3 dětské autosedačky a dva dospělí

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od trojan »

feketos píše:S211.... 8)
To bych chtěl vidět ty tři sedačky;) mám tam dvě a jsem rád, když mezi nima sklopim loketku

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od Ji-rka »

C4 Grand Picasso a C8

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od miluna »

C4 GP jel jsi v tom vůbec? Já tedy bohužel ano a větší mrdka s kreténskou palubkou, volantem, elektrickou ručkou co se furt zabržďuje a celoplastovým! předkem - fakt komplet plast, takže při sebemenším nárazu totálšrot. Neexistuje. Vydechlý motory a jízdní vlastnosti jak přeloženej dětskej kočárek. Já to zkusil tak 20km absolut fullgas - víc to nešlo a blil bych, fakt bych blil, s normálním autem tomu zmizím v dáli i na zpátečku, jak někdo může takovej křáp vyrobit a prodávat. To nemluvím o lidech, co jsou ochotný si to koupit. Proboha proč? To už je to s řidičským citem tak špatný?
Tohle bych dětem neudělal, fakt je mám dost rád, na to abych je vozil v takovým sráči.

Kuba_Mates
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pát 01.08.2008, 8:00
Auto: W126/280SEL, W639

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od Kuba_Mates »

Volvo V70 (pripadne XC70) s D5 (2.5l turbodiesel) kolem roku 2006.
Zere 5.5 a nesere se. S timto rozpoctem se da najit/privezt pekna.

Ji-rka
vycházející hvězda
Příspěvky: 762
Registrován: ned 21.06.2009, 22:52
Auto: Němčour
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od Ji-rka »

Miluna,mě přijde,že jsi v tom nikdy nejel ty a nebo máš vysokou averzi na určitá auta.

Absolutně neřešim palubku,volant,plasty a jak to vypadá.Není to totiž muj styl,ale kvůli tomu nebudu hanit nějakou variabilitu.Například mě se to líbí víc než nějaký Galaxy a našel bych i pár jiných věcí,který to má dokonce lepší.
V rodině tohle auto máme.Dva dospělí,tři děti,kočárek a batožina bez problému naložena.A nebo 5 dospělých a dvě děti do těch sedadel co vyklopíš z podlahy.Pohoda.Na silnici to drží normálně.A to ,že ujedeš na zpátečku?? Kecy,ten 2,0Hdi 100kw má solidní dynamiku.I ta 1,6 není zlá,ale vzhledem k tomum,že to auto jezdí skoro furt plný a hlavně dálnice,tak se volila silnější verze.Má to dost velkou výbavu a je to pohodlný.
Co se týče C8,tak kromě budíků bokem mi to auto vyhovovalo.A 2,2HDi 125kw to skvěle utáhne i naložený.Samozřejmě lepší na spotřebu je ta 94kw,tu má druhej kámoš.Obě maj přes 300 000km a řeší se jen údržba a správná regenerace DPF.Jeho žena se té hlášky vždy lekla a přerušilo se to :-D

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od miluna »

Asi mám příliš vysoké nároky :-! Já v tom opravdu jel a to že francouzský sráče nemám rád je také pravda. Dvakrát jsem to opravoval po lehké kolizi přední části - Plastová kapota, plastový nárazník, plastové světlo, plastová chladičovka, plastový blatník... Moc pěkný. Plastová lišta s falešným chromem pod přední trojúhelník - 2500,- Dekly před mlhovky do nárazníku, dodávají se jen jako pár - 3000,- No děkuju pěkně.
To čelní sklo až někam doprdele nad hlavu je tam prosímtě proč?? Aby mohli vyrobit Vytahovací clonítko?? Ten nepřehlednej čumák se sklem dva metry přede mnou, jako řidičem. Palivová pumpa co spíná aby byl pořád v okruhu tlak i když je auto uzamčené. Proboha proč???
Mě je to fuk, že se to někomu zdá jako dobrý, mě prostě NE. Je to sráč s absolutně špatnejma jízdníma vlastnostma a pokud je někdo nevnímá, jeho starost. Já už tedy pár autama v životě jel ale tohle je obr hnus.
Řeší se tady větší auto pro děti, do kterého lze bez problémů usadit tři. Protože máme dvě, které musí podle nějakých kreténských předpisů jezdit v sedačkách a občas vozíme nějaké kámoše ze školky či sousedy, tak ten problém znám z vlastní zkušenosti.
Proto říkám - integrované sedačky, lépe se do toho dítě usazuje a během sekund jde auto vrátit do běžného stavu pro dospělé. U těch kindersitze z plastu a polystyrenu se pořád zvětšují bočnice a uši kolem hlavy a nikoho nenapadá, jak složité je dítě v zimním oblečení do toho vehementu usadit a připoutat. Když do toho druhé řve za váma vyjíždí důchodce s Thálií v tisícikapsičkový vestičce z Lídlu a neumí se vykroutit z parkoviště.... Vytrhnul bych tu Cybex, Recaro nevímco píčovinu a mrdnul bych mu s ní do okna aby byl klid

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od Džejár »

To pičaso nééééé, budte lidi normální... hlavně s automatem je to humáč...a že jsem s tím něco najel...

vody
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 11.08.2011, 11:23
Auto: Bylo W202 C200 Elegance 1998
Bydliště: Brno

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od vody »

Já bych se taky přimluvil za Berlingo, navíc klidně v naftě 1,6HDI ale až od roku 2011, co to poladili a z 16v udělali 8v.....
něco takovýho https://www.sauto.cz/osobni/detail/citr ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od miluna »

Dnes
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od trojan »

Miluna : Ty už nejezdíš na rodinný vejlety Oplem Tigra, nebo co to bylo za dravce ? ! *jokingly*

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od miluna »

To byla kamarádova Puma 1,7. Pořád jí tu mám uskladněnou na dvoře. Od Forda snad jediné auto co mne bavilo.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od trojan »

jj nějaká šelma kočkovitá to byla, nebyl jsem si jistej *jokingly*

Lhotian420
hvězdička
Příspěvky: 107
Registrován: stř 22.08.2012, 0:35
Auto: V8
Bydliště: Böhmisches Mittelgebirge

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od Lhotian420 »

:stern: Vozíme naše 3 ratolesti normálně v kombi masařce E430 4M a nemáme sebemenší problém, takže ani důvod či chuť kupovat něco jiného. *thumbs up* Záleží na každém, co chce a co mu vyhovuje. My chtěli mercedes, V8 a nejlépe 4x4. Tak máme co jsme chtěli. Sice sehnat pěknej kousek nebylo snadné, ale jsme maximálně spokojení. 8) Nádherný svezení v "posledním", dle mého názoru, ještě tak trochu klasickém mercedesu :stern:

ondra80
vycházející hvězda
Příspěvky: 554
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:29
Auto: GL 500 X164
Bydliště: Praha 10
Věk: 44

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od ondra80 »

Já už jednu chvíli normálně přemýšlel nad tímhle uplně na vážno. Stojí to nějaký kačky, ale zase pro někoho, kdo nechce kupovat nový auto...

https://multimac.co.uk/home" onclick="window.open(this.href);return false;

Kaskadér
hvězda
Příspěvky: 1122
Registrován: stř 10.02.2010, 20:59
Auto: Folcvágen

Re: 3 dětské autosedačky a dva dospělí

Příspěvek od Kaskadér »

m666: tys semenil jak ďas 009
Odpovědět