Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Ano Praha 6 je nějak opravdu upřednostnována,ono to taky právě na 6 začlo fungovat poprvé tímhle způsobem-pak na 5 a část 8,ted už tento systém funguje ve všech částech,ale holt zvyk drandit 6 zůstává *jokingly*
Ne to bohužel opravdu nelze,ten systém je od řidiče neovlivnitelný,to je téměř denně co mě někdo stopuje a zkouší různý způsoby abych zrovna jeho vůz a RZ nehlásil-nezabíral,ale tohle mi v autě fakt neovlivníme,ajtíci si stím systémem fakt pohráli,a stále ho zdokonalují,takže není mimo ně jakkoli ovlivnitelný,snad možná náký super hacker přes počítače co zvládá nabourat systém bank a jiných super zabezpečených počítačových systémů by to dokázal,ale jinak to fakt nejde.Už jsem zažil i nabídku zdarma jídel v restauraci,nebo 5tisíc,když budu jejich RZ vynechávat,o flaškách či basách ani nemluvě,opakem je pak když lidi naopak na auta plivou či nadávají,hrozí rukou,nebo troubí,ale to taky nepomůže,holt musíte k volbám a tyhle šmejdy vyděračský shodit z radnic a hnát sukovicí a zvoli lidi co to zruší,ale když si ted ty městský části zvyknou a zvykli na ten příval peněz,tak si vtom tak rochní,že pochybuju,že by se to povedlo zrušit,spíše naopak,pokud vím chystá to 4 a chce to zavést i 10 a 9 se určitě nenechá odsunout,holt ty miliony táhnou ]:->

SEMRY
vycházející hvězda
Příspěvky: 931
Registrován: sob 20.03.2010, 23:10
Auto: W213 e200d / 996.1 C2
Bydliště: Vinohrady
Věk: 35

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od SEMRY »

To je děs normálně, tak já bych pochopil že pro rezidenty to smysl má. Ale to by to mělo být zadarmo! Tak tam snad bydlim a jednu káru si zaparkovat můžu. Další věc je tam, proč bych nemohl měnit auta? Kus jako kus ne? A proč kdo podniká platí víc? To je normální diskriminace. Kdoví co by na to řekl ústavní soud.

David8
hvězdička
Příspěvky: 247
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:14
Auto: S124 300TD; S211 320CDI V6
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od David8 »

SEMRY píše:Další věc je tam, proč bych nemohl měnit auta? Kus jako kus ne?
Presne, kus jako kus. V dnesni IT urcite neni problem menit RZ online tam a zpet, treba 5x za den.

Jednou jsem potreboval neco udelat na svym a na tyden si pujcit auto od rodicu. Jdu teda na ty zony, ze bych potreboval zmenit RZ na par dni (zony byly tenkrat uplne novy, o zmene RZ nikde nic moc napsano).
A pan mi povida, ze to nejde jen tak, ze potrebuju prijimaci protokol ze servisu, kam davam svoje auto a potvrzeni, ze auto s jinou RZ je poskytnuto jako nahradni od servisu. Takze smula.

Ted to uz nejak jde pres ten jejich portal, ale jen max. 2x během jednoho roku na dobu nepřesahující v součtu 14 dní. Tak co to je ...

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od AndréW115 »

David8 píše:
SEMRY píše:Další věc je tam, proč bych nemohl měnit auta? Kus jako kus ne?
Presne, kus jako kus. V dnesni IT urcite neni problem menit RZ online tam a zpet, treba 5x za den.

Jednou jsem potreboval neco udelat na svym a na tyden si pujcit auto od rodicu. Jdu teda na ty zony, ze bych potreboval zmenit RZ na par dni (zony byly tenkrat uplne novy, o zmene RZ nikde nic moc napsano).
A pan mi povida, ze to nejde jen tak, ze potrebuju prijimaci protokol ze servisu, kam davam svoje auto a potvrzeni, ze auto s jinou RZ je poskytnuto jako nahradni od servisu. Takze smula.

Ted to uz nejak jde pres ten jejich portal, ale jen max. 2x během jednoho roku na dobu nepřesahující v součtu 14 dní. Tak co to je ...
Nevím jak jinde, ale tady na P6 to v systému online změnit jde. Na pár dní, např. když máš auto v servisu. To ale nic nemění na tom, že celý je to fašismus.
Edit: Jo, David Má pravdu, max. 2x do roka, to bych :-!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

tomaso
kometa
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv 31.07.2008, 22:20
Auto: W124/300CE-24V, W126/500SE a 3x koncern
Bydliště: Zlín - otec měst
Věk: 39
Kontaktovat uživatele:

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od tomaso »

Tvl zlaté naše maloměsto. Aktuálně mi před barákem stojí 4 auta a Mercedesy v garáži.
Nevím jak bych s tím parkoval v Praze :)

David8
hvězdička
Příspěvky: 247
Registrován: čtv 31.07.2008, 20:14
Auto: S124 300TD; S211 320CDI V6
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od David8 »

tomaso píše:Tvl zlaté naše maloměsto. Aktuálně mi před barákem stojí 4 auta a Mercedesy v garáži.
Nevím jak bych s tím parkoval v Praze :)
Tomaso, úplně "normálně"
Naposledy upravil(a) David8 dne čtv 01.03.2018, 9:19, celkem upraveno 1 x.

Autor tématu
K2
vycházející hvězda
Příspěvky: 992
Registrován: úte 12.08.2008, 16:09
Věk: 50

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od K2 »

Divid8 - přesně tak, jsou to vybrané peníze, za které se nic nebuduje, jen je někdo "přerozdělí"

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Stání v modré zóně výzva k uhrazení pokuty

Příspěvek od Thomas_124 »

SEMRY píše: A proč kdo podniká platí víc? To je normální diskriminace. Kdoví co by na to řekl ústavní soud.
Protože kdo se snaží, toho ojebou víc. Ústavní soud na to nic neřekne. A čím víc se snažíš, tím víc platíš. Tady se podporují jen líní lempli, kteří na auto dostanou ještě nevratný příspěvek.
Odpovědět