novy system mereni emisi

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
kridlak
hvězdička
Příspěvky: 340
Registrován: stř 01.01.2014, 16:45
Auto: w210

novy system mereni emisi

Příspěvek od kridlak »

no panove,dnes jsem malem vyletel z kuze na emisich.novy system ,ktery bude platit pry od 1.12.17 maji zavedeny jiz dnes u nas na stk.50min administrace a deset minut mereni.zadavaji nove data a fota!!!! do nejakeho CIS systemu z ministerstva a zaroven pro Cebii.nekdo si to hezky z Cebie proloboval.auto vyfoti.vse opisi.vyfoti vin,stav tachometru,stitky.to vse bych bral,ale prejedete o 20m vedle na kanal stk a to vse se dela znovu do toho sameho systemu.my na tu byrokracii jednou zajdem.jo a technici na stk se dloubou v nose,protoze jim prijede jedno auto za hodinu. a vse jeste snimaji on line kamery,aby se mohl urednik podivat zda se meri skutecne to spravne auto.tak az pojedete na emise tak oholit,kravatu a sako.at vypadate k svetu. *thumbs up*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od popelnice »

Protoze s tim švindlujete vy lumpove :D

konyRF
vycházející hvězda
Příspěvky: 773
Registrován: čtv 08.01.2009, 16:30
Auto: W201 2,0D + W124 300TD + S211 320CDI R6
Bydliště: Bayern - Germany
Věk: 45

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od konyRF »

Juuu tak to se moc tesim az nejakou sobotu prijedu na STK a tam mi reknou:" pane to mate ale smulu, jiz od patku vecera tu stoji 5 aut a to mame akorat tak do zaviracky."
Tak nashle nekdy jindy. Treba se objednejte asi tak 3 mesice dopredu. Bude to jako kdyz se ceka v nemocnici na vysetreni. Nebej boze to propasnout, tak si zase trochu pocekas a nepojezdis.
Ale treba se najde nejaka zrychlujici faze procesu.... Jsme preci v CR.

KonyRF

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od kejb »

to jsou pořád argumenty se švindlováním...Kdyby tady byl normální systém + normální příjmová skupina motoristů, švindlování by skoro nebylo.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od trojan »

Jsem taky dneska absolvoval :-) Stk + Emise na to abych si vzal příště tak tejden volna *jokingly*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od Přemek Doležal »

Asi jinej oddíl...ráno to tam postavím, večer si to odvezu, samo, že s vylepenou nálepkou. @=
*kissing*

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od trojan »

Jsem teda radši půl hodiny počkal, než bych tam jezdil dvakrát . . . *jokingly*

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od popelnice »

Svyho casu jsem mel pred stk treba 10aut a jen sem prezkakoval z jednoho do druhyho a projizdel halu *jokingly* to kdyz uz se fotilo predti stk na dobirku taky sranda 007
Jinak kdyz by chtel nekdo stk muzu pomoct 007

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od trojan »

tak to musíš bejt f balíku http://classic-mercedes.cz/images/smilies/acute.gif *jokingly*

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od stukafan »

popelnice píše:Svyho casu jsem mel pred stk treba 10aut a jen sem prezkakoval z jednoho do druhyho a projizdel halu *jokingly* to kdyz uz se fotilo predti stk na dobirku taky sranda 007
Jinak kdyz by chtel nekdo stk muzu pomoct 007
Tím Tvým příspěvkem předpokládám, že jsi chtěl říct, že kdyby někdo potřeboval pomoci s přípravou na STK, tak jsi ochotný mu vše překontrolovat, přitáhnout, seřídit, případně opravit tak, aby vozidlo odpovídalo všem požadavkům, vyhláškou na něj kladeným..
Soudruzi pak aby nevymýšleli komplikace, když se tady vedou takhle nejednoznačné řeči ... ]:->

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od popelnice »

trojan píše:tak to musíš bejt f balíku http://classic-mercedes.cz/images/smilies/acute.gif *jokingly*
Ja to vyperu a poustim do obehu 007

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od popelnice »

stukafan píše:
popelnice píše:Svyho casu jsem mel pred stk treba 10aut a jen sem prezkakoval z jednoho do druhyho a projizdel halu *jokingly* to kdyz uz se fotilo predti stk na dobirku taky sranda 007
Jinak kdyz by chtel nekdo stk muzu pomoct 007
Tím Tvým příspěvkem předpokládám, že jsi chtěl říct, že kdyby někdo potřeboval pomoci s přípravou na STK, tak jsi ochotný mu vše překontrolovat, přitáhnout, seřídit, případně opravit tak, aby vozidlo odpovídalo všem požadavkům, vyhláškou na něj kladeným..
Soudruzi pak aby nevymýšleli komplikace, když se tady vedou takhle nejednoznačné řeči ... ]:->
Presne tak ;)

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od stukafan »

popelnice píše:
stukafan píše:
popelnice píše:Svyho casu jsem mel pred stk treba 10aut a jen sem prezkakoval z jednoho do druhyho a projizdel halu *jokingly* to kdyz uz se fotilo predti stk na dobirku taky sranda 007
Jinak kdyz by chtel nekdo stk muzu pomoct 007
Tím Tvým příspěvkem předpokládám, že jsi chtěl říct, že kdyby někdo potřeboval pomoci s přípravou na STK, tak jsi ochotný mu vše překontrolovat, přitáhnout, seřídit, případně opravit tak, aby vozidlo odpovídalo všem požadavkům, vyhláškou na něj kladeným..
Soudruzi pak aby nevymýšleli komplikace, když se tady vedou takhle nejednoznačné řeči ... ]:->
Presne tak ;)
tak to jo..

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od scout76 »

Dal bych to na Novinky nebo si zaplatil reklamu na Seznamu :-! .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: novy system mereni emisi

Příspěvek od popelnice »

Nikde nepopisuju stav atd ;) pochopitelne bych nic nedelal na vozech ktery nebyli na stk pripraveny 007
Reklamu? To bych byl jako vsichni okolo *tired* priprava na stk a realizace ,.. jj to je i na cedulich u servisu v praxi na Franto tady mas dve kila :D tak pane mate to za 4500,- musel sem na tom menit cepy a ulozeny vejfuku jinak by to neproslo :D
Odpovědět