Autorizovaný servis MB ???

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Přemek Doležal »

U mě má Žížalák taky pětku. :'(
V Jihlavě je servis nahovno, ale díly : v 16:30 objednám, ráno v 5 je to tam, a ještě -10%
@=

panpetr
hvězdička
Příspěvky: 80
Registrován: sob 18.10.2014, 11:40
Auto: Vito i sprinter 313 prodáno , teď sprinter 317

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od panpetr »

Ja jsem slyšel že "prej" vrakáče jsou cenove mimo, jakože už nevěděj co si za to říct :D

Přemku, v pohodě. Pořad to dělaj jen lidi.

P.s. Objednací strop je 14:30 pro odeslani objednavky do Němec, aby to přišlo ráno ;)

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od scout76 »

Ladislav.Lapáček píše:Servis v Ústí n.L. se zlepšil,dokonce dostali licenci na AMG.Špatná zkušenost přímo v Drážďanech,naopak u Kahnta poblíž Drážďan vždy super.
Ústí patří stejné bandě jako Vary. Na Chodov jsem jezdil poměrně často,když tam kamarád servisoval W221,které se v záruce pořád něco sralo. Myslím,že to bylo spíš tím,co tam dělá za nýmandy,protože jeho kolega s C vyměnil brzdy,koupil od nich sadu kol a zjistila se chyba v převodce řízení. Sada kol,X krát geometrie a převažování ho vyšlo na 50 než zjistili kde je chyba. Servis pokus omyl neuznávám. Sorry jako :D .

PS -Stejný vagíny jsou v Porsche Prosek.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Přemek Doležal »

Přemku, v pohodě. Pořad to dělaj jen lidi.

Ano, ale nevím, proč blbý lidi nehrabou listí v parku, ale pracujou u Mercedesa nebo u Řády. :(

panpetr
hvězdička
Příspěvky: 80
Registrován: sob 18.10.2014, 11:40
Auto: Vito i sprinter 313 prodáno , teď sprinter 317

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od panpetr »

Protože jich je uz tolik ze na ne narazis denne kdekoliv. Nejen u Mercedesa. Bohuzel vetsinou jsou to kamaradi tech z vyssich pozic....

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od trojan »

panpetr píše:Ja jsem slyšel že "prej" vrakáče jsou cenove mimo, jakože už nevěděj co si za to říct :D

Přemku, v pohodě. Pořad to dělaj jen lidi.

P.s. Objednací strop je 14:30 pro odeslani objednavky do Němec, aby to přišlo ráno ;)
Tak to nevim, podle mě si za to můžou vrakáče říkat kolik chtěj. Je na každým, kolik je ochotnej zaplatit :-) To je jako bych řešil, že v mb stojí měděná podložka 40korun a ve šroubkárně korunu :-)
Horší je když u Žížaláka vyměněj lambdu, řeknou si za to 15.tis, tak vyměněj ještě něco dalšího, po pár kilometrech svítí znova kontrolka motoru a zhasnou jí až někde na vrakáči . . . *jokingly* jo a není to jedna paní povídala :x

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Merc124 »

Tak zase co se týče dílů od MB H+Ž tak si nemůžu stěžovat, p. Trávníček je spolehlivej a vždy vše přiveze jak má být, vratky taky probíhaj bez problémů, takže na odd. N.D. si nemůžu stěžovat ;) a spolupráce ohledně servisu a přípravků taky O.K. mluvím o pobočce B.n.L. :)

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Fusion Nevím,nemám AMG,leč tak praví jejich zpravodaj tištěný,velice kvalitně.Dost se toho tam změnilo,spousta lidí byla propuštěna,ty co znám,byli dříve u Nissanu a fakt fungovali dobře.Shodou okolností jsou to i moji pacienti,takže byla řeč,fakt byli na školení u MB,pak další u AMG.Díly objednané jsou do druhého dne.Víc nepotřebuji.
Odpovědět