyby to vydrzelo jeste chvili svita tu nadeje ze se zbavime chlivu na hrade a sestavovat vladu muze 2 nebo nejaka dalsi strana zalozena na demokratickych principech

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Thomas_124 »

Protáhlý ksichty budou mít všichni slušní lidé. Spd může volit fakt jen mamlas. Ruskem placený populista. Fakt by volební právo mělo být vázané na minimální iq, jinak tu dopadnem špatně.

Tohle je taky hnus

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zli ... zela-38477" onclick="window.open(this.href);return false;

Nejít k volbám je samozřejmě právo, ale je to hazard a opovržení všemi slušnými lidmi a samozřejmě spoluodpovědnost za výsledný maras.

Rád bych ještě připomenul to, co nám vláda tají, aby to tu nezapadlo.

http://www.mercedes-classic.cz/phorum/d ... p?id=78942

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od kolouch »

část mýho živobytí platí rusové.
ku..a nejsem já nakonec placenej ruskej agent ? :x

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Okamura hájí KSČ a komunismus

Příspěvek od Přemek Doležal »

Seš, já ti to řikal. :-/
Odpovědět