nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od miluna »

Bejvalo na silnich jasno, spatřit Thalii znamenalo jednoduše BACHA, to nebude sranda, dávej hoodně pozor co ten idiot udělá. Leč Thalie nám nějak vymřely, poznávací znamení se rozplynulo v provozu a já přišel o jistotu. S událostmi uplynulého půlroku mám ale opět jasno! Mohu so oddychnout, už se zase dají snadno rozpoznat, tentokrát ale mají

.


.


.


.
Hyundai IX20 většinou běloulinkej jak sníh

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od popelnice »

Já zas tohle říkám když jede opl tygra,Ford puma :smich: buď děvče nebo vygumovanej chlapák :smich:

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od 09medved »

takových autí je mraky .Jak si třeba představíte osobu za volantem AUDI Q7 ve sladce růžovoučký barvičce ? *kissing* Možná je to bukanýr a nebo ta pravá blondýnka,každopádně jezdí jako prase :grr: Je často k vidění okolo centra Prahy

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od Volhovič »

Ono taky záleží v čem člověk sám jede...u některých řidičů krpatých prskoletů z bambusu a vikslajvantu takový starý smradlavý Mercedes probouzí bych řekl závodnické až pinďouroměřičské sklony ... no ale chápu že sedět v takových pyxlách od sardinek musí mět vliv na psychiku značný *jokingly*
A ty SUV zase nejezdí plynule... tedy při akceleraci z křižovatky se lepí jak dementi a člověk jim překáží, ale do zatáčky jedou 30 a zdržujou a běda nějakýho předjet - zmenší se mu tak , že bude klidně zabíjet aby ho měl zpátky :-D Kolik zoufalých manželek asi způsobilo moje občasné ježdění ve 124 300E 009 *jokingly* *jokingly*

certt
hvězdička
Příspěvky: 293
Registrován: stř 02.06.2010, 18:39
Auto: w211 e270 CDI
Bydliště: Pelhřimov
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od certt »

Debilove sou u vsech znacek a u MB je tech dementu taky dost, ale nejvic me bavi, když se zipuju, hodim blikr a nejakej dement v necem jako dacia a ruzny stary auta, se proste nalepi na auto pred nim a jeste na tebe cumi vyrazem haha, to uplne slysim jak rika, kam se cpes ty kokote v mercedesu *jokingly* spousta lidi stary MB nerozdejcha a furt je to na ne jak cervenej hadr na bejka *tired*

AndréW115
hvězda
Příspěvky: 1383
Registrován: pát 01.08.2008, 10:15
Věk: 104

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od AndréW115 »

Nevím... jezdím v otlučený starý šunce, není to MB, neparasím, nezdržuju, nepřekážím, neškolím. Pinďouroměřické pocity nemám. Zipuju tak, jak se má :)

certt
hvězdička
Příspěvky: 293
Registrován: stř 02.06.2010, 18:39
Auto: w211 e270 CDI
Bydliště: Pelhřimov
Věk: 37
Kontaktovat uživatele:

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od certt »

Tak jasne, ze to neplati obecne, ale v tom zipovani mi to tak prijde

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od 09medved »

certt píše: úte 05.11.2019, 10:48 Debilove sou u vsech znacek a u MB je tech dementu taky dost, ale nejvic me bavi, když se zipuju, hodim blikr a nejakej dement v necem jako dacia a ruzny stary auta, se proste nalepi na auto pred nim a jeste na tebe cumi vyrazem haha, to uplne slysim jak rika, kam se cpes ty kokote v mercedesu *jokingly* spousta lidi stary MB nerozdejcha a furt je to na ne jak cervenej hadr na bejka *tired*
moje osobní nedávná zkušenost při zipování - vedle mne pán jedoucí tak těsně aby se před něj nikdo jiný náhodou nevešel(mimo jiné Dacia Logan 1.1 Mpi *thumbs up* ) neustále na mne koukal a něco si povídal.Když jsem stáhnul okénko abych z toho něco měl,zvolal na mne: "když máš na meďáka,tak si počkej" Co k tomu dodat? Snad jen,že inteligence některých řidičů je patrná již na první pohled :smich:

All-koholik
hvězdička
Příspěvky: 470
Registrován: úte 06.08.2013, 20:39
Auto: W213,W140 S500, C126 SEC560 (ex C123)
Věk: 37

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od All-koholik »

Řekl bych že nejvíce nebezpeční jsou mladí dementi v BMW jakehokoliv stáří😱

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od scout76 »

To s těma BMW sedí asi nejvíc. Na druhou stranu já nikam nespěchám a snažím se být tolerantní. Řízení auta je pro mě několik let nutné zlo.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od miluna »

asik mám větší kliku :-) zejtra vytáhnu z twingouše kartu z kamery, jestli tam náhodou ještě není jízda toho mamrda v hundaji co jel pár kiláků chvíli přede mnou (končila jeho projetím na červenou, zatímco já zůstal stát)

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od adam w140 »

No tak ja potkavam samy mamrdy furt brzdim na posledni chvili protoze projet po hlavni bez ohrozeni v praze moc nejde. A nezlobte se kdo to nedopatrenim mate ale I20, 30 kia a taky dacia jsou nejcastejsi potiziste. No a mercedes kam se sere na mou ukrutnou t4 to nechce pred sebou nikdo. Nedavno me predletelo ml a zaparkovalo prudce do kolony prede mnou tak jsem s usmevem pokracoval levym, volnym pruhem dal. Proc ty lidi pali zbytecne naftu? Kazdej to turuje jak debil do 40 a pak prekazi. Bohuzel posledni mesice si davam prumerne tak 150 km po praze dene ale nekdy i 300

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od 09medved »

Čenda píše: úte 05.11.2019, 23:10 Já potřebuju už asi dva roky odřít levý dveře a pořád nemůžu nějakýho mamrda potkat. ;-)
zajeď někdy do Práglu,máš to kousek.Máme tady mraky ulic s předností zprava a ještě více blbů :cyclops: ,kteří nevědí co to znamená =-o :ramena: .A když ti nebude líto auta, tak při troše štěstí z toho bude celej bok,ne-li víc :hop:

zz.top
hvězdička
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 31.07.2008, 11:33
Auto: W212 350 CDi
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od zz.top »

Na silnicich jsou dva druhy ridicu. Vypatlani, arogantni, debilni, slepi, hlusi, zavodici, skolici, neprejici, pravidel neznali....... a pak ti druzi - MY Z MB CLASSIC. Tedy krome me. *jokingly* Nekdy si zazavodim, cervena se mi uz taky povedla prehlednout, levy a pravy pruh si obcas popletu, zipuju az v zuzeni, takze nekdy jedu sam volnym pruhem k zlosti tech, co to delaji uz u cedule ze to prijde, esemeska do padesatikilometrove rychlosti procvicuje smysly a vzdy s alkoholem. Ridic ma byt vesely. Tedy az na ty dve posledni nejakou tu vadu mam. Vy ne??? ]:->

6bota
vycházející hvězda
Příspěvky: 929
Registrován: pát 01.08.2008, 16:00
Auto: Vitow210w108 w123w115bylo je w211 m113 e500

Re: nové rozpoznávací znamení pro idioty?

Příspěvek od 6bota »

Já bych zakázal předjíždění kamionů a povolil neomezenou na dálnici myslím, že by nehod bylo stejně.. :-D

K tématu dříve thalie nebo FABIA ve verzi SEDAN :-D to bylo zaručený...

Mě asi nejvíc štvou kamionáci obecně... většinou taky inteligence
Odpovědět