Auto rasismus

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 470
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Auto rasismus

Příspěvek od All-koholik »

Čus všem!
Zajímalo by mě zda je tu někdo stejňe zamilovaný do značky MB jako já 007 Moje první auto bylo BMW e21, ano krásné auto.. Ale potom jsem pořídil 123 CE a od té doby vím že nechci nic jeného než MB! Před rokem jsem začal pokukovat po novějšim autě a ani by mě nenapadlo hledat jinou značku! Když vidim novou sedmu od BMW tak si řeknu hezký, ale oproti eSku to je shit 8) Francouzský auta přímo nenávidim a asijský beru jako auta bez duše.. Škoda je poměrně kvalita, ale zbytečně přechválená a s designem "nula"... Je tu taky někdo kdo uznává jen MB? Jen musím přiznat, Porsche je ze stejného města, tedy těsta, ale i kdybych na něj měl, zustanu věrný MB *in love*
Ještě podotknu že se mi líbí staré i nové Mercedesy! Ten jejich slogan "best or nothing" je vystiihující!

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Thomas_124 »

Mám rád jen klasické. Nové mi přijdou stejně bezduché jako cokoli jiného, bohužel..

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Přemek Doležal »

Možná, až poznáš ještě další auta, tak z toho vyrosteš.
Nebo zůstaneš Forestem. *jokingly*

zz.top
hvězdička
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:33
Auto: W212 350 CDi
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto rasismus

Příspěvek od zz.top »

Nový Mercedesy mají duši na 100 procent. Vono nějaká bezduchá věc by určitě člověka tak nedokázala na.rat. :D

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Auto rasismus

Příspěvek od kolouch »

já jsem sice militantní příznivec daimleru, ale od
chvíle, kdy museli inženýři začít ustupovat
cifršpionům a úřednickému šimlu, tak začaly vznikat
modely, který mě už nezajímají. proto jezdím
v tom, v čem jezdím. to se týká nejen mercedesů.
stará amerika taky nemůže nikoho urazit.
měl jsem dokonce i Opel. ;)

musketyr
vycházející hvězda
Příspěvky: 516
Registrován: pát 08.08.2008, 18:16

Re: Auto rasismus

Příspěvek od musketyr »

Já měl dokonce i Tata a Lada 1111 OKA.Oboje na papírech.Vsadim se, že tydle skvosty nikdo z místních členů neměl :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: Auto rasismus

Příspěvek od sternDM1 »

...ano, priznávám ze mám tu hroznou mercedesí nemoc *jokingly* A nejhorsi je, ze jsem nakazil jak zenu, tak i syna :D Ano, vystridal jsem kupu aut, ale vzdy se vratil opet k MB. Nedokazu poradne jezdit v nicem jinem :( A uz prisel na radu i firemni VW, ze to vymenim za MB. VW uz mam fakt DOST :-! Ten vic stoji v servisu, nez jezdi na silnici. Jinak BMW se me taky líbí, jen se me zda uvnitr nejak chudý. Ale to bude asi proto, ze je jednoduchý. Zato :stern: muzu jak staré, tak i nové. Do me smrti uz me nic jineho pres práh nepreleze! *drink*

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto rasismus

Příspěvek od stukafan »

Já vyloženě vyhraněnej nejsem. Jen tvrdim, že jezdit v BMW je zločin :-) Ale to spíš ze srandy.
Mercedesy ale mám moc rád pro jejich pohodlí a povětšinou konzervativní design

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Auto rasismus

Příspěvek od kejb »

Já tedy žádnou značku nepreferuju a z novějších aut už vůbec.
Co se týká youngtimerů, tak mám japonce, němce i švéda...
Oldtimery mám rád České ale tam v případě motorek už směřuju směr Británie.
Důvodem jsou finance. Prostě Český předválky jsou nesmyslně drahý. Auta jsou ale celkem v přijatelných relacích.
Naposledy upravil(a) kejb dne čtv 19.10.2017, 18:29, celkem upraveno 1 x.

navy
hvězdička
Příspěvky: 151
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:41
Auto: W211 320 CDI Avantgarde
Bydliště: Žilina SK
Věk: 63

Re: Auto rasismus

Příspěvek od navy »

myšlienkové pochody
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 470
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: Auto rasismus

Příspěvek od All-koholik »

sternDM1 píše:...ano, priznávám ze mám tu hroznou mercedesí nemoc *jokingly* A nejhorsi je, ze jsem nakazil jak zenu, tak i syna :D Ano, vystridal jsem kupu aut, ale vzdy se vratil opet k MB. Nedokazu poradne jezdit v nicem jinem :( A uz prisel na radu i firemni VW, ze to vymenim za MB. VW uz mam fakt DOST :-! Ten vic stoji v servisu, nez jezdi na silnici. Jinak BMW se me taky líbí, jen se me zda uvnitr nejak chudý. Ale to bude asi proto, ze je jednoduchý. Zato :stern: muzu jak staré, tak i nové. Do me smrti uz me nic jineho pres práh nepreleze! *drink*
Absoulutní souhlas se vším co si napsal! Hlavně s BMW, z venku celkem dobrý, ale interier o ničem :-! *thumbs up* Jsem rád že v tom nejsem sám :D

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Auto rasismus

Příspěvek od fíkus »

"Nejlepší nové auto je starý Mercedes". Svezl jsem se W111 220 SEb r.63, mám ho na dílně, a to je "vono"!!! To auto je přímo továrna na dobrou náladu, člověk se ocitne v jiném světě. A jak to auto žehlí silnici, žádné airmatiky nebyly potřeba. A řezat zatáčky? Kdo by to v takovém autě chtěl dělat... Snem je pak nějaké 500/540 SK/SSK. Nebo stará Bugatti. Osmiválec kompresor. Chci auto který nedělá nic za mě. Chci auto z doby kdy ještě v kdesi v kancelářích Mercedesu doznívali hlasy pánů Daimlera a Benze - To nejlepší nebo nic.

CTC
Administrátor
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv 31.07.2008, 16:09
Auto: W123 280TE, Dačia Dusteř turbo 16V kvatro
Bydliště: Mělník, Praha
Věk: 47

Re: Auto rasismus

Příspěvek od CTC »

Kdo si chce zlomit páteř, nechť si sedne do BMW E46 kombi na zadní sedačku a zkusí vylézt ven z auta :D Piano forever !!!!

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: Auto rasismus

Příspěvek od m666 »

No já už velmi dlouhou dobu vím co chci... a taky to mám :). Kromě hvězdy je ale značný množství jiných značek a modelů, který mě chytnou za srdce. Ani bramboráka nezatracuju. Některé brambory jsou úžasná auta. To samý audi... ameriky. Kdyby byla příležitost tak bych s radostí znova osedlal třeba i jedničkovou oktávku RS v benzínu. Je toho hafo. Zatracovat všechno ostatní a krásný kvůli tomu že si vozím zadek v celkem obyčejný masařce mi přijde pitomý.....
Za pár let, až nám budou vládnoucí šlechtou vnuceny zákazy spalovacích motorů, budete smutně vzpomínat i na blbýho pasata 2.0 TDI PD .... v kombiku samozřejmě :) :)

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Auto rasismus

Příspěvek od Volhovič »

Od dětství jsem straašně chtěl Wartburga 311 a Volhu 21, později i W353 a Volhu 24. A strašně jsem slintal po Amerikách jako po nedostižném snu... V 18 jsem koupil první W353, ve 19 W311, na oboje jsem si vydělal opravama Š120, W353, Žiguli a favoritů v letech 2004 a 2005. Jak jsem začal makat, tak přišla po pár letech první Volha 24, splněný sen, pak druhá a pak konečně Volha 21. Jeden zdejší uživatel (pan šroťák) mi přivezl Volhodíly piánem a já - a to se tímhle krámem dá jezdit normálně denně, jako Volhou? :-O A on hahahaha, mnohem líp a za míň. A já přemýšlel ještě dva roky a pak jsem si koupil při hledání neshnilého piána za 20 raději W124ku.
Pět let a 130 000 km cca to sloužilo dobře a opravy byly levné a zamiloval jsem si Mercedesí ježdění v pohodlí a na moderním podvozku ze západního německa :-) Pak přišla W116 300D a z tý jsem půl roku nevystoupil ikdyž první svezení bylo zděšení pro mě kvůli tomu dieselu, ale zamiloval jsem si to spolehlivý stoletý auto, který mi najezdí ročně výměnu oleje a nepotřebuje skoro žádný servis (jen ze začátku tabuli plechu). A teď mám další 124 - pro radost :-) A baví mě to :-) Jsou to prostě auta, který mají něco navíc oproti ostatním stejně jako Volha ale fungujou jako moderní a ne abych jel 100 vkou za 12litrů s vytočeným motorem. Prostě MB tak předběhnul dobu, že pračlověkům jako já umožňuje jezdit dodnes denně praautem :-))))) a nebýt pozadu. A za to má můj obdiv a přízeň :stern:
Odpovědět