WWIII

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: WWIII

Příspěvek od 09medved »

ještě že tu nemáme moře a Somálské turistické průvodce
images.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: WWIII

Příspěvek od kejb »

robik4 píše: čtv 26.03.2020, 19:12 Nájezdníci.A jejich imámové. :)
Ve válce obecně musí být minimálně 2 strany a když to zjednodušíme tak jsme to my (západní společnost) a oni (nájezdníci). No a tyhle 2 strany jsou v konfliktu a bojují spolu a je jedno jestli postaru zbraněma nebo se jedná o hybridní válku atp.
Tady je ale jedna velká odlišnost - MY se vůbec nebráníme, (což už samo o sobě je zvrácený a patologický) ale ještě z vlastních peněz si platíme naše lidi aby se dostalo nájezdníkům patřičné pomoci.
Takže bych to nenazval válkou ale nenásilnou kolonizací. Prostě postupná výměna obyvatel, které tleskáme a plácáme se po ramenou.
Ti co dříve říkali - "žádní tu nejsou" , říkají dnes " nic se s tím nedá dělat, musíme si zvyknout".
Další generaci to už ani nepřijde, narodí se do podřízený role.
Btw pokud někdo tvrdí, že tady žádní nejsou, nechť vysvleče svojí prdel ze špinavých montérek a jde se podívat do nějakého nákupního centra, nebo ať se zamyslí kolik bylo Kebab prodejen před 5 lety a dnes? V každý prdeli a personál je bílej minimálně.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: WWIII

Příspěvek od robik4 »

Ať to nazveme jakkoli,je to rozhodně k zblití.
Pro odlehčení uvádím jeden vtípek,co se mi vybavil.(I když ne úplně 100% reálnej,ale takový už vtipy bývají).
"Prodám francouzskou pušku z 2.sv.války.Zn.:Nepoužitá,pouze odhozená." :D

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: WWIII

Příspěvek od kejb »

Ještě na jeden faktor jsem zapomněl. Povětšinou ve válce vyhrává ten kdo má silnější armádu a je vyspělejší. Tady ale ne.
Pokud to někomu vadí, musí volit nějakou jinou stranu než tu, která prosazuje Vládu jedné strany.

dawider5
vycházející hvězda
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08.02.2012, 19:33
Auto: .. W124 E250 D .... R2,R3,V8
Bydliště: jižní čechy
Věk: 38

Re: WWIII

Příspěvek od dawider5 »

kejb píše: pát 27.03.2020, 0:36
robik4 píše: čtv 26.03.2020, 19:12 Nájezdníci.A jejich imámové. :)
Ve válce obecně musí být minimálně 2 strany a když to zjednodušíme tak jsme to my (západní společnost) a oni (nájezdníci). No a tyhle 2 strany jsou v konfliktu a bojují spolu a je jedno jestli postaru zbraněma nebo se jedná o hybridní válku atp.
Tady je ale jedna velká odlišnost - MY se vůbec nebráníme, (což už samo o sobě je zvrácený a patologický) ale ještě z vlastních peněz si platíme naše lidi aby se dostalo nájezdníkům patřičné pomoci.
Takže bych to nenazval válkou ale nenásilnou kolonizací. Prostě postupná výměna obyvatel, které tleskáme a plácáme se po ramenou.
Ti co dříve říkali - "žádní tu nejsou" , říkají dnes " nic se s tím nedá dělat, musíme si zvyknout".
Další generaci to už ani nepřijde, narodí se do podřízený role.
Btw pokud někdo tvrdí, že tady žádní nejsou, nechť vysvleče svojí prdel ze špinavých montérek a jde se podívat do nějakého nákupního centra, nebo ať se zamyslí kolik bylo Kebab prodejen před 5 lety a dnes? V každý prdeli a personál je bílej minimálně.
k tomu není co dodat *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: WWIII

Příspěvek od kejb »

Nebo o tom spíš nepíšou na seznamu? :D

Džejár1
hvězdička
Příspěvky: 23
Registrován: úte 05.01.2021, 15:31
Auto: w211

Re: WWIII

Příspěvek od Džejár1 »

metrák66 píše: pát 20.03.2020, 13:14 Splnilo by se mu přání.Mohl by v zemljance vařit lektvary z kozích bobků a třeba by pak dostal nobelovku 009

:smich: :smich: :smich: :smich:

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: WWIII

Příspěvek od robik4 »

To je těžký, když je to v tom Tatarstánu samej takovejhle zkurvysyn... *jokingly*
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... g-40357003

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: WWIII

Příspěvek od scout76 »

Ukrajinci jsou banda zkurvenců. Klidně ať se tam vymlátí do posledního Kolji a ocenil bych,kdyby se do toho nesraly ostatní státy v čele s USA,která je number 1 v rozesírání světa.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: WWIII

Příspěvek od robik4 »

Ta diskuse.... *jokingly* A čim se to chce ten zmrd udělat lepším ? *jokingly*

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ti ... i-40357359

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: WWIII

Příspěvek od robik4 »

Čendo,my snad spolu půjdeme na pivo ! :smich:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kvu ... m-40357361

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: WWIII

Příspěvek od scout76 »

Doufám,že tomu objevu po 7-mi letech nevěříš.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: WWIII

Příspěvek od robik4 »

Ten "objev" mi smrdí zejména proto, jakej zmrd s ním přišel.Připomíná mi to provokaci na objednávku.Tenkrát sem přijeli "pomáhat",teď se můžou "bránit".Ty zvací ku..y,patří na kandelábr. :-[

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: WWIII

Příspěvek od scout76 »

A Andrej třeba dostane odpustek za čapák,Miloš lepší plíny *jokingly* . Celý je to nesmysl. Ty jejich objevy a lži,které šíří v této zemi jsou totálně za hranou. Proč by s tím přišel Zeman a jeho parta,která naopak skáče šipky do prdele rusům? Partička ANO,která tady pořád tlačí dostavbu jádra přes rusa? Socani,kteří sem chtějí dostat Sputnik na kterým by vyvařili majlant? Tady něco ku..a smrdí.

Laďa-K
vycházející hvězda
Příspěvky: 504
Registrován: ned 21.09.2008, 12:02
Auto: Mercedes-Benz 350SLC
Bydliště: Šumperk
Věk: 50

Re: WWIII

Příspěvek od Laďa-K »

Čenda píše: čtv 12.08.2021, 11:54 Vrbětice nějak utichly... ;-)
Když jsem tvrdil že účel je pouze vyřadit Rusko z tendru na dostavbu Temelína a dodávek jaderného paliva tak spousta lidí si to nemyslelo, já si to myslím pořád, takže účel to splnilo, teď to musí vyšumět, jestli by to měli spáchat opravdoví agenti tak se nikdo nic nedozví.
Odpovědět