total OT tlak benzínu Corsa B

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: total OT tlak benzínu Corsa B

Příspěvek od miluna »

IMG_2074.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: total OT tlak benzínu Corsa B

Příspěvek od Volhovič »

Jose - to mi připomnělo rozhozené základní nastavení škrtící klapky na máminé corse po jejích pokusech startovat auto s vysvícenou baterkou ... rozhašilo to klapku a auto blbě startovalo a chcípalo - po kalibraci dobrý ale pak zase špatně a pak výměna a ok.
Miluna - mi jsme řešili u kamarádovo tehdy Audi 80 podobné chování a byla to jen lambda - úplně se to dusilo a furt jsme to dávali za vinu stříkačce a zapalování a nakonec lambda ... a u jednoho auta taky takové chování a byl v háji posilovač na brzdy - unikalo tolik podtlaku přes něj, že se s autem prakticky nedalo jezdit...

Autor tématu
miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: total OT tlak benzínu Corsa B

Příspěvek od miluna »

lambda reguluje (jen oběhnuto narychlo multimetrem jestli se něco hejbe) nějak se mi ale nedařilo najít v konektoru kostru, no ale měl jsem blbý hroty a už bylo šero, takže to přjedu ještě jednou. I s odpojenou se to chová ale stejně.
Já spíš začínám sázet na zapalovací modul.

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1503
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: total OT tlak benzínu Corsa B

Příspěvek od Volhovič »

Jinak ještě jedna věc - vloni nás řádně potrápil Touran CNG , kde se to chovalo hrůza hrůz na benzin - čoudilo, smrdělo, dusilo se atd a tak vstřikovače ven ai s lištou a točili jsme a jeden lil jak hasiči a jeden uchcával -> vše do JET servisu a ejhle ten špatnej byl furt špatnej :-/ tím pro mě JET servis skončil a nový vstřikovač a tramtadadááá šlo jako brus.Jinak předtím diagnostika nic kloudného neřekla, tedy se zjišťovalo pokus omyl/trefa co koho napadlo...
Odpovědět