Jak funguje podvozek MBC

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Jak funguje podvozek MBC

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re fíkus Nejenom že čte silnici,auto ví,kde je,kdy přijde zatáčka a připraví podvozek.Ale jízda je o pocitech a proto jsem obdivoval téměř dokonalé pohodlí u své ex číny,která měla klasický podvozek bez elektroniky a klasické sedačky.Jízda s ní byla něco jiného než jízda s mamutem,který má ten složitý podvozek,co umí docela dost,je-li funkční.Od kompletní opravy podvozku před lety mohu říci,že funguje bezvadně a bez poruch a je znát,který stupeň regulace použiji.S novým S majícím MBC jsem jel za Brno a zpět,část dálnice,část okresní silnice.Jízda byla sametová,hedvábná,škoda že jsem nemohl přesednout do mamuta,abych měl srovnání.Pokud bych srovnával mamuta a SL s ABC podvozkem,tak to asi nejde,ta auta mají jiné zaměření ač podvozky pracují na shodných principech tlumení s podobnou technikou.Jsem laik,takže mám jiná srovnání,když má paní usne po 30ti min. jízdy,tak má auto dobrý podvozek,nebo za jak dlouho mě začnou bolet záda a zadek,když je to po 6ti hod,tak dobré.

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1378
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: Jak funguje podvozek MBC

Příspěvek od zaibatsu »

že je na tom obrázku S neznamená, že to bude jenom na S. Bavil jsem se spíš třeba o takový w211 airmatic, kolikpak tam stojí jeden amortizátor?
Odpovědět