Návrh co se zlodějema...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od fíkus »

popelnice píše:Tohle jsem si uzival v najmu kdyz sem parkoval na ulici, sice sem to nemel ocesany ale ukopany zrcatka rizla guma montazka ve vejfuku *jokingly* ted parkuju pred barakem auto odemceny treba tejden a nic , kolikrat na vjezdu do vrat treba rozhazeny naradi a vytazenej hever na ulici treba dva dny a je to tam , sice to zrezavi ane nikdo mi to neukradne *in love*
Mala vesnice v obytne zone , sousedka misto kamerovyho systemu *jokingly*
Montážní pěna - až někdo bude zlobit - kup nějakou lepší a... vypěň mu mezery mezi diskama a nábojem. Z toho se POSERE. Odjet nejde, kola nejdou dolu, prostě zábava. Výfuk je varování. Poslední level jsou zapěněný všechny dveře a kapoty plus nakoupit víc kartuší a zapěnit do bezvědomí motorovej prostor, to se rovná skoro auto v prdeli. Viděl jsem to. A je to tichý, nikdo nic netuší, nevšimne si.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:
popelnice píše:Tohle jsem si uzival v najmu kdyz sem parkoval na ulici, sice sem to nemel ocesany ale ukopany zrcatka rizla guma montazka ve vejfuku *jokingly* ted parkuju pred barakem auto odemceny treba tejden a nic , kolikrat na vjezdu do vrat treba rozhazeny naradi a vytazenej hever na ulici treba dva dny a je to tam , sice to zrezavi ane nikdo mi to neukradne *in love*
Mala vesnice v obytne zone , sousedka misto kamerovyho systemu *jokingly*
Montážní pěna - až někdo bude zlobit - kup nějakou lepší a... vypěň mu mezery mezi diskama a nábojem. Z toho se POSERE. Odjet nejde, kola nejdou dolu, prostě zábava. Výfuk je varování. Poslední level jsou zapěněný všechny dveře a kapoty plus nakoupit víc kartuší a zapěnit do bezvědomí motorovej prostor, to se rovná skoro auto v prdeli. Viděl jsem to. A je to tichý, nikdo nic netuší, nevšimne si.
Mel sem toho plnej vejfuk :D
Ted uz nehrozi o:-) ale aspon vim kdo tohle vymejsli 007

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od fíkus »

Hovno, já to jen viděl. 006

Aci
hvězdička
Příspěvky: 276
Registrován: sob 08.11.2008, 18:52
Auto: hodně
Bydliště: Praha / Olomouc
Věk: 37

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Aci »

U nas to zacalo pred par rokama kdyz se otevrela nedaleko ubytovna.

Velmi pravidelne se z baraku ztraceji okapy, naradi ze zahrad, drobnosti, naradi, veci z aut, spz atd.

Jako sekundarni efekt se kolem samosky od rana do vecera pohybuje hromada ozralejch netahel, ktery delaj neskutecnej bordel a nic na ne neplati. V osm rano v nedeli ti zacnou vyrvavat pod oknem.

V nasi ulici jsou kamery na kazdym druhym dome. Zatim to bylo vsem k hovnu. Kdyz mi ukradli SPZ ze ctvery, byli zrovna v mrtvym uhlu.

Kdyz mi pred par mesicema vlezli do Vita, nahravani zrovna nefungovalo.

Zajimavost- tak aspon borec ukradl dva pytle s odpadkama.

h@vran
hvězdička
Příspěvky: 446
Registrován: úte 02.02.2016, 9:01
Auto: W203 longbi 200cdi
Bydliště: Prešov

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od h@vran »

Mel sem toho plnej vejfuk :D
Ted uz nehrozi o:-) ale aspon vim kdo tohle vymejsli 007[/quote]

Na montazku existuje cistiaci sprej za 7e
Nastriekas to na nu a ona sa odpari
Pouzivam to hlavne na prsty a oblecenie kedze som džaboš a viac peny je namne ako tam kde ju davam :D

Vyrobca je cyklon

bmgx
hvězdička
Příspěvky: 292
Registrován: úte 08.11.2016, 4:30
Auto: W201, S124
Bydliště: Jihlava / Brno

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od bmgx »

jaký chceš?

třeba:

https://auto.bazos.cz/inzerat/83990303/Mercedes.php" onclick="window.open(this.href);return false;

https://auto.bazos.cz/inzerat/85399382/ ... rcedes.php" onclick="window.open(this.href);return false;

bmgx
hvězdička
Příspěvky: 292
Registrován: úte 08.11.2016, 4:30
Auto: W201, S124
Bydliště: Jihlava / Brno

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od bmgx »

fíkus píše:Já jsem perlil ve středu... jdu do práce a doma se šacuju kde mám klíče od Benze. Říkám si - tvl, že jsi ty debile jeden debilní odešel, zaměstnán psem, z auta a nechal tam klíče? A ono jo, auto odemčený a klíče v zapalování... víc štěstí než rozumu.
fakt se mi stalo:
přifrčím v pátek večer z práce, sousedovo O1 ftedeičku fkombajnu otevřený PZ dveře, otevřený 5. dveře. no nic, on je trochu free, tak to neřeším, jen sem tam oknem sleduju situaci (beze změny).
Kolem deváté to nevydržím a jdu na něj zazvonit co a jak. Nedozvonil jsem se. Tak jen tak pro klid duše zabouchnu vše otevřené a pouštím to z hlavy.
V neděli na něj narazím, zrovna nějak přijel (druhým autem), tak mu to líčím.
"no jo, odjížděli jsme celkem narychlo..."
tak jsme spolu obešli auto, a:
klíče byly celý víkend v řidičových dveřích!!!!!
:D :D :D

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od tomaso »

Zlatá naše ulice, kolikrát zapomenu já, nebo hlavně manželka zamknout auto i na celý víkend.
Jednou se mi stalo, že sem nechal peněženku na střeše přes noc a ráno tam byla! :)

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Thomas_124 »

Auta nezamykám, nechávám v nich vše, navigaci, telefony, peněženku, mnohdy i klíče v zapalování.. Barák taky nezamykám. Nikdo si tam nedovolí.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od metrák66 »

Tak to si dobrá dylina Jitrnico.Ještě napiš kde parkuješ,ať je to komplet 010

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Město,vesnice,satelt se střežením.Ústí ano,1x mi vykradli a zničili Jeep Cherokee byla to šňůra,vykradli i auto šéfa BIS ( tenkrát) a byl tam kam. systém.Vždy cikáni,pardon Romové 15 aut v jedné ulici.Našli,chytili.Byl jsem jako svědek u soudu,komedie.Byl jsem podroben výslechu a nějak jsem se nasral,tedy pane předsedo soudu,máme tu kam. záznam,máme věci odcizené z aut s otisky a pach. stopami,do prdele co tu řešíme ? Tihle kradli,věci ukradené byly zajištěny u nich.Konec,zvonec.Co dál řešíte? Ale pan obhájce ( mladý kohout,chce ostruhy,snaží se),já odcházím s pokutou 3 000 Kč za ( nechtějte vědět) no pohrdání soudem a ...............
Soud krajský,já a právník,já mlčím ( má paní drž hubu) právník koná.To samé u dalších poškozených.V podstatě jest mi to u zadele,jsem plně pojištěn a Allianz platí. Ale šlo o princip.Takže mladí Romové šli sedět natvrdo a na dlouho.
Dnes nikdy nenechám své auto bez dozoru,výhradně hlídaná parkoviště.Doma hlídají černé bestie o váze 50 kg a fakt se těším,až nějaký xy přeleze plot.Vše legální,hlídací psi,platím magistrátu poplatky.Nechal bych kluky si chvíli užít,než bych je odvolal,mají to rádi a už si to vyzkoušeli u souseda.
Nikdo u nás nekrade z hladu,takže trochu středověkých zvyklostí by neškodilo.Nelze useknout ruku,ale zas kulka do stehna či do ramene.Pokud zloději budou muset počítat s faktem,že je to povolání rizikové,někdy končící plech. futrálem nebo mnoha stehy na chirurgii bude lépe.Je to pár let,mluvil jsem přes Skype s kolegou V USA.Co je u vás nového,děti atd,jo jeden černej chtěl vykrást domek pro hosty a ukrást auto.Jak to dopadlo? No předávkoval se olovem. Jiný kraj,jiný mrav.Na Šumavě zamykat auto nemusím,ani barák,fakt ne.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Město,vesnice,satelit se střežením.Ústí ano,1x mi vykradli a zničili Jeep Cherokee byla to šňůra,vykradli i auto šéfa BIS ( tenkrát) a byl tam kam. systém.Vždy cikáni,pardon Romové 15 aut v jedné ulici.Našli,chytili.Byl jsem jako svědek u soudu,komedie.Byl jsem podroben výslechu a nějak jsem se nasral,tedy pane předsedo soudu,máme tu kam. záznam,máme věci odcizené z aut s otisky a pach. stopami,do prdele co tu řešíme ? Tihle kradli,věci ukradené byly zajištěny u nich.Konec,zvonec.Co dál řešíte? Ale pan obhájce ( mladý kohout,chce ostruhy,snaží se),já odcházím s pokutou 3 000 Kč za ( nechtějte vědět) no pohrdání soudem a ...............
Soud krajský,já a právník,já mlčím ( má paní drž hubu) právník koná.To samé u dalších poškozených.V podstatě jest mi to u zadele,jsem plně pojištěn a Allianz platí. Ale šlo o princip.Takže mladí Romové šli sedět natvrdo a na dlouho.
Dnes nikdy nenechám své auto bez dozoru,výhradně hlídaná parkoviště.Doma hlídají černé bestie o váze 50 kg a fakt se těším,až nějaký xy přeleze plot.Vše legální,hlídací psi,platím magistrátu poplatky.Nechal bych kluky si chvíli užít,než bych je odvolal,mají to rádi a už si to vyzkoušeli u souseda.
Nikdo u nás nekrade z hladu,takže trochu středověkých zvyklostí by neškodilo.Nelze useknout ruku,ale zas kulka do stehna či do ramene.Pokud zloději budou muset počítat s faktem,že je to povolání rizikové,někdy končící plech. futrálem nebo mnoha stehy na chirurgii bude lépe.Je to pár let,mluvil jsem přes Skype s kolegou V USA.Co je u vás nového,děti atd,jo jeden černej chtěl vykrást domek pro hosty a ukrást auto.Jak to dopadlo? No předávkoval se olovem. Jiný kraj,jiný mrav.Na Šumavě zamykat auto nemusím,ani barák,fakt ne.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh co se zlodějema...

Příspěvek od scout76 »

Jak jsem to rychle projížděl,tak místo "černé bestie" jsem zaměnil za "hnědé košile" :D .
Já dostal za slovo"ku..a" složenku na 1000Kč 009 .
Odpovědět