odcizené věci z auta v Pze

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od miluna »

kamarádovi vykradli o tomto víkendu v Praze auto:

cit: Pres vikendu, mi bylo v centru prahy kompletne vykradeno auto. Krome ruzneho obleceni, jsem mel v kufru i novou helmu Stilo v designu od B2, zanovni rukavice a boty Alpinestar + bundu s logem SH. Dale pak macbook air s taskou a nejake civilni obleceni. A jeste 2 dioptricke bryle.
Jedine co mi tam nechali hozene, byla kombineza SH, ktera lezela navrchu. Asi jim prisla moc napadna. Ostatni bylo zavrene v taskach...

kdyby někdo zahlédl třeba tuhle dost specifickou helmu (je do auta, ne na motorku), dejte prosím vědět
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ty ku..y už ukradnou vopravdu fšechno, i z kufru. :'(

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od popelnice »

Najit mac ;)

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od adam w140 »

Nezlobte se na me ale podle obsahu ukradenych veci si o to dotycny rikal. Uplne kdekoli prijde fetka a pokud vidi vec za kterou dostane stovku vymrvi auto a vec bere. Je to asi 3 tydny kdy jsem nezamkl soupacky a uz tam nekdo byl jenze v aute nemam cennyho nic tak nic nevzal a odesel. Hledat nema cenu.
Do auta mi vlezli tak 10x a nekdy bohuzel i uspeli.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od miluna »

nová A8 s tmavejma sklama a věci v kufru, to musí bejt vyfetovaný pako, nikdy nevíš jestli to není nějakýho čečence, na tyhle auta se nesahá

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od Ji-rka »

Nikdo si o to nikdy neříká :-) Kámošovi nějakej debil zníčil lišty kolem oken až u řidiče se mu povedla ztrhnout stahovačka.Urval loketku kterou tam nechal,popelník,dvířka kastlíku,z popelníku sebral 50kč.Pak vysápal to okno a pohodil ho o tři bloky dál.

Prostě dement a z druhý strany třeba já do půlky otevřený okna nebo odemčený auto a nezmizlo nic.Nevim jestli hrálo roli,že to je 7er.

m666
hvězda
Příspěvky: 1272
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:50

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od m666 »

Taky mi vykradli masařku... Chtěli vytrhnout Command, cca před rokem v Čiklovce pod Pankrácem.... Akorát servali přední kryt, zničili dřevo a kůži na sedačkách, jak tam po nich lezli po těch střepech z rozbitýho bočního okna. Ještě uřízli roletku v kufru aby se mohli podívat že pod ní opravdu nic není.
Ale souhlasím s výše napsaným.... nechápu co může vést někoho k tomu, aby v autě nechal MAcbook..... V autě nenechám už ani tatranku nebo krabičku cigár...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od adam w140 »

Nemyslel jsem to nijak zle jen proste uvazuju co asi ten zfetovanej mozek udela. Vidim radio za stovku beru kamen lezu dovnitr a tim co je po ruce rozbijim vse co by mi vadilo abych to odnes telefon a jine cennosti polozene v aute ani nemluvim. jednou mi ukradli uplne nestasnou utahanou narexku (vrtacku) za kterou nedostali nic protoze nefungovala ale to niido nevedel. Vzdy pokud je neco videt je duvod tam lezt.

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od 09medved »

fetka nepřemýšlí o následcích ani nevnímá okolí.Pro ni platí že čím víc luxus auto,tím víc luxus věci může ukrývat a hlavní motivací je mu pár hodin blaha mimo realitu tohoto světa

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od trojan »

Takhle mi jednou prolezli komplet auto a ukradli jen pí..viny, jediná věc která měla cenu byl el. naviják, kterej ale i s plotnou váží tak 50 kilo a asi ho neunesli *jokingly*

hagrid
hvězdička
Příspěvky: 227
Registrován: sob 02.08.2008, 11:18

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od hagrid »

Dostává mě stará, když vyleze z auta a nechá na sedačce nebo pod ní ležet igelitku. Říkám jí, co blbne, a ona, že v ní nic není!! To nepochopíš... :-$

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od Přemek Doležal »

... ženu se nesnaž pochopit. *stop*
To nelze.

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 470
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: odcizené věci z auta v Pze

Příspěvek od All-koholik »

miluna píše:kamarádovi vykradli o tomto víkendu v Praze auto:

cit: Pres vikendu, mi bylo v centru prahy kompletne vykradeno auto. Krome ruzneho obleceni, jsem mel v kufru i novou helmu Stilo v designu od B2, zanovni rukavice a boty Alpinestar + bundu s logem SH. Dale pak macbook air s taskou a nejake civilni obleceni. A jeste 2 dioptricke bryle.
Jedine co mi tam nechali hozene, byla kombineza SH, ktera lezela navrchu. Asi jim prisla moc napadna. Ostatni bylo zavrene v taskach...

kdyby někdo zahlédl třeba tuhle dost specifickou helmu (je do auta, ne na motorku), dejte prosím vědět
Kamarád má v centru zástavárnu, tak jsem mu poslal foto helmy.. Uvidíme *thumbs up*
Odpovědět