Mercedes masařka láska na první pohled?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
JiriVocka
hvězdička
Příspěvky: 110
Registrován: stř 17.02.2016, 20:31
Auto: W124,W210,Mamut
Bydliště: Praha 6
Věk: 101

Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od JiriVocka »

Nevím zda se vám něco podobného taky nestalo,ale dneska kolem 19h jedu pod Bohdalcem směrem k chodovu-výpadovce a protože odbočuju,najel jsem si hned po zelené co nejvíc k přechou pro chodce a dávám samozřejmě přednost chodcům co šli po přechodu,několik nevýrazných lidí a parta mladých dva kluci a asi 4-5 holek kolem dvacítky,když tu koukám,že se od nich odělila jedna docela pěkná holka tmavovlasá a jde mi k přední masce,tak koukám a čekám,že mi třeba bouchne do kapoty,či něco podobnýho,ale ona se sklání k masce těsně vedle hvězdy,tak čekám,že mi ji utrhne,ale ona se na mě usmívá a v předklonu s úsměvem mi políbí masku těsně vedle hvězdy a rukou naznačuje jedničku...no musím přiznat,že jsem byl fakt překvapený,ale taky jsem se usmál a dal palec nahoru,slečna s úsměvem přešla a já jel dál.
Fakt mi to hned zlepšilo náladu,tak tohle si nechám líbit *in love* :stern: taková láska k mercedesu,škoda,že už mám svou drahou polovičku doma a nechci zanášet. o:-)
Tak se chci zeptat zda jste někdy taky zažil v mercedesu podobný zážitek obdivu,nepočítám když jedu ve starém mercedesu,to mnoho lidí různě zvedá palec a ohlídne se,ale aby to někdo dělal k poměrně běžný masařce...
Lituju,že jsem si ještě nekoupil kameru do auta,tenhle záběr by byl echte grande *in love* :stern:

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od popelnice »

No bud se vsadila s kamoskama nebo jsou ty drogy cimdal vetsi problem :D pac olizovat auto tam kde je v lete namrdanejch pulkila much a v zime bordel ze silnic neni v poradku :D

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od popelnice »

Ikdyz je fakt ze masarka budi ruzny emoce *thumbs up* kdyz jsem zacal gumovat v hk na namesti tak se seslo spousta lidi a vetsina si klepala na hlavu :D pohled na pobihajici mestaky co prijeli na kolech byl ale k nezaplaceni :D

David8
hvězdička
Příspěvky: 247
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:14
Auto: S124 300TD; S211 320CDI V6
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od David8 »

Stalo se mi nedavno něco podobnýho. Mam S124, na první pohled pěknou, z blízka je tam několik kosmetických vad a zadní vrata se začínají pomalu loučit.
Ale... Parkuju v ulici, kde jsou dva pruhy rozedelny travnatym a pakruje se u toho travnatyho pruhu pravymi dvermi do silnice. Naproti rodinné domy. Zaparkuju před jedním domem a v tu přijíždí majitel v G63AMG, otevírá bránu a stahuje okýnko a zatim co vyndávám dítě, dojede až ke mně. Si říkam proč, asi mi chce dát slovně po držce, i když vůbec nevim za co.
A.... palec nahoru a povídá mi "super kára". Chvíli jsem si myslel, že je to nějaká ironie, páč jsem nechápal, že takoýho člověka by mohla zajímat obyč 4ka, ale nebyla. Pak jsme chvíli pokecali, že vždycky když jede kolem, tak na mý auto se zálibou kouká, přý má 124 moc rád, že jich měl kdysi několik a přemýšlí že by si nějakou zase pořídil, ideálně kupé.
Tak mě to taky celkem potěšilo :) .

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od fokume »

Čenda píše:Spíš byla na kákoinu. ]:->
to je dost mozny, siri se ta sracka napric spolecnosti jako mor :-!

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od Waterfall »

Když jedu s nablýskanou 300E-24, tak se mi často stane, že po zastavení za mnou někdo přijde a obdivuje to auto, nebo se ptá, zda to není na prodej - kor s touhle motorizací. Ale žádná hezká holka to nikdy nebyla...
Takže tady to připisuju taky spíš těm drogám. *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od fokume »

Enormni zajem o 124ku kupe jsem zazil predloni v lete na slovensku, kdy se nekolikrat prisla podivat a pokecat skupinka lidi. To jsem nikdy nikde nezazil. =-o , ale bylo to vzdy fajn
U nas me driv oslovovali hlavne cikory: heej pane prodate to ? *jokingly*

Waterfall
hvězda
Příspěvky: 1663
Registrován: pát 11.05.2012, 20:38
Auto: W124 300E-24, S204 180 Kompressor
Bydliště: Trenčín
Věk: 40

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od Waterfall »

Přitom ještě takových 5 let dozadu u nás na Slovensku koukali lidi na člověka ve 124 skrze prsty stejně jako na tu cikoru. Dnes už se setkávám s úplně opačnou reakcí...a to nemám ani kupé.
Nedávno jsem na 4-proudovce zastavil na semaforech, vedle mně asi 10-ti letá A6 3.0TDI...tak jsme dali trochu sprint. 124 trošku zaostala kvůli automatu, ale pán v audi pak povolil plyn, dostal se na mou úroveň, kouknul na mně a uznanlivě zvedl palec. *jokingly*

vody
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 11.08.2011, 11:23
Auto: Bylo W202 C200 Elegance 1998
Bydliště: Brno

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od vody »

*jokingly* dobré téma, jedna slečna mi říkala že mám pohřebák (přitom je to sedan tmavě modrá), další kde mám tažný na tu maringotku a pak samozřejmě spoustu historek o veteránech a kolotočích. Občas to ocení nějaká dáma v letech jakože v mládí se jim to líbilo. Takže asi bych to taky viděl na omamné látky :P

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od fokume »

*jokingly*

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od kolouch »

kolegyně v práci se mě ptala, proč si nekoupím pořádný
auto. když jsem jí řekl, kolik hezký piáno stojí, zalapala
po dechu. navíc já pořádný auto mám už léta a né jedno. :D
masařka už je pro mě za "horizontem událostí".
u mě vznikla láska na první pohled, když mě strejda svezl
v pontonu. měl 220SE a pod kapotou 220Dé.

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od stukafan »

Zase asi budu jedinej, ale - mě se moucha líbí. Když je pěkně umytá, naleštěná a neohnilá, pak je přinejmenším zajímavá.
Fakt je ten, že bych jí na ulici asi neslintal...

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od popelnice »

No poface moucha je jedno z nejhezcich aut co sem videl :-* o mechanickych kvalitach mluvit ani nebudu to je snad jasny :)

Mysak230E
kometa
Příspěvky: 2076
Registrován: pát 01.08.2008, 10:58
Auto: W123240DT W124230 W220 W211 W203 ex 210240T
Bydliště: Liberec, Praha, Jičín
Věk: 38
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od Mysak230E »

Taky se mi stalo něco podobného, kolega obdivně čuměl na moje esko a pravil, no ty vole, takovýho bahna jsem neviděl ani na poli. Ty seš strašnej jézeďák kříženej s kolotočářem *jokingly* *jokingly* *jokingly* *jokingly* *jokingly* *jokingly* *jokingly*

Lhotian420
hvězdička
Příspěvky: 106
Registrován: stř 22.08.2012, 0:35
Auto: V8
Bydliště: Böhmisches Mittelgebirge

Re: Mercedes masařka láska na první pohled?

Příspěvek od Lhotian420 »

:stern: už se mi stalo několikrát, že za mnou se zájmem a obdivem přišel někdo dříve ohledně mé 420ky a nyní 430ky 4M hodit řeč *thumbs up* většinou ale postarší "dědulové" :D sexbomby ani nic podobnýho ne :) možná taky proto, že tam většinou vezu i manželku a 3 "haranty" :D :D :stern: vlastně jo ... 010 minulý týden mě málem políbila bok 006 jedna brejlatá kočka v oktáfce ... Projela STOPku ... vlítla na dvouproudovku :-! měl jsem plné ruce práce :-@ chybělo málo a měl jsem z masařky kupu šrotu :-!
Odpovědět