DPD

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

DPD

Příspěvek od fokume »

Nemate nekdo bic na tuhle prepravni chatru ?
Lezi mi v modleticich balik (na danou adresu mi ho nedorucili a ani mi nikdo nezavolal) a nejde se tam nikam dovolat.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: DPD

Příspěvek od trojan »

Se mi taky stalo s kolama. Musel jsem zavolat odesílateli, ten to stáhnul k sobě a poslal znova GLS .

Medvěd201
hvězdička
Příspěvky: 147
Registrován: sob 09.10.2010, 9:32
Auto: W201 2.0E → 2.5DT + W202 2.5D + S210 320CDI + W169
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: DPD

Příspěvek od Medvěd201 »

Přesně tohle se mi s DPD nedávno stalo taky, nikam jsem se knim nedovolal a tak to musel vyřešit odesílatel :-! Jednou mi dokonce balík ze zahraničí ztratili.... *stop*
Když to jde tak využívám jakéhokoli jiného dopravce

pepas
hvězdička
Příspěvky: 263
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:40
Auto: MB W639
Bydliště: Jablonec n/N
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: DPD

Příspěvek od pepas »

co by jste chteli, je pred vanocema a tlaci se pred sebou tisice nerozvezenych baliku :)
Delam na konkurecni firme a na rovinu rikam, ted je to marny vsude.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: DPD

Příspěvek od trojan »

Před Vánocema je už od srpna :-$ *jokingly*

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: DPD

Příspěvek od Ji-rka »

Já na ně měl nerva tenhle týden.V pondělí 27.11 jsme objednbal přepravu,bez dobírky atd.Aplikace vše potvrdila,ale do tohoto pondělka tzn. 4.12 nic..Tak šup na web kde čtu,že od 4-31.12 neberou zásilky mimo registrovaných zákazníků a aplikace vypnutá.Tak tam volám.Asi na desátej pokus celkem po 1,5h volání jsem se dovolal.Strašně příjemná paní mi řekla,že přeprava nebude uskutečněna,protže od 4.12 to neberou,tak oponuju tím,že jsem objednával 27.11 ,ale fákla mě stejně,protože prostě to systémem neprošlo a mam smůlu.Tak řešim jiné možnosti.Jedná se od 400km cestu,nemam čas a věci potřebuju.Ve 20:00 téhož dne mi přijde mail,že přeprava bude uskutečněna.........

hagrid
hvězdička
Příspěvky: 227
Registrován: sob 02.08.2008, 11:18

Re: DPD

Příspěvek od hagrid »

DPD zklamali, asi jako počta. Ti daj aspoň lístek do schránky než ujedou... Objednaný pneu a email, že 28.11.2017 mezi 10-12 doručujou do Tábora. OK, možnost změny, tak dávám 30.11.2017 8-18, že jsem doma. Ani náhodou!! Nic, Nothing, Zero, ani ťuk. 1.12 volám na zákaznickou linku, že si jako nebudu brát další dovo, aby mi milostpán dovezl gumy. Podle čísla zásilky, že to prej leží na depu v ČB. No a že to přijali na rozvoz 27.11. No to přeci vidím taky, ale proč teda píšou, že závoz 28 když se na to vysrali? Blekotala něco o vytíženosti auta.. Řikám, je 21 století, stačí zavolat, máte číslo..Nakonec sem ještě volal řidičovi a jel mu naproti, abych si je vyzvedl. Nejlepší je, že toho renaulta pak potkám ve školce, když jde pro haranta... Je to o lidech.
Přes Letgo jsem paní prodal dětský lyže. Nějak na to chvátala, tak v pondělí objednáno GLS, dneska si to kurýr vyzvedl (vyběhl 4 patra po schodech a s úsměvem vše vyřídil) a zejtra to paní má. Easy.

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: DPD

Příspěvek od stukafan »

DPD je jedna z nejhorších moček v přepravě. Loňské vánoce - SMS - doručíme zítra mezi... tak hniju doma. Samozřejmě nic. následovalo kolečko , kterým si projdou asi všichni jejich "spokojení zákazníci"
Ulhaná aplikace, kde plkali , že doručovali dvakrát. Tak jsem se po hodině prudy dovolal do call centra, abych slyšel, jak mi ulhaná baba v call centru vysvětluje, že to sice teda maj v té aplikaci uvedeno, nicméně že to povezou napoprvé až zítra, protože zásilku vidí v jejich depu. Tak jsem chtěl přepojit na někoho, kdo je odpovědný za tyhle jejich kraviny, pročež následovalo .."jo pane ale ted to vidim, takže oni to opravdu doručovali ... :-)
Pak se jim podařilo ten balík poslat do jiného města ( ani si názvy nejsou podobné), prostě banda dementů. Za mě s nimi už nic. Zlatá pošta.
Jediný, co se jevilo vloni jako trochu bič na ně, tak je pořádně prudit přes tu jejich stránku - kde se budou zase snažit pro změnu - lhát.

Doba je sice taková, že eshopy likvidujou konvenční obchody, nicméně ten proces se brzdí na navazujících službách - holt doprava vázne .

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: DPD

Příspěvek od Brabus63 »

S DPD mám e pořád problémy, ale problémy byly i s GP. Ty zase nechali návěs se zbožím 2dny stát u sebe na place.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: DPD

Příspěvek od Thomas_124 »

Nejlepší je in time :-!

JEKL
hvězdička
Příspěvky: 342
Registrován: pát 22.08.2008, 12:56
Auto: W201 a W208 ex W124
Bydliště: Blatná
Věk: 25

Re: DPD

Příspěvek od JEKL »

Pánové jsou Vánoce :D , nemá cenu na nic spěchat :) Oproti minulým letům zatím zvládají ;) Já neskutečně obdivuji ty kluky v tich dodávkách *thumbs up* Dokážete si někdo představit rozvést za den 100- 200 balíků ?

Autor tématu
fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: DPD

Příspěvek od fokume »

na to jim seru maj dorucovat vcas a nikdo je nenuti to delat !!!

JEKL
hvězdička
Příspěvky: 342
Registrován: pát 22.08.2008, 12:56
Auto: W201 a W208 ex W124
Bydliště: Blatná
Věk: 25

Re: DPD

Příspěvek od JEKL »

Nechtělo by to trošku lidského přístupu ? Jestli je to E-shop tak ať pošle balík znovu a ten druhý když by dorazil odmítni. Pokud je to férový shop tak to určitě nebude problém ;)

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: DPD

Příspěvek od stukafan »

JEKL píše:Nechtělo by to trošku lidského přístupu ? Jestli je to E-shop tak ať pošle balík znovu a ten druhý když by dorazil odmítni. Pokud je to férový shop tak to určitě nebude problém ;)
To snad nemyslíš vážně. Někdo svojí práci nezvládá a ať si to vyžerou všichni kolem? Za tu přepravu (pokaženou přepravcem) se platí. Tak tomu paku má zaplatit ještě jednou, aby měl druhou možnost to ještě lépe podělat?
I eshop jásá, když bude mít kvůli neschopnosti dopravce vázané zboží někde "po cestě a bude se administrativně zatěžovat.
Tohle není na ty kluky, co sedí v dodávkách od rána do pozdních večerních hodin - je to o demenci tech logistických mistrů a jejich pipin z HR, co neumějí před vánoci posílit tým

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: DPD

Příspěvek od Brabus63 »

stukafan píše:
To snad nemyslíš vážně. Někdo svojí práci nezvládá a ať si to vyžerou všichni kolem? Za tu přepravu (pokaženou přepravcem) se platí. Tak tomu paku má zaplatit ještě jednou, aby měl druhou možnost to ještě lépe podělat?
I eshop jásá, když bude mít kvůli neschopnosti dopravce vázané zboží někde "po cestě a bude se administrativně zatěžovat.
Tohle není na ty kluky, co sedí v dodávkách od rána do pozdních večerních hodin - je to o demenci tech logistických mistrů a jejich pipin z HR, co neumějí před vánoci posílit tým
Ano řidiči v dodávkách jsou přetěžovaný, ale kolikrát ani na adresu nejedou a rovnou dají, že doručovali a nikdo tam nebyl. Což se pak zákazník zase dohaduje s depem, že tam byl a jejich řidič ne. Je to o tom, že přepravky nemají dostatek nasmlouvaných dopravců, protože to ani nikdo za ty peníze už nechce dělat. A ty řidiči to nemají jen o ton rozvozu, ale co vím, tak tam jsou už cca dvě hodiny předem zadarmo, aby si nachytali balíky na svou trasu. Ale ve finále je na škodný zasilatel i příjemce.
Odpovědět