Nouzové otevření vozu


Mijanboy
hvězdička
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 01.04.2010, 1:39
Auto: W124, 163,168,169,210,211,220, 414, 638, 639
Bydliště: Jižní čechy
Věk: 54

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Mijanboy »

to Brabus63 :
zkoušel jsem přes zrcátko spolujezdce u w210 320 CDI T z konce výroby - zrcátko nabízenou pomoc odmítlo a to ani když jsem podržel ovladač naklápění - tím pádem by měl být teoreticky obvod uzavřený - tak či onak to nemělo žádný vliv - nic tam neteklo. Vzhledem k tomu, že jsem kdysi hodně dávno slyšel jak nějaké auto šlo takto připojit přes blinkr - ale pouze přes jeden /nevím zdali to byla pravda ale slyšel jsem to z doslechu nejednou/, tak zatím : přes zrcátko u spolujezdce w210 320 CDI T nejde.

to Thomas_124: pravdou je, že jsem to video neplánoval - proto je tak na profesionální úrovni :P :-/ ale pokud se nepletu tak ten úplný "paskvil" z toho udělal nějaký konvertor, který to převáděl do avi a velikost sesekal /z 880 na 50 MB/ víc než je zdrávo /pochopitelně díky tomu že jsem nešel do nastavení o:-) /. Ale nemám problém zkusit to znovu a snad i lépe třeba pomocí druhé osoby u jiného modelu. Nebo to lze vyřešit tak, že si video stáhneš a na zvětšení nepotřebuješ ani konvertor -
protože zvětšit video zvládne přehrávač *in love*

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Thomas_124 »

U čtyřky to ale na 100% nepude. Když budou lidi točit videa na výšku, časem se vyvine člověk, který bude mít oči nad sebou *jokingly*

Mijanboy
hvězdička
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 01.04.2010, 1:39
Auto: W124, 163,168,169,210,211,220, 414, 638, 639
Bydliště: Jižní čechy
Věk: 54

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Mijanboy »

3 8) [:-} alespoň bych mohl pohodlně koukat na sousedku, když chodí po zahradě nahá a nemusel se sápat a plížit po zdi... :x .
124 si nepamatuji, jestli jsem ji zkoušel - myslím, že nezkoušel. BMW e39 525 tds v kombajnu si pamatuji a myslím si, že to bylo asi nejstarší, takže 124 určitě ne pokud Alzheimer mi to v hlavě neupravil. Jedna mi ještě zbyla z posledního roku výroby, tak až se na ní pojedu podívat a Alzheimer se mnou nepojede, tak to zkusím, ale stejně jako ty si myslím, že nepůjde. Ale myslet=hovno vědět...

Mijanboy
hvězdička
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 01.04.2010, 1:39
Auto: W124, 163,168,169,210,211,220, 414, 638, 639
Bydliště: Jižní čechy
Věk: 54

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Mijanboy »

:D Představa, že bych s baterkou na zádech běhal od auta k autu a připojoval v rámci testování - asi jo, to by bylo trošku ujetý, nebo slušně nestandartní. Stačí multimetr... Ale otázkou je proč, když se shodneme na tom, že štávu tam dostaneš kdykoliv pokud budeš chtít.... Po pravdě mě zajímá které MB lze přes osvětlení SPZ připojit ... Proč? Protože je to tudy nejpohodlnější... třeba za deště - proč se válet po zemi... S mojim štěstím by auto stálo v parádní louži která by zapáchala díky hromadě hnoje stojící opodál... Pochopitelně vím, že jsou nejméně další dva způsoby jak auto otevřít bez poškození a bez nutnosti potopení do kaluže... :-! . Takže jen vlastní zájem - je správná odpověď.

Girmi
hvězdička
Příspěvky: 6
Registrován: úte 01.03.2011, 21:27
Auto: E 211 2,2CDI, PHAETON, C4 coupé
Bydliště: u Brna

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Girmi »

Tak dnes jsem to využil, děkuji.
Mijanboy píše: pát 26.05.2017, 13:00 Koukám, že pár lidí úplně nepochopilo smysl fora - když něco nevím, tak se zeptám.... Protože myslet znamená hovno vědět. Já obdivuji osobní statečnost někoho, kdo něco neví a začne tvrdit a ostatní přesvědčovat, že je to tak a tak. Potom se totiž lehce může stát, že se přijde na to, že melu hovna a nebude na mě nikdo koukat tak, že jsem to nevěděl, protože jsem dělal chytráka, tak na mě každý bude koukat tak, že mám v hlavě nasráno. Zmírnit dopad toho , že vím hovno a dělám pouze chytráka lze např.přiznání konzumaci LSD, nebo potvrzením z veteriny o vzteklině a podobně. Dobré je to, že v tomto případě nejde o jednu osobu, takže si můžete vytvořit skupinu chytráků a řešit co bude dál.
Já nemám problém s tím se na něco zeptat... třeba : "fakt to jde - zkoušel jsi to, nebo jsi to jen někde zaslechl? Odpověď by byla : "otevřel jsem tímto způsobem poměrně dost aut různých značek - neříkám, že to půjde u všech značek a tipů nemluvě o závadě nebo kutilským zásahem v podobě tajného vypínače /je otázkou kde bude/, ale ve své podstatě si myslím, že "tímto způsobem" otevřeš většinu aut - tím myslím, že do vybitého auta naleješ proud. Protože pokud by nefungovalo nejlépe přístupné osvětlení SPZ, tak máš možnost lehnout pod motor, nebo ve finále když už tam ležíš, tak si otevřeš kapotu /hlavně ať se mě někdo neptá jak, když je auto zamčené - nebo se oběsím :)/ s dál snad pokračovat nemusím.....
Já kdybych si přečetl něco co se mi nezdá, tak bych asi vyběhl z baráku a vyzkoušel to a potom, kdyby mi to nefungovalo tak bych se ozval...
Smutné je, že tu je spousta lidí co se auty živí a pak zjistíš, že nemají ani základní znalosti v tomto případě o elektrice v autě, protože prohlásit, že nejde pustit proud někam když je vypnutý vypínač může říct jen naprostý blb, protože existujé možnosti kdy to lze a pochopitelně, že existují možnosti kdy to nelze. Takže buď vím základy zapojení toho do čeho chci nalít proud a vím jestli to půjde nebo ne, nebo to vyzkouším a nebo se zeptám a nebo DRŽÍM HUBU abych nebyl za č-r-k- ....
Abych zabránil dalším teoriím relativity a geniality některých zdejších inženýrů, udělal jsem pro ně ukázku. Za kvalitu nahrávky se omlouvám - neumím sám sebe natáčet. Záměrně jsem se na to nepřipravil a využil jsem materiál který byl při ruce. Pokud by to někomu vadilo můžu nahrát jak to vypadá když na to připravený budu. Video je neveřejné a bez tohoto odkazu neviditelné. Tak chytráci tužku papír a dělejte si poznámky - mám radost, že díky mě nebudete až do smrti pitomci. Tak tady:
https://www.youtube.com/watch?v=jC0secay5ek

Mijanboy
hvězdička
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 01.04.2010, 1:39
Auto: W124, 163,168,169,210,211,220, 414, 638, 639
Bydliště: Jižní čechy
Věk: 54

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Mijanboy »

Jsem rád, že to tak funguje i někomu jinému :) ...

fedyk23
hvězdička
Příspěvky: 67
Registrován: úte 08.12.2015, 20:34
Auto: mercedes benz w124 200D
Bydliště: Plesná
Věk: 26

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od fedyk23 »

Omlouvam se, ze obnovuju tema. Ale tata zapomněl klice ve spinaci skrince v aute. Protoze vyndaval baterku vybitou. Ted jsem ji tam daval nabitou a komplet auto se zamklo w124 200D. A je jen jeden klíč bez d.o. Haupnu mam otevrenou. Kam to mam napojit aby se mi auto odemknulo? Pres altik to nejde kdyz minus vemu z baterky a plus take a dam ho na kontakty od altiku.Tak nic se nestane. Dekuji za rady... :)

Laja22

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Laja22 »

vyhackovat
Odpovědět