DPD

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Decaprio
hvězdička
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 07.12.2017, 10:09
Auto: W140,500SEL-W210,280E
Bydliště: Praha
Věk: 34

Re: DPD

Příspěvek od Decaprio »

Tedy čtu co jste tu na firmu napsali a docela se bavím.
Jasně,že vše je o zaměstnancích,ale když to někoho nebaví,tak n to holt kašle at jsou za to jakýkoli prachy.Tak třeba u DPD je nutný aby řidič byl u pásu a vybíral-přebíral zásilky pro svou trasu od cca 6h,od 8 je většinou porada,kde se šéfové předhánějí v plkání,takže na trasu se z depa vyjíždí kolem 8:45-9,někdy se rozkecají tak,že to musíme ukončit a zvednout se.Pokud ale uvízne třeba kamion na dálnici,třeba kvůli sněhové kalamitě,či nehodě,tak se to může o několik hodin spozdit a vše se rozhodí.nebo když se porvou ,,bulhaři,,u pásu při vykládání kamionu.
Já třeba lidem předtím volám,hlvně když mi dají zprávu,že nechtěj dnes doručit a většinou se ztoho vyklube,že je v sms o doručení informovali o dovozu v časekdy zrovna nejsou doma,ale když jim navrhnu čas třeba jen o hodinu dřív,nebo později,tak se shodnem.Důležitý jsou taky takzvaný zaplacený časy,kdy si někdo objedná dovoz a za to připlácí,že v určitý čas mu to dovezu.Tak stím se nedá většinou špekulovat,to je věc pevně daná.
Ale jinak je to opravdu jen o dohodě a určité vstřícnosti.Pak není problém vyjít zákazníkovi včase kdy on potřebuje vstříc a klapne to.

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: DPD

Příspěvek od Džejár »

Jezdil jsem FOFR a dostal jsem 35adres přes prázdniny, celkem pohoda, ale vrátil jsem se na depo a měl sem 35 adres doručených, dostal sem pojeb, že takhle to dělat nejde...

napříč tomu, ted na zimu, kdo doveze balíček zpět, tak at se radši ani nevrací...

nikdy to není lehký, vozil sem dva dny na autě sprchový kout, pořád to hlídat a vždycky pán řekl, že bude doma...nebyl...nikdo, tak jsem jel...stěžoval si na depu, že jsem mu ujel a dostal sem pokutu..

mimo jiné, vstávat v 5h ráno, od 7h přijede kamion a valí balíky, lítáš po depu a sháníš si ty svoje podle adres, až je najdeš, sedíš u kompu a plánuješ trasu, v nervech chceš v 8h vyjet a vyjíždíš 8.30h... všem napsat smsky, případně volat a domluvit si časy, naložit dodávku atd...žereš a piješ v autě, chčiješ u silnice a furt tě prudí lidi nebo dispečer...

Kdo si myslí, že ráno vstane, dopravní pás mu dá na paletu balíky, seřadí trasu, automat napíše lidem a jenom mu to nějakej pikolík hodí zdvižkou do dodávky a pak se jenom usmívá je trošku vedle...i v nejlepším depu to v sezoně takhle nefunguje...

Doručování je o lidech, jak co to doručují, tak ti, co to řídí.


K nám jezdí docela šmrncovní DPD doručovatelka *in love*
Pošták je čmoud, ale příjemnej o:-)
Geisák na to sere *jokingly*
a PoPeLka je furt jaksi ve stresu, že spěchá a auto je den ode dne větší šrot :-$

pepas
hvězdička
Příspěvky: 263
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:40
Auto: MB W639
Bydliště: Jablonec n/N
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: DPD

Příspěvek od pepas »

Tak ono se to rekne posilit tym, ale kde na hned sehant desitky lidi kteri jsou schopni rano vstat a prijit do prace, sundat baliky, naplanovat trasu,nalozit, udelat papiry a jet na trasu, behem dne nerostriskat auto a vecer odevzdat dobirky v cele dane castce.
Ty ridici uz davno nejezdi za 15 tis, to se uz zmenilo, problem je ze ty lidi proste nejsou.A taky musi necim jezdit, dopravce kvuli mnesici v roce drzet treba 15 aut plonkove taky nemuze.

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: DPD

Příspěvek od stukafan »

Existuje přeci kýbl malejch dopravek - 2 - 3 auta, kde by se to dalo řešit smlouvami s nimi. Pak nerozhoduje ani počet zaměstnanců, ani počet "plonkovejch" aut, jak říkáš.
Jak jsem psal - ti kluci v dodávkách mají svoje peníze opravdu zasloužený a nikdy se mi nestalo, že by někdo z nich byl nepříjemnej nebo neslušnej.
Jen ta firma, co má logo na tý dodávce je na pytel..

Autor tématu
fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: DPD

Příspěvek od fokume »

uz to dorazilo, hura hura hura

Decaprio
hvězdička
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 07.12.2017, 10:09
Auto: W140,500SEL-W210,280E
Bydliště: Praha
Věk: 34

Re: DPD

Příspěvek od Decaprio »

No nevím jak jinde,ale třeba u DPD je většina dodávek soukromých,tedy bud je mají kluci pronajatý od majitele,nebo jsou jejich a nenechte se splést pomalováním,ty jsou taky soukromé a firma vám je po souhlasu nechá zdarma olepit,já měl třeba předtím sprintera v civilu,ale když firmě slíbíte,že budete mít třeba do měsíce-tří novou,tak vám zvednou platbu za auto,takže od léta jsem koupil Ducato maxi,vejde se do něj víc a na to huntování mi ho nepříde tak líto a firma mě ho olepila.
Ale jsou tam kluci co honí starý plečky do rozpadu,ale to jsou výjimky,ty pak dělají firmě tu ostudu,jak zminujete výše. :x
A pokud jste trochu k světu a kontaktní,tak si i užijete,možná by vás překvapilo jak jsou některý mladý ženský,ale i středního věku kontaktní,až podbízivé,když jsou třeba doma samy,nebo stačí když manžel nahoře spí,někdy přídou otevřít i naostro bez podprsenky *in love* a vysloveně se nabízí,neříkám,že vždy souhlasím i já,ale když mám náladu,tak si domluvím i víkendové zájezdy o:-)

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: DPD

Příspěvek od stukafan »

No jo.. a pak máte jezdit načas :-) 007

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: DPD

Příspěvek od Fusion »

Odpovědět