Mercedesy pro malé i velké kluky

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od dako5 »

Mám hodinky z Lídlu za 600kč a výměna baterky mě stála 90kč...Docela nepoměr,že?Jinak do práce jsou skvělé a mají i kompas!!!

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

No to je zlodějina, zvlášť, když si připustíme, že nákupka těch hodinek je 2-5 USD a to ještě asi přestřeluju... @=

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

scout76 píše:Tato debata mi připomněla,že jsem už 14 dní nevyzvednul hodinky z opravy :D . A čínský fejky fakt nééé. To už je lepší sledovat čas na mobilu.


...na mobilu ( čínským )... 007

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od kolouch »

že si taky chlapi nekoupíte
nějakej ten fake mercedes.
taky určitě bude jezdit. :D

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od scout76 »

Jasně Dane,docela o Dacii uvažuju :D .

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od metrák66 »

Ty autíčka jsou pěkný cetky :-!

kolouch
legenda hvězd
Příspěvky: 3464
Registrován: čtv 21.08.2008, 15:21
Auto: modrý,stříbrný,vínový,černý,bílý a 2 zelený
Bydliště: Bihanken - Eichwald

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od kolouch »

scout76 píše:Jasně Dane,docela o Dacii uvažuju :D .
v tejdnu jsem měl v ruce
VL s hlavičkou Mercedes-Renault.
takže by to asi šlo. :D

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

... spousta lidí si spokojeně drandí v Mercedesu s pič-u (Citan, v něm není od Mercedesa ani zbla), Mercedes sám spokojeně dodává motory a převodovky pro klony vyráběné v čínských dceřinkách společných podniků pro asijský trh, prachy dnes nesmrdí nikomu, "doba je zlá, Kamile " a hrát si na haura a eklovat se trhu i kapacit s 1.2mld obyvate a další miliardou hned vedle (Indie ), přes kopec.... To si dnes můžou dovolit jen ti, kterých se to v podstatě vůbec netýká ( třeba proto, že jejich ambice a byznys končí jen o kousek dál, než špička jejich nosu )..., ...

... může se mi to nelíbit, můžu s tím nesouhlasit, ale to je tak asi to jediné, co s tím můžu dělat, na to sere Bílý tesák.

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

... Eh, když už jsme u těch klonů...nebo kopií nebo čeho... G se taky varábělo nebo vyrábí v Puchu, od začátku se taky vyrábělo v Peugeotu pro francouzskou armádu... Mlok se taky bastlí ve státech a o kvalitě automobilové produkce ve státech se ví ... sami amíci označili svoje vlastní popelnice za vyrobené v Číně a auta vyrobená v pobočkách GM v Číně za svá... (kvalita byla totiž přesně opačná, než jak ředitelé Zeměkoule doufali ).. ]:->
No fuj, hnus, tak to ale je @=

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od scout76 »

Dovolím si oponovat. Třeba Honda v USA klade vysoký důraz na kvalitu a zaměstnance si pečlivě vybírá. Ve fabrice co má v USA :stern: to bude nápodobné. Že by něco montovali na hovno,tak o tom si nech zdát. Co se týká těch modýlků,tak než bych si koupil něco hnusnýho,tak si radši nekoupím nic 009 .

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Co týká hodinek nemohu sloužit,nenosím.Ale ono už to ve Švejcarech s hodinkami také není úplně košer.Dědovy Omegy tedy cibule natahovací jdou furt,odchylka plus mínus pár minut mě nezajímá a čas mi odměřuje stroj z konce 17. století,krásná práce hodinářů z Francie,jdou týden na jedno natažení.
Na Hondu mi solitaire nesahej,máme jednu vyrobenou v Anglii CRV,báječný stroj pro ženy,automatika.Máme ho 8 let a jen servis,jen po 5 letech zdechla orig. baterie.Jinak světem hýbe globalizace,kooperace,snižování nákladů.Dodávka od MB je francouzská,Pick-Up je japonský,řadu elektron. věcí vyrábí Čína,skla se dělají u nás stejně jako kostry sedaček,stejně jako látk. potahy atd.Kolik je firem na světě,co si vyrobí všechno sami ? i ty blbý sirky ze Sola Sušice se dnes vyrábí v Indii.No a doutníky z Kuby neváli po svých stehnech krásné mulatky,chlouba Anglie Rolls dnes patří lidem,co před xy lety sloužili u bílého sáhiba z Anglie a čistili mu boty.A víte kolik světově důležitých přístavů patří Číně nebo Arabům? A to je pokrok pánové,21 století.Kdysi jsme měli jeden čas,po staletí,dnes máme dva.

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

Láďo, já vo Hondě ani nemuk :x :D

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

Láďo, já vo Hondě ani nemuk :x :D


BTW. Třeba Honda Prelude, čtvrté generace ( 1992-1996 ), se mi vyloženě líbí *in love*

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

Dáreček pro synovce, táta má, na letní nedělní odpoledne, :stern: ML55 AMG, tak malej
dostane :stern: G65 AMG... 007
P.S. Synovcovi je pět let, takže kovové autíčko, celkem pěkně zpracované za cenu USD 9.90, včetně poštovného, kvituji, jako fajn deal, životnost nepřesáhne stejně životnost vozidla BVP v reálném válečném konfliktu @=

Málem to ovšem chytilo zádrhel, když po cestě přes půl zeměkoule, to zmizelo 250m od cílové adresy, navzdory detailnímu trackingu... Pracovník pošty to omylem vydal někomu o kom se domníval, že bydlí na stejné adrese, jako adresát..., což jim , světe div se, umožňují pro mne nepochopitelné interní směrnice pošty. Co následovalo ? Ten dotyčný chladnokrevně balíček převzal a nechal si jej, přestože tam byl čitelně uveden adresát, včetně telefonního čísla... No, po dost nechutné peripetii mám dáreček doma, smích se sprostým komentářem od zloděje mi ještě mírně rezonuje v hlavě a hůl nad českým národem nelámu, jak říka jeden můj místní kamarád " Hůl nad českým národem a jeho politickou reprezentací jsem již dávno zlomil..." Nemyslím, že by tato historka byla ponaučením pro čerstvého generálního ředitele České pošty, vedoucí ke změně absurdních praktik této firmy, k většímu dohledu MV nad cochcárnami jím zřizovaných subjektů etc...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
solitaire
hvězdička
Příspěvky: 191
Registrován: úte 28.10.2014, 12:38
Auto: Teď? Počkat, zavolám bráchovi na telefon ...
Bydliště: Böhmen und Mähren

Re: Mercedesy pro malé i velké kluky

Příspěvek od solitaire »

" Ano, svět se diví..." :


Hello my friend, everything is OK. Yes, it's crazy. The Czech Post Office has an internal rule that it is possible to issue a package to anyone at the same address ... But it can be in the social area a house with 150 families ... We live in the house 3, but the worker mistaken and gave it to someone from a completely different address he left it. I found it by accident and I'm glad I got a gift. The thief laughed at me and could sue me for calling him a thief. If I gave the gift to DHL, it would be different, but it's a gift for a 10USD stupidity, without a postage dispenser it can never pay to buy. When the postal aid in China ends, sales will fall sharply. Thank you for your gift and I wish you a lot of lucky ones.



Me
2018-11-23 09:11

Liming Cui
18/11/23 08:40
oh,my god ,it is crazy !!!



Hello, friend, Czech Post is a company that works badly. The mailman gave the package to someone else and he left it, he just stole it. I'll solve it here and thank you for the goods. Have a nice day
Me
18/11/22 09:54
Odpovědět