MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Petr H.
Administrátor
Příspěvky: 2329
Registrován: sob 11.10.2008, 19:45
Auto: W164 320CDI,r129 320sl, R230 SL55AMG, w221 350cdi
Bydliště: Praha
Věk: 48

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od Petr H. »

kolouch - ale to je jiná třída.
já ocením profi design - třeba u amg gt. kde šli vlastní cestou designu přímo v divizi amg. Je to v jednoduchosti - to je ten fígl. Ale taky to nesložitější. Komplikovaný tvary a doplňky vždy prozradí nedostatek invence a talentu v designu. A i kdyby to polepili karbon-kevlarem a polili zlatem, stejně to bude jenom předražený hovno...O tom to totiž vůbec není.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od Thomas_124 »

Ale zase když nemáme Mansory, nikdy nevyužijeme potenciál našich silnic ]:->

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od enougher »

popelnice píše:Ale na sprintech to prej tak žhavý neni =-o
Promin na mistrovstvi republiky jsem byl druhy ve sve kategorii o:-)

Navic pletes jablka s hruskama... SPRINT na 1/4 mile je uplne jina kategorie nez top speed
Nejrychlejsi v CZ dosahnul rychlosti 215 v hodine , ale hlavne ze si rejpnes :-!

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od solitaire »

AndréW115 píše:Je to hnusný jak prdel brazilský jeptišky, vrchol nevkusu, ale podle solitaire tomu nerozumíme a nemáme smysl pro krásu, ptž. je tohle je khůůl úplně nejvíc a má z toho mokro v tygřích slipech a vůbec...

Hele, Andreji, na prdelích brazilských jeptišek si neulítávám, postni mi nějakou do SZ, ju? 007
Cituj mi, kde píšu, že tomu nerozumíte a nemáte smysl pro krásu, pracuj s fakty a nespekuluj, tedy pokud nejsi politik, u těch to chápu, je to jaksi, jejich každodenní chlebíček, nebo spíše kaviárek... :D

No a ad ty slípečky, tak to fakt ne-é, to si mne pleteš s nějakým svým kunčoftem, co? *in love*

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od solitaire »

Nakonec mě snad i baví sledovat, jak dvě fotky a suché konstatování, že se mi to auto v reálu prostě líbilo a že si , ach můj Bože, cením i toho, ža kromě zevnějšku hrábli podstatně i do střev původního SLR, dokáže někomu spravedlivě hnout žlučí LOL LOL LOL

Panstvo, přece stačí napsat " My jsme místní býci a Mansory je toreador okresního formátu, kdo není spolčen
s AMG, Brabusem , Konigem nebo Lorinserem, je spolčen s ďáblem! ÁMEN "...

Je to jasný, elegantní a slušný, hm? @= *kissing*

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: MANSORY - ULTIMATIVNÍ TUNING

Příspěvek od Thomas_124 »

Ve čtvrtém příspěvku popíráš druhý, do politiky by ses hodil nejlépe ty, konkrétně do ANO. Urážíš lidi kolem sebe, přitom nejsi schopný si ani hodinu stát za svým, když zjistíš, že "veřejné mínění" je jiné, než jsi čekal, viz maska ve tvé ložnici.
Odpovědět