Oprava automatické převodovky

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Oprava automatické převodovky

Příspěvek od radohanno »

Zdravím ..Jednoduchý dotaz..Potřeboval bych nasměrovat na servis automatů..Co nejblíže města Kroměříž. Google vydal Kapsch a autocomvert..Jistě by se našli i jiní šikovní clapci.. Převodovka je jinak bez problémů ..řadí jako máslo a měnič je asi aky OK.. Ovšem mezi motorem a převodovkou teče olej.. Po nastartování to začne..Únik jsem zachytil včas. dojel do servisu ..dolil se asi 8 dcl. aby bylo na rysce..Převodovku mám AISIN. Takže to nebude MB ,ale je to prakticky to samé...Kluci mě znají ze srazů ,kdy jsem se tam napytlíkoval s japonským S-classe...No začala mě po 10ti letech zlobit..Tak pokud mohu prosit o radu vše díky. Můj vesnický servisák automatům nehoví..A nechci to tahat přes půl republiky a nebo platit zbytečně předražený servis...
4-R0019742-001.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od trojan »

to dělá futro na čerpadle

Autor tématu
radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od radohanno »

No je to možné.. Prý to valí dost po nastartování..Začalo to celkem rychle..před 14 dny mě měnili okno a podlaha v servisu byla suchá..Pak jsem jel za 5 dní na nákup a za mnou modrý dým ,jak to chcalo na výfuk..Takže zpátky a hned jsem to odstavil v servisu..Normálně z toho neukápne..jak má měnič tlak ,tak to tan někde chčije..neviděl jsem to ,ale myslím že to bude to futro..což je zřejmě to gufero..takže tuším že almara musí ven a výměna...Nyní je třeba najít kdo to udělá?? Můj mechanik do toho nechce jít..Motor udělá ,ale automaty nezná..Taky by mě zajímalo kolik do toho můžu zahučet...Naprosto si netroufám odhadnout opravu..Gufero je snad za pár korun..Dejme tomu že vyměním i olej..aspoň část.. měnil jsem před 40000km. A byl stále OK. Plus práce..

trojan
kometa
Příspěvky: 2145
Registrován: pon 28.02.2011, 18:33
Auto: Trambus
Bydliště: 60580495devět/Kolín

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od trojan »

není to gufero, je to bronzové pouzdro čerpadla, znám to jen z MB. U jiný značky nevim :-)

Autor tématu
radohanno
vycházející hvězda
Příspěvky: 605
Registrován: pát 24.06.2011, 18:42
Auto: Lexus LS 430, Opel Omega 3.0
Bydliště: okres Kroměříž
Věk: 54

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od radohanno »

Aha?? No mám převodovku AISIN..Netuším jak to tam je udělané..Je to mezi motorem a měničem a nebo mezi měničem a převodovkou??

enougher
kometa
Příspěvky: 2476
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od enougher »

Já na rovinu bych neřešil vzdálenost v Buštěhradu u Kladna je Suvik je to top prevodovkar vyhni se jednání s Nikitou chtěj Andreje to je táta dá se s ním mluvit o penězích a není tak nemazranej jako mladej

chovanec
hvězdička
Příspěvky: 375
Registrován: úte 20.11.2012, 21:10
Auto: GLK 220cdi 4matic 2010
Bydliště: Dunajská Lužná
Věk: 58

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od chovanec »

V Kapsch by steba stiahli kožu a pred tým by ju ešte narezali a nasolili *jokingly*

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od metrák66 »

enougher píše: pát 18.09.2020, 6:55 Já na rovinu bych neřešil vzdálenost v Buštěhradu u Kladna je Suvik je to top prevodovkar vyhni se jednání s Nikitou chtěj Andreje to je táta dá se s ním mluvit o penězích a není tak nemazranej jako mladej
Andrej je taky nenažranej.Prý bude kupovat Pupp ve varech *jokingly* .

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Oprava automatické převodovky

Příspěvek od 09medved »

no jó,ale to je jinej Andrej,to je ten Burešovic. Ale zase na druhou stranu co by dělal zrovna s Puppem?
Odpovědět