Autorizovaný servis MB ???

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Merc124 »

je to starý, ale zajímavý, je to v tom německu podobný ? *jokingly*
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/ma ... -internetu" onclick="window.open(this.href);return false;

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od scout76 »

Nevím jestli si v německu jezdí naším autem pro zmrzku,ale přístup k zákazníkovi je zcela odlišný než u nás. Třeba v S+W K. Vary pokud nekupuješ auto za dvě mičudy a jdeš tam jen pro díly,tak s tebou jednají celkem s despektem(nebyl jsem tam 4 roky,ale vedlejší servis MAN mě minulý rok o změně nepřesvědčil). Navíc se mi v Německu líbilo,že pokud přijedeš třeba pěknou 4kou,tak je u technika vidět taková nějaká pýcha,že to auto pořád jezdí a mají k nim takovou nějakou úctu. V K. Varech byla neochota na prvním místě a z jednání jsem vycítil něco ve smyslu "co sem s tou jebkou lezeš?". Takže tak asi ]:-> .

PS - Viáno jsem tak bohatý,že jezdím na levnější a lepší servis do SRN :D .

DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Taky jsem nedávno-na podzim- zažil zajímavý rozdíl český-německý autorizovaný servis MB,služebně jsem musel do německa,tak jsem jel novým-dva roky starým éčkem,cestou zpátky jsem zajel do příhraničí a zůstal tam do něděle.Ale co se mi nestalo,v sobotu -v 7 hodin ráno,když jsem chtěl jet na projíždku do vedlejší vesnice si zarybařit,tak auto hlásí,nouzový stav,mělo najeto jen cca 10tisíc,dva roky starý,tak jsem po upozornění majitele hotelu,objednal odvoz do cca 10km vzdálenýho místního zastoupení MB.A ve 13 hodin odpoledne mi volali,že auto je opravený,náký blbý kontakt,ale tyhle nový auta bez toho nejedou-ptali se zda si pro auto přijedu,nebo mi ho k hotelu dovezou-tak to už mě upozornilo,že nejsem v čr,ale nechal jsem se tam odvízt zaměstnancem hotelu.Auto při předání kompletně umytý i vnitřek vyluxovaný a hlavně po nastartování koukám-nádrž plná,tedy nejsem žádný škrt pokud jde o služební auto,ale je pravda,že jsem chtěl tankovat s firemní kartou až po příjezdu knám,takže jsem měl v nádrži cca 15litrů.A když se vracím k vedoucímu servisu,že jim zaplatím co mi natankovali,jen mávl rukou a řekl,že to je dobrý,to je servis zákazníkovi.Takže od tý doby jezdím s jakoukoli vadou,nebo i na servis jen knim a samozřejmě už nenechám mín než třičtvrtku nádrže plnou a vždy mi tu čtvrtku dotankují.
Pro srovnání,před rokem jsem v s-ku zjistil,že něco vrže v palubce,služebák 5let starý a najeto 15tisíc,tak zajedu na chodov a výsledek-oprava prý bude stát tak cca 40tisíc,prý ví co tam drnčí,takže jsem ji poděkoval a ted když vím kam stím jet,tak jsem už objednán,že mi to za den a jako v záruce opraví,jen za práci si něco vemou,ale proti zlodějům v čr zastoupní to bude prd.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od fíkus »

Nevím jak "běžní" zákazníci co si přijdou jednou ročně pro drobnost, ale na mě návštěva Chodova působí moc mile. Zejména Tomáš Hofman a pánové Mikeš a Vostrý. O něco méně řekněme "horlivý" je přístup pana Jelínka. Zejména ke starším typům :stern: prostě nemá vřelý vztah, o nějaké konfrontaci vzhledu dílu na google není řeč. Se servisem mám zkušenost pouze z druhé ruky a až na nějakou výhradu v pohodě.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od popelnice »

fíkus píše:Nevím jak "běžní" zákazníci co si přijdou jednou ročně pro drobnost, ale na mě návštěva Chodova působí moc mile. Zejména Tomáš Hofman a pánové Mikeš a Vostrý. O něco méně řekněme "horlivý" je přístup pana Jelínka. Zejména ke starším typům :stern: prostě nemá vřelý vztah, o nějaké konfrontaci vzhledu dílu na google není řeč. Se servisem mám zkušenost pouze z druhé ruky a až na nějakou výhradu v pohodě.
Nojo ale to jsou fandové :stern: kdyz to ma nekdo jako praci kde je od do :D

Lord Iffy
hvězdička
Příspěvky: 466
Registrován: stř 13.05.2009, 22:46
Věk: 102

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Lord Iffy »

Za sebe muzu říct, ze zatím mám s Chodovem dobre zkušenosti, tak doufám, ze to tak i zůstane (ne ze by výlet do DE nebyl fajn, ale preci jen je to pro mě trochu casove náročnější:)). Naopak dosti nedobrou zkušenost mám s car Motors mb. No a samozřejmě vynikající zkušenosti v Nehvizdech, nutno dodat :)

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od popelnice »

Co je to cars motors mb to neznam *tired* servis se specializaci na mb

Lord Iffy
hvězdička
Příspěvky: 466
Registrován: stř 13.05.2009, 22:46
Věk: 102

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Lord Iffy »

Servis MB na Praze 3, dřív byli u hlavaku pod magistrálou. Není to autorizovaný servis, to bylo jen pro úplnost informaci.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Servis v Ústí n.L. se zlepšil,dokonce dostali licenci na AMG.Špatná zkušenost přímo v Drážďanech,naopak u Kahnta poblíž Drážďan vždy super.

Fusion
legenda hvězd
Příspěvky: 2931
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:16
Auto: C280 '94, BMW e30 m50b25 '87, pežit prdner
Bydliště: Brno

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Fusion »

"Licence na AMG", jakože můžou montovat AMG nárazníky na dieselový tuctovky?

panpetr
hvězdička
Příspěvky: 80
Registrován: sob 18.10.2014, 11:40
Auto: Vito i sprinter 313 prodáno , teď sprinter 317

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od panpetr »

Třeba u nás v Brandýse se snažíme, ale když on už toho mercedesa má kdekdo :D ...

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od trojan »

U Žižáka v Brandejse, když si objednám nějakej díl, tak bych vyrost :-) Nejednou úplně něco jinýho :-) Nebo jsem se vracel z Německa, tak volám jestli to maj připravený, že jsem za půl hodiny tam, ať se nezdržujem. Bylo to večer, ani noha, pán odešel dozadu a vrátil se asi za půl hodiny 007 Je to tam fakt dost tragický ]:->

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ladislav.Lapáček píše:Servis v Ústí n.L. se zlepšil,dokonce dostali licenci na AMG.Špatná zkušenost přímo v Drážďanech,naopak u Kahnta poblíž Drážďan vždy super.
Licenci AMG má asi i Řáda ve Štokách.... *jokingly* :-!
Alespoň ceduli má přes celej barák, ale :stern: opravit neumí a neumí. ]:-> :D

panpetr
hvězdička
Příspěvky: 80
Registrován: sob 18.10.2014, 11:40
Auto: Vito i sprinter 313 prodáno , teď sprinter 317

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od panpetr »

trojan píše:U Žižáka v Brandejse, když si objednám nějakej díl, tak bych vyrost :-) Nejednou úplně něco jinýho :-) Nebo jsem se vracel z Německa, tak volám jestli to maj připravený, že jsem za půl hodiny tam, ať se nezdržujem. Bylo to večer, ani noha, pán odešel dozadu a vrátil se asi za půl hodiny 007 Je to tam fakt dost tragický ]:->
Každý den nemůže být posvícení :D

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Autorizovaný servis MB ???

Příspěvek od trojan »

panpetr píše:
trojan píše:U Žižáka v Brandejse, když si objednám nějakej díl, tak bych vyrost :-) Nejednou úplně něco jinýho :-) Nebo jsem se vracel z Německa, tak volám jestli to maj připravený, že jsem za půl hodiny tam, ať se nezdržujem. Bylo to večer, ani noha, pán odešel dozadu a vrátil se asi za půl hodiny 007 Je to tam fakt dost tragický ]:->
Každý den nemůže být posvícení :D
No nikdy jsem tam posvícení nezažil a už ani nezažiju, páč jezdím jinam *jokingly* Na servisu tam prej taky nebejvá moc posvícení . . . *jokingly*
Odpovědět