Rudnutí v praxi

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Laja22

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od Laja22 »

scout76 píše:
fíkus píše:A vůbec, je na hovno že se každý podobný téma přesune do žumpy protože tam si to nikdo nepřečte. Jedno je pravda - je lepší za svobodu (o demokracii záměrně nepíšu) bojovat víc než je nutné než pozdě nebo vůbec. Jenže s kulaťoučkými bříšky, mastnými rty a bradami lidi nemají důvod zvedat prdele. Až ten důvod mít budou tak už jim to bude málo platný.
Možná proto,že každý další založený téma je to stejný co v žumpě skončilo a nějak postrádám smysl zakládat další. Tohle je forum hlavně o autech a ne nějaká politická debata. Občas je fajn pokecat o i něčem jiném,ale nechápu snahu některých dělat z MBCC novinky.cz :-! :-! :-! :-! .
to jsem mu napsal hned na zacatku, ale posleze smaznul, aby nemel pocit, ze se tady do nej lidi porad navazeji 008

moc nerozumim touze diskutovat porad dokola o stejnych sr*ckach... osobne ty jeho vylevy ctu sporadicky :(

a ze by tady bylo mrtvo kdyz by sem bajka nepsal?
to asi ne, spis by zacali prispivat taky ostatni... co jsou uz unaveny z ty zaseknuty desky :-!

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od fíkus »

Aspoň uznej, jakkoliv máte pravdu, že ty statě co jsem tu plodil do značné míry byly díky tomu jak jste to vy sami živili a neustále "ztrhávali" zaschlý strup. Já bych se k x věcem tisíckrát nevracel. Zejména je pak úsměvný, že tu rozpatláváte věci, který označujete za protizákonný. Medvědí služba... Jeden blábol ode mě zapadne ale třístránková debata o tom jak někdo a jak porušuje zákon je... na hovno. Na veřejným fóru.

Laja22

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od Laja22 »

co mam uznat, ze jsou tady lidi otraveny z ty tvoji vecny demagogie... ohybani zakonu dle tvoji potreby, porad dokola pretrasani o ty tvoji "pravde"...
ale tak jo, uznavam, doposud jsem zil v domneni, ze tady na foru je nejvetsi JAjinek pan jihlafskej vobkladac, se mu teda womlouwam :-!


nekdy mi prijdes na urovni tohodle kluka...

[youtube][/youtube]

ale nic ve zlym, mechous si asi dobrej, kdyz ti lidi davaji statisice predem 009
(snad mi to tentokrat rozkurovac a milovnik cernejch wocasu - bazilisek_124 odpusti) 008

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od fíkus »

008

eklasse
hvězdička
Příspěvky: 368
Registrován: pát 22.01.2016, 19:47
Auto: E 220 CDI

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od eklasse »

Smajlík sedí,když jsi se zamyslel sám nad sebou.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od popelnice »

nuselskej fitipaldi z Křečhoře u Kolína, no právě ty vtipe od Urbana bez zmijovky lezeš na slunko počítat zoubky na pastorku sve trojkolky a pak rychle s vařeným kokosovym ořechem co ti sedí na krku se na foru přiznávat k podvodným pletichám a špinavým čachrum urovně Olaaha Demetera,ještě přiznej jak asistuješ ambulancim s modrejma majákama a pořát ti volaj vid jakej seš užasnej a všude první to mázneš i sanitce,když na to přijde žeo a brzdnou dráhu zkoumáš a měříš akorát tu na svých trenkách a možná starosty u vas v hnojníku u schnilyho vraku.

Ekládova největší bomba :D @= 007
Tohle netrumfneš *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od scout76 »

To byly dosud největší zabijárny na MBCC. Chybí už jen ta o skákající jarmulce :D .

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od popelnice »

Brzdnou drahu meris a zkoumas

eklasse
hvězdička
Příspěvky: 368
Registrován: pát 22.01.2016, 19:47
Auto: E 220 CDI

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od eklasse »

V jádru je to v podstatě pravda,kdo tedy čte co tady ten blázen píše ;)

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od kejb »

popelnice píše:nuselskej fitipaldi z Křečhoře u Kolína, no právě ty vtipe od Urbana bez zmijovky lezeš na slunko počítat zoubky na pastorku sve trojkolky a pak rychle s vařeným kokosovym ořechem co ti sedí na krku se na foru přiznávat k podvodným pletichám a špinavým čachrum urovně Olaaha Demetera,ještě přiznej jak asistuješ ambulancim s modrejma majákama a pořát ti volaj vid jakej seš užasnej a všude první to mázneš i sanitce,když na to přijde žeo a brzdnou dráhu zkoumáš a měříš akorát tu na svých trenkách a možná starosty u vas v hnojníku u schnilyho vraku.

Ekládova největší bomba :D @= 007
Tohle netrumfneš *jokingly*
Hele, Popelnice a eklasse = Míra?
Protože tenhle příspěvek je jak z Mírovo klávesnice, teda dvě čárky tam trochu haprujou *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od scout76 »

Míra = Donald Skrblík :x .

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od metrák66 »

fíkus píše:A co chceš slyšet? Schulz je kdo? Někdo z EU? IQ mám asi 135. A studium? Na to abych se zdravě rozhodoval o politice stačí znát daleko méně než půl roku studia VŠE. Navíc to není jen o ekonomice. Já se radši budu mít hůře ale svobodně. Ten kdo se vzdá svobody (a to lidi často dělají) aby získal jistoty (a ty lidi často chtějí) ztratí nakonec obojí (a to se často nakonec stává).
Když jseš taková bedna,tak by si mi mohl objasnit jednu záhadu a hlavně paní Metrákové.Jak je možný posrat mísu a prkýnko zespodu,když je prdel pod úrovní prkýnka?Samotnýho mě to zajímá ]:->

Autor tématu
fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od fíkus »

To jde zpravidla jen u hajzlu s "odpočívadlem" - prostě prudká sračka a stříkne to nahoru, takový reakční efekt - foukneš doprostřed a po obvodu to letí nahoru. Ale jde to zcela výjimečně i u "cákačky", třeba když máš úplavici z Kazachstánu. @= 007

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od metrák66 »

My máme klasickej závěsnej bez mezipatra.Rovnou do vody a stejně se občas povede einspritz.Říkal jsem si jestli není moc velkej tlak na výstupu :D

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Rudnutí v praxi

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pánové,nezáleží na tlaku anusem vyprodukovaným,i když průjmovitá stolice je doprovázena častými pšouky (flatulence),jádro pudla je v tvarování mísy kálecí,tedy WC.Jest několik typů,každá jinak tvarována.Jsou mísy stojící a zavěšené,dále jak je řešen prostor před labyrintem (ten je stále plný vody aby to nesmrdělo).Ideální jeví se mi systém našich předků,ano,to není obyčejná budka,to je kadibudka.Tam je prostor pro realizaci,což nové systémy nemohou poskytnout.Nemluvě o čistém prožitku,kdy kálející jest spjat s přírodou a tato zařízení nejsou spjata s nutným obvyklým splachováním,což v dnešní době ekologické a nedostatku vody obecně jeví se mi optimální,leč v městské aglomeraci naprosto vyloučené.
Poučen předky,vlastní zkušeností,léty a občasnými průjmy vlastními,dále stolicí vnuka,jenž živen jest jak malá šelma odstavená od mateřského mléka.Neřešte to,prostě se to omyje,Domestos je král u WC.Konečně sráděra není " furt ".
Při rekonstruci domu jsem byl postaven před podobné otázky,volil jsem klasiku španělské firmy,jenž byla levnější než firmy běžné.Funguje to 15 let.
Odpovědět