vymazaní profilu

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od rudy320e&a140 »

To: Thomas
Thomasi vedel jsem že dáš analyzu, a je možné že máš možná v ledačems pravdu. Pokud jde o mechaniky, "typu" co uvádíš, tak pravděpodobne máš pravdu v tom, že odvedená práce , a neposlední řadě i zájem mechanika , má do budoucna (pro zminěného) mechanika pozitívní vlyv.
To je určitě pravda! Bez debat.
Možná ale připustíš, že meritum věci (možná topicu) mluví o nečem jiném.
Nikdo nespochybnuje práci a úmysl mechaniků, byť "dobrejch nebo špatnejch", pointa téhle debaty tkví v nečem možná v úplně jiném. Tady se nebavíme o to co kdy a kde někdo špatného provedl , myslím v rámci práce mechanika, nebo nedostatečné odpovědi clena fora a pod. Tady jde (v téhle debatě) o něco jiného. To znamená :stern: , že pokud dáš příspěvek (dotaz, radu, a pod) tak čekáš rekci ve smyslu otázky,nebo požadavku. Poslední co čekáš jsou neomalené osobní invektívy a pod. No a to by mohl být náš (všeobecne) problém. Já chápu že mno lidí v této době má problém v osobním životě a nedostatek přiležitostí ventilovat obecně svoje starosti popřípadě neuspěchy, to se holt stane každýmu, je ale chybné řešit tyhle stavy na tomhle foru , které by mělo být prioritně o :stern: , o Mercedesu. Thomasi, dyt se koukni na jakékoliv téma,.... vždy to skončí urážením, osočovánim a neposlední rade vymazánim prispevku, resp. uzamčením prispevku. Osobně se domnívam že s tímhle jevem máš taky osobní zkušenosti, že jo? Tak se porad ptám , PROČ TO TAK JE ???

Znáš odpověd? Ja ne, a to mně vedlo k tomu co jsem popsal v názvu topicu.
Chápeš?

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1379
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od zaibatsu »

o vlyvech nic nevim

ale je to tak obecně proto, že k věci nemá co kdo říct, tak se melou hovna kolem.

stále ale nechápu, proč chceš smazat profil namísto toho, abys ho prostě nepoužíval.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od metrák66 »

Krkovico,už tomu všemu rozumím @=

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od sněhulák »

Thomas_124 píše: Co se týče rad, dobře vím, koho oslovit a radu zde dostanu, jakou potřebuji, teda většinou. Když chci něco řešit "konziliem" a založím topic, končí to zpravidla katastrofou. V zásadě se dá říct, že toto fórum (ačkoli fórum je v pravém slova smyslu jen debatní prostor - čili neutrální nástroj), je dost nepřátelské, jako celek, přestože věřím, že většina lidí takových není. Přesto, těch deset až dvacet lidí, kteří si zároveň osobují jakési ničím nepodložené privilegium seniority, dost výrazně tento kolorit utváří.
Ber to tak, že každej nemá nervy pevný jako lana. V zahlcování zdejšího fóra nesmysly, byls dřív naprostá jednička.
Zkus vyjmenovat těch 10 až 20 privilegovaných lidí, ať víme. Samotnýho by mě to zajímalo, kdo to tu rozesírá. 009

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od rudy320e&a140 »

sněhulák píše:
Thomas_124 píše: Co se týče rad, dobře vím, koho oslovit a radu zde dostanu, jakou potřebuji, teda většinou. Když chci něco řešit "konziliem" a založím topic, končí to zpravidla katastrofou. V zásadě se dá říct, že toto fórum (ačkoli fórum je v pravém slova smyslu jen debatní prostor - čili neutrální nástroj), je dost nepřátelské, jako celek, přestože věřím, že většina lidí takových není. Přesto, těch deset až dvacet lidí, kteří si zároveň osobují jakési ničím nepodložené privilegium seniority, dost výrazně tento kolorit utváří.
Ber to tak, že každej nemá nervy pevný jako lana. V zahlcování zdejšího fóra nesmysly, byls dřív naprostá jednička.
Zkus vyjmenovat těch 10 až 20 privilegovaných lidí, ať víme. Samotnýho by mě to zajímalo, kdo to tu rozesírá. 009
*thumbs up*

Laja22

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od Laja22 »

sněhulák píše:
Thomas_124 píše: Co se týče rad, dobře vím, koho oslovit a radu zde dostanu, jakou potřebuji, teda většinou. Když chci něco řešit "konziliem" a založím topic, končí to zpravidla katastrofou. V zásadě se dá říct, že toto fórum (ačkoli fórum je v pravém slova smyslu jen debatní prostor - čili neutrální nástroj), je dost nepřátelské, jako celek, přestože věřím, že většina lidí takových není. Přesto, těch deset až dvacet lidí, kteří si zároveň osobují jakési ničím nepodložené privilegium seniority, dost výrazně tento kolorit utváří.
Ber to tak, že každej nemá nervy pevný jako lana. V zahlcování zdejšího fóra nesmysly, byls dřív naprostá jednička.
Zkus vyjmenovat těch 10 až 20 privilegovaných lidí, ať víme. Samotnýho by mě to zajímalo, kdo to tu rozesírá. 009
MAM DOST
zakernej ksindl tady o moralce kaze :-!

KSINDL co byl dvakrat popravu vyhozen a zalozil si dalsi nicky aby mohl dal obtezovat
ksindl co jeste pred nedavnem hlasal, jak poda trestni oznameni na majitele/provozovatele stranek za prolomeni postovniho tajemstvi

vetsiho krivaka jsem tu NIKDY nezazil a jak ubozak spravne zminuje, chodim sem opravdu uz hodne dlouho...

mala ochutnavka co tenhle parchant dokaze
do topicu, ktery jsem zalozil pro lidi co maji radi kocicaky napostoval tohle...

zrejme se nad tim posleze ukaji 008
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Laja22

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od Laja22 »

Neny píše: vyhazovat je nemá smysl, založí další a další profily a budou rejpat dál, stačí použít fórum - v profilu máš "přidat nepřítele" a máš klid 8)
to mas sice pravdu, ale to by ostatni nesmeli toho dotycneho citovat
druha vec je, ze dotycny jedinec te stale muze obtezovat skrze SZ, to vypnout bohuzel nelze

Laja22

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od Laja22 »

Thomas_124 píše:
Laja22 píše:
MAM DOST .....

mala ochutnavka co tenhle parchant dokaze
do topicu, ktery jsem zalozil pro lidi co maji radi kocicaky napostoval tohle...

zrejme se nad tim posleze ukaji 008

Zatímco tys byl vyhozen neprávem *jokingly* Co se týče obrázku, jedná se o veverku přejetou autem, kterou ty, takový milovník, právem považuješ za kočku. To je něco tak zákeřného, že si ho leta schováváš a pak mluvíš o onanování nad ním *jokingly* Ale těší mne, že ne mne stále tak intenzivně myslíš. A pochlub se, kdo tě obtěžuje přes sz, když máš zapnutou ignoraci? Myslel jsem, že to nejde *jokingly*
to je prece uplne jedno, jestli je to veverka nebo kocka, ja to opravdu z fotky nepoznam...
pouze to naprosto presne vypovida o tom co jsi zac... a jaky mas (bohuzel) zoufaly potreby :'(

INTENZIVNE?
vubec ne, jen me zvedlo ze zidle, ze s**c, co to tu leta cilene a systematicky rozesira ma tu drzost tady moralizovat :-!

zaibatsu
hvězda
Příspěvky: 1379
Registrován: sob 19.05.2012, 23:11
Bydliště: Teplice, potažmo Buzerantovice

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od zaibatsu »

pořád jenom hate,

tak to má bejt.

007

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od rudy320e&a140 »

*tired* *tired* *tired*

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od scout76 »

Koukám,že se tu mazalo :D . Je vidět,že si někdo umí stát za svým 007 .

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od Přemek Doležal »

Někdy by to mělo přerůst ve vymazání některých individuí. *in love*

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od Přemek Doležal »

No na tvůj koment jsme tu všichni netrpělivě čekali, ty demente. @=
Mám prosbu : neber si moje jméno do své umolousané tlamy, děkuji. @}->--

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od rudy320e&a140 »

Hmm,....a jsme tam kde jsme byli.
Naposledy upravil(a) rudy320e&a140 dne pát 23.11.2018, 3:42, celkem upraveno 1 x.

Autor tématu
rudy320e&a140
hvězda
Příspěvky: 1745
Registrován: úte 29.07.2008, 16:40
Auto: Mercedes Benz W124, WVPOLO,Tozota, FelíciaLX
Bydliště: Jarok
Věk: 60
Kontaktovat uživatele:

Re: vymazaní profilu

Příspěvek od rudy320e&a140 »

:stern:
Zamčeno