Už to začlo...

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Už to začlo...

Příspěvek od DonaldSkrblik »


dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: Už to začlo...

Příspěvek od dawider5 »

je třeba je řezat od rána do večera (y)

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Už to začlo...

Příspěvek od Merc124 »

Začlo leda kulový *jokingly* *jokingly* pár místních primitivů neví jak na to ]:->

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Už to začlo...

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Merc124 píše: ned 07.04.2019, 18:12 Začlo leda kulový *jokingly* *jokingly* pár místních primitivů neví jak na to ]:->
četls jak to bylo ve zkutečnosti,a co se tam ted děje?tak jim porad jak se vtomhle státě proti týhle vši bránit :-$

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Už to začlo...

Příspěvek od Merc124 »

Já u toho nebyl, ty snad jo ? Vypadá to, že věříš všemu kdo co napíše o:-) osobně bych nechal pracovat PČR a pak se uvidí, zatím je to jenom výkřik do tmy [:-}

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Už to začlo...

Příspěvek od scout76 »

PČR z 99% vyřeší hovno. Kdykoliv mi něco ukradli,tak jsem si buď musel zloděje vypátrat sám a závěr u soudu zněl občansko právní cesta. Smolík. PČR mě pouze úspěšně pokutovala(oprávněně),ale NIKDY mi s ničím nepomohla. Rád bych si vše vyřešil sám,ale to by se obrátilo proti mě a nerad bych seděl za nějakou močku,která za to nestojí.
Btw. verbež z článku je chráněná a když už je náhodou odpálí,tak trest je v řádu několika měsíců a místo polepšení lze po výstupu očekávat větší drzost a agresivitu. S jedním takovým zmrdem,který se kasal,že byl 3 x v base jsem měl rozhovor mimo kamery.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Už to začlo...

Příspěvek od kejb »

Známej měl dílnu v Teplicích a ty příhody, to by vydalo na knížku. Už ho to přestalo bavit a odstěhoval se.
PČR? *jokingly* .
Nedivím se, že to berou lidi do vlastních rukou. Netýká se to jenom zgn ale všech problémových skupin. Správa to sama nezvládá nebo zvládat nechce a tohle následuje vždy, když neplní svou funkci.
....a tohle, tohle jsou jenom cikáni...jenom cikáni...

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Už to začlo...

Příspěvek od robik4 »

A tohle je právě ten příklad,kdy máme (čo sa dá robiť) hen tú demokracii,ale rozhodně nemůžeme říkat,co chceme...😉😁

feketos
hvězda
Příspěvky: 1084
Registrován: pon 04.08.2008, 7:27
Auto: W212,w123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,R129,Smart
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Věk: 44

Re: Už to začlo...

Příspěvek od feketos »

Merc124 píše: ned 07.04.2019, 18:59 Já u toho nebyl, ty snad jo ? Vypadá to, že věříš všemu kdo co napíše o:-) osobně bych nechal pracovat PČR a pak se uvidí, zatím je to jenom výkřik do tmy [:-}
Líp bych to nenapsal...ona ta bílá sebranka, co žije v těchto lokalitách se od těch tmavších liší jen a pouze barvou pleti....

Autor tématu
DonaldSkrblik
hvězdička
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 25.05.2017, 22:01
Auto: 124

Re: Už to začlo...

Příspěvek od DonaldSkrblik »

Merc124 píše: ned 07.04.2019, 18:59 Já u toho nebyl, ty snad jo ? Vypadá to, že věříš všemu kdo co napíše o:-) osobně bych nechal pracovat PČR a pak se uvidí, zatím je to jenom výkřik do tmy [:-}
Neboj,novinářský sebrance nevěřím ani dobrý den,ostatně mám snima vlastní velmi nepříjemnou zkušenost,kdy mě jako zástupce velké zahraniční firmy kdysi kvůli požadovanému vyjádření velmi nepříjemně vyhrožovali,dnes už by se to asi rovnalo vydírání,takže neboj právě tomu co píší a hlásí sebranka novinářů věřím jako padajícímu H *jokingly*
Ale pokud jsi zaznamenal komentáře lidí zté vesnice,otom proč tam ten spor vznikl,či co se tam po ,,odstěhování,,nepřizpůsobivé rodiny děje,tak se nestačím divit.
O práci české pobočky fízlů si nedělám žádné naděje,moje bohaté osobní zkušenosti mě už léta dosvědčují,že jejich pomoci se nedočkám,tak je ani nevolám a případný problém řeším vždy sám ]:-> Ale to už asi většina normálních občanů o:-)
Protože případů kdy fízlové pomáhají je plný net a skoro každý občan snima má jen ty horší až nejhorší zkušenosti :-!

Martin Košnar
vycházející hvězda
Příspěvky: 918
Registrován: pát 02.09.2011, 13:35
Auto: w210
Bydliště: Děčín - Ústí nad Labem

Re: Už to začlo...

Příspěvek od Martin Košnar »

kejb píše: ned 07.04.2019, 20:21 ....a tohle, tohle jsou jenom cikáni...jenom cikáni...
....Jenom cikáni.....Ty víš, co dělám a hlavně kde dělám. Když si projdeš předlické ghetto + další lokality v okruhu cca 30 km (Teplice, Krupka, Děčín...a záměrně vynechávám Kolouchovice, to ať si okomentuje sám ;) ), tak níž už to asi fakt nejde. Já tuším, kam to směřuješ, ale domnívám se, že obava z muslimských migrantů z jihu (pár desítek) není tak zásadní, jako obava z křesťanských migrantů z východu Slovenska (z mého pohledu stovky), o kterých tu například nepadlo ani slovo.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Už to začlo...

Příspěvek od metrák66 »

DonaldSkrblik píše: pon 08.04.2019, 7:07
Merc124 píše: ned 07.04.2019, 18:59 Já u toho nebyl, ty snad jo ? Vypadá to, že věříš všemu kdo co napíše o:-) osobně bych nechal pracovat PČR a pak se uvidí, zatím je to jenom výkřik do tmy [:-}
Neboj,novinářský sebrance nevěřím ani dobrý den,ostatně mám snima vlastní velmi nepříjemnou zkušenost,kdy mě jako zástupce velké zahraniční firmy kdysi kvůli požadovanému vyjádření velmi nepříjemně vyhrožovali,dnes už by se to asi rovnalo vydírání,takže neboj právě tomu co píší a hlásí sebranka novinářů věřím jako padajícímu H *jokingly*
Ale pokud jsi zaznamenal komentáře lidí zté vesnice,otom proč tam ten spor vznikl,či co se tam po ,,odstěhování,,nepřizpůsobivé rodiny děje,tak se nestačím divit.
O práci české pobočky fízlů si nedělám žádné naděje,moje bohaté osobní zkušenosti mě už léta dosvědčují,že jejich pomoci se nedočkám,tak je ani nevolám a případný problém řeším vždy sám ]:-> Ale to už asi většina normálních občanů o:-)
Protože případů kdy fízlové pomáhají je plný net a skoro každý občan snima má jen ty horší až nejhorší zkušenosti :-!
Hele čokle,oni berou vrátný jako zástupce firmy?A kde to je prosím? *jokingly* *jokingly* *jokingly* Jinak na veškerou verbež platí jedině masáž.Jen vás nikdo nesmí vidět *stop*

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Už to začlo...

Příspěvek od Merc124 »

Tak já mám s PČR zatím dobrou zkušenost, hlavně s KS, tam nejsou všichni blbci ;) a u nás se mě nic neztratí a nikdo mi nic neukradne, bo mi to hlídají romové a na ně je spoleh [:-} na bělouše někdy není, bohužel o:-)

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Už to začlo...

Příspěvek od robik4 »

metrák66 píše: pon 08.04.2019, 17:11
DonaldSkrblik píše: pon 08.04.2019, 7:07
Merc124 píše: ned 07.04.2019, 18:59 Já u toho nebyl, ty snad jo ? Vypadá to, že věříš všemu kdo co napíše o:-) osobně bych nechal pracovat PČR a pak se uvidí, zatím je to jenom výkřik do tmy [:-}
Neboj,novinářský sebrance nevěřím ani dobrý den,ostatně mám snima vlastní velmi nepříjemnou zkušenost,kdy mě jako zástupce velké zahraniční firmy kdysi kvůli požadovanému vyjádření velmi nepříjemně vyhrožovali,dnes už by se to asi rovnalo vydírání,takže neboj právě tomu co píší a hlásí sebranka novinářů věřím jako padajícímu H *jokingly*
Ale pokud jsi zaznamenal komentáře lidí zté vesnice,otom proč tam ten spor vznikl,či co se tam po ,,odstěhování,,nepřizpůsobivé rodiny děje,tak se nestačím divit.
O práci české pobočky fízlů si nedělám žádné naděje,moje bohaté osobní zkušenosti mě už léta dosvědčují,že jejich pomoci se nedočkám,tak je ani nevolám a případný problém řeším vždy sám ]:-> Ale to už asi většina normálních občanů o:-)
Protože případů kdy fízlové pomáhají je plný net a skoro každý občan snima má jen ty horší až nejhorší zkušenosti :-!
Hele čokle,oni berou vrátný jako zástupce firmy?A kde to je prosím? *jokingly* *jokingly* *jokingly* Jinak na veškerou verbež platí jedině masáž.Jen vás nikdo nesmí vidět *stop*
Hmmm,dost drsný ! 👍😀😁😂
Merc:Ty máš ale kamarády...(myslim ty švestky)

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Už to začlo...

Příspěvek od Merc124 »

to robik : to jsem měl jak za komárů, tak je to nutný i dnes ]:->
Odpovědět