Ocenění "japonce" (rx7)?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Fiend
hvězdička
Příspěvky: 183
Registrován: sob 02.08.2008, 8:58
Auto: S211 E270 cdi, W123 230ce, W114 250CE, R171
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Ocenění "japonce" (rx7)?

Příspěvek od Fiend »

Ahoj,

jelikož se v "japoncích" vůbec nevyznám, tak jsem si říkal, zda se tu nenajde nějaký šílenec, který bude v obraze. Chtěl bych tak nějak "ocenit" Mazdu RX7 co je na obrázku. Je to nějaký dobový paket (netuším zda je to na škodu či naopak), najeto má mít asi 80, servisní historie a po technickém stravu v pořádku (po servise). Z venku drobné kosmetické vady na kytu, ale nic tragického. Zajímalo by mě, zda je to u nás prodejné a případně za kolik. Má to kamarád v Belgii, tak se mě na to ptal jestli to nechci - já určitě ne, ani to sem nechci tahat, ale není problém zprostředkovat prodej. Nejsem obchodník s auty ani nic podobného - jenom mi auto přišlo zajímavé...

Díky!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Ocenění "japonce" (rx7)?

Příspěvek od metrák66 »

Dobovej paket to moc nebude.To auto se dělalo tuším do roku85 a tohle Testarosa šílenství se cpalo na všechno možný až později.Naopak to tomu teď spíš ublíží.Vypadá to slušně,ale je otázka jak na tom bude ten wankel.Ten malej nájezd tomu možná moc neprospěl.Můj tip je tak 80.Bejt to model po a s turbem,tak je to zajímavější.Kdysi jsem takovej létající talíř měl a byla s tím zábava než zakukal motor.Začal zvonit jak tramvaj a pak rána :D .Jo a není to moc auto pro tlustoprdy.

sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: Ocenění "japonce" (rx7)?

Příspěvek od sternDM1 »

tady v CZ to asi nikdo moc neocení. Ale jukni jak je tomu v Rakousku a Nemecku. Moc jich není a ceny jsou dost vysoké:

https://www.gebrauchtwagen.at/ergebnis_ ... =&lst_eh=1" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.autoscout24.de/ergebnisse?m ... ard&desc=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Ocenění "japonce" (rx7)?

Příspěvek od Přemek Doležal »

... kva, to sem se lek, že tady budete vychvalovat Vokamúru....tfuj :-!
RX7 stojí kousek ode mě, venku u plotu, už několik let.
Je to chudák, a ten blb, co to dovez a tam to postavil, ten taky. :'(

Autor tématu
Fiend
hvězdička
Příspěvky: 183
Registrován: sob 02.08.2008, 8:58
Auto: S211 E270 cdi, W123 230ce, W114 250CE, R171
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ocenění "japonce" (rx7)?

Příspěvek od Fiend »

Díky za příspěvky, myslel jsem si, že s tím asi v ČR moc neuspěje (oproti západu). Ale když jsem je sondoval v inzerci, tak jsem nic nenašel, tak jsem si říkal, že by to mohlo být zajímavé auto... motor je prý ok.. No kdyby náhodou někdo znal někoho, kdo po něm touží, tak mohu předat kontakt...

V těch kitech se nevyznám už vůbec... on kupuje převážně Corvetty a teď zrovna dražil Stingray s daytona kitem.. prý je to hodně cenné, ale mě to říká úplné prd.. ale věřím, že by tu rx7 také nekoupil jen tak, kdyby to byl nějaký bastl...

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Ocenění "japonce" (rx7)?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Určitě to někoho zaujme, právě tou úpravou. @}->--

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: Ocenění "japonce" (rx7)?

Příspěvek od Volhovič »

Tady v tom pořadu něco málo o opravách a cenách - doporučuji shlédnout :-)
" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět