je Mercedes drahý vůz?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od scout76 »

Ne,oni mu a té jeho závodničce všichni zavazí :D .

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od fíkus »

Překážej i když se táhnu jako smrad...

kesu
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pon 18.11.2013, 20:58
Auto: Mercedes SL600 r129, VW passat B7, Citroen C4 vts

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od kesu »

Přemek Doležal píše:Tak na TOHLE si zvykat nechci. :-!
Nevím jak u Itala, ale u Škodovky jde asistent jízdy v pruzích vypnout a předkolizní varování taky. Pokud ti to nevyhovuje, máš volbu. U toho co mám já nejde vypnout adaptabilní funkce tempomatu, ale u pár tejdnů starýho Golfa jde vypnout i adaptabilní funkce tempomatu, chová se to pak úplně normálně jako tempomat v každým obyčejným autě. Každopádně ta funkce půjde napříč koncernem nakonfigurovat evidentně do všeho.

kesu
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pon 18.11.2013, 20:58
Auto: Mercedes SL600 r129, VW passat B7, Citroen C4 vts

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od kesu »

fíkus píše:Aha, tak už mi dochází proč některý auta někdy nesmyslně brzděj! A to bude tohle. Vždycky si řeknu - doprdele, co to ku..a je, teď abych to zase pracně rozjel - a už ve mně stoupá adrenalin a přemýšlím jak se takového auta před sebou zbavit, což jde s udýchaným dieselem dost špatně... *jokingly*
ne, tím to není, to jsou akorát blbci za volantama...

Jinak tyhle asistenti pochopitelně nemaj žádnej vliv na to, jak moc kdo umí nebo neumí říit. To je pouze místní klasickej odpor proti všemu novýmu. Naopak je to výborná věc na noční dlouhej přejezd po dálnici, kde ti to může zachránit život.

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od adam w140 »

Aha a to mi ted dochazi proc me asi straslive vybrzdila oktavka na zuzeni na dalnici i kdyz k tomu nebyl duvod vedle kamionu mista dost i pro dodavku. Fakt radeji ridim sam a ruhle otravu v aute nesnsesu. Kdo potrebuje zachranit zivot pri dlouhe jizde touhle kravinou mel byl chranit sebe i ostatni tim ze nebude ridit to funguje uplne na 100%. Pokud ale vetsina lidiuvazuje tak ze potrebuje furu takovych kravin svet se v prdel obraci.

stukafan
hvězdička
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09.01.2010, 20:45
Auto: Mlok třistadváca béňo a jak já ho žeru..
Bydliště: Benešov
Věk: 45
Kontaktovat uživatele:

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od stukafan »

Jasně - zpráva pro TV nova - objasněna příčina pirátských dálničních vybržďovačů :-)

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od fokume »

znam treba slepici co jako prvni auto dostala kram co sam parkuje, tak ta uz se stoprocentne nikdy parkovat nenauci

kesu
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pon 18.11.2013, 20:58
Auto: Mercedes SL600 r129, VW passat B7, Citroen C4 vts

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od kesu »

adam w140 píše:Aha a to mi ted dochazi proc me asi straslive vybrzdila oktavka na zuzeni na dalnici i kdyz k tomu nebyl duvod vedle kamionu mista dost i pro dodavku. Fakt radeji ridim sam a ruhle otravu v aute nesnsesu. Kdo potrebuje zachranit zivot pri dlouhe jizde touhle kravinou mel byl chranit sebe i ostatni tim ze nebude ridit to funguje uplne na 100%. Pokud ale vetsina lidiuvazuje tak ze potrebuje furu takovych kravin svet se v prdel obraci.
že já se vůbec do tý debaty pouštěl..
V zúžení to pochopitelně nereguje, nemá na co. Pokud tam bylo místo na dodávku, určitě to není vinou tempomatu ale řidičem. S tím tempomatem jde naprosto bez problémů jet 2,0m širokým pruhem s autem, který má 186cm bez zrcátek a nijak to nezasahuje do řízení, nepíská a už vůbec nebrzí ani když míjíš kamion s mezerou tak maximálně 15cm.
A na zbytek nemá smysl reagovat, buďto nejezdíš dál než kolem komína pro rohlíky nebo si nejsi schopný přiznat, že usnout nebo nedávat pozor se může stát každýmu. A tempomat s asistentem jízdy v pruzích zásadně nižuje únavu.
Ovšem na foru, kde se v autech z elektroniky sotva toleruje rádio se ani nedivím tvýmu názoru. Jenom nechápu, proč si to před tím, než to definitivně odsoudíš nevyzkoušíš osobně.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od popelnice »

Mě by se nejvic libil masař s vybavou a asistenty třidy S 2017 *thumbs up* *jokingly*

fokume
hvězda
Příspěvky: 1751
Registrován: úte 25.10.2016, 14:19
Bydliště: Kolin

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od fokume »

me zase neco novyho s om603 *jokingly*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od scout76 »

Já bych bral Ford Taunus 2,0 V6 009 .

Laja22

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od Laja22 »

vcetne kousavy deky :D

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od scout76 »

Když bude dobrá cena a v pěkným stavu,tak deku beru taky. Ještě 4 ku bez střechy bych bral,ale nesměly by stát takovej nesmysl.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od kejb »

a ještě to jsou chcípáci...

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: je Mercedes drahý vůz?

Příspěvek od adam w140 »

Situaci co jsem popisoval jsem si dal do kupy ted na zaklade debaty o asistentech jizdy v pruzich protoze ty pruhy byli v miste zuzeni hodne chaoticky. No moc toho nenajedu tak asi 50/rok a o usinani toho taky moc nevim kdyz po celkem narocny 20 hodinovy praci jedu v noci stovky km domu - jo asi to je pohodlny ale clovek by mel umet ridit sam vetsina vas zacinala na ruznych historickych strojich se 3 cudlikama ale dnes uz zakladni principy rizeni nebude znat nikdo a proto mi masivni nasazovani tehle techniky pro blbe vadi. Kdo byl antitalent koupil jizdenku mhd dnes koupi drahe auto ale vse se muze pokazit a proto je tam ten ridic ale kdyz nebude umet ridit?....
no mozna jsem se z pocatku blbe vyjadril a spis je to na diskuzi nekde u pivka - tempomat pouzivam vzdy kdyz je k dispozici a kde neni premyslim nad vymenou packy nicmene vzdy s moji kontrolou a bez zasahu do toho co delam.

Jo a 4ku v gabriu bych taky chtel
Odpovědět