Nouzové otevření vozu


gasr
hvězdička
Příspěvky: 283
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:59
Auto: Vito 115 CDI , CLK 500
Bydliště: Praha
Věk: 39

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od gasr »

Forrest píše: Myslim, ze by se nemelo radit jak otevrit auto cizim lidem
O rozlomeni spinacky ani nemluvim

moje řeč :(

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Thomas_124 »

Přemek Doležal píše:1/ pokud je tam vyb.bat tak odšroubovat osvětlení SPZ /2 šroubky/ a připojit 12v + odemknout dálkou.
..... a kdo uvnitř vozu zapne ty parkovačky ??? *jokingly* *jokingly* *jokingly*
Však je zapne potom, ne? :P

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Přemek Doležal »

Myslíš tedy :
rozbít okno, zapnout parkovačky, a pak přes zadní 58 tomu dát napít 12V a odemknout ?
Jak jednoduché ! *jokingly* *jokingly* *jokingly*

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Brabus63 »

Nešlo by to i přes výhřev zrcátka?

rubigs
hvězdička
Příspěvky: 319
Registrován: úte 01.02.2011, 15:55
Auto: W124 250Dt, CLK 430
Bydliště: Plzeň

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od rubigs »

Brabus63 píše:Nešlo by to i přes výhřev zrcátka?
Ne.
Šlo by to přes jakýkoliv spotřebič, který je seplej a tvořil el. obvod.

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Thomas_124 »

Přemek Doležal píše:Myslíš tedy :
rozbít okno, zapnout parkovačky, a pak přes zadní 58 tomu dát napít 12V a odemknout ?
Jak jednoduché ! *jokingly* *jokingly* *jokingly*
Zbytečně to komplikuješ. Prostě to udělá tak, jak říkal a pak je rychlezapne! Nic se rozbíjet nebude. Já tehdy taky nic nerozbíjel ;)

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Přemek Doležal »

Ty ale blábolíš ty kluku pitomá, ....to je z hladu ? :-!
pí..viny a pí..vina, pak se toho někdo chytne...... :'(

sněhulák
legenda hvězd
Příspěvky: 2773
Registrován: pát 01.08.2008, 19:11
Auto: PKW und LKW
Bydliště: West Brnou

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od sněhulák »

Thomas_124 píše:
Přemek Doležal píše:1/ pokud je tam vyb.bat tak odšroubovat osvětlení SPZ /2 šroubky/ a připojit 12v + odemknout dálkou.
..... a kdo uvnitř vozu zapne ty parkovačky ??? *jokingly* *jokingly* *jokingly*
Však je zapne potom, ne? :P
Větší kundovina snad ani nejde napsat. Jitrnice tu opět perlí s radami 009
Věnuj se raději monitoru, kde on-line vidíš jestli ti nekradou dřevo ;)

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Thomas_124 »

Nemůžu za to, že bereš vše tak otrocky vážně, Přemek to pochopil, a to je daleko méně inteligentní než ty (a to jsem možná ještě přehnal) *jokingly* Myslím, že tu radu s napájením přes vypnutý spotřebič sem dal mijanboy..

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Přemek Doležal »

1/ pokud je tam vyb.bat tak odšroubovat osvětlení SPZ /2 šroubky/ a připojit 12v + odemknout dálkou.
Dnes máš pravdu, .....tu píčovinu opravdu vymyslel Mijanboj. :-!

Mijanboy
hvězdička
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 01.04.2010, 1:39
Auto: W124, 163,168,169,210,211,220, 414, 638, 639
Bydliště: Jižní čechy
Věk: 55

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Mijanboy »

Koukám, že pár lidí úplně nepochopilo smysl fora - když něco nevím, tak se zeptám.... Protože myslet znamená hovno vědět. Já obdivuji osobní statečnost někoho, kdo něco neví a začne tvrdit a ostatní přesvědčovat, že je to tak a tak. Potom se totiž lehce může stát, že se přijde na to, že melu hovna a nebude na mě nikdo koukat tak, že jsem to nevěděl, protože jsem dělal chytráka, tak na mě každý bude koukat tak, že mám v hlavě nasráno. Zmírnit dopad toho , že vím hovno a dělám pouze chytráka lze např.přiznání konzumaci LSD, nebo potvrzením z veteriny o vzteklině a podobně. Dobré je to, že v tomto případě nejde o jednu osobu, takže si můžete vytvořit skupinu chytráků a řešit co bude dál.
Já nemám problém s tím se na něco zeptat... třeba : "fakt to jde - zkoušel jsi to, nebo jsi to jen někde zaslechl? Odpověď by byla : "otevřel jsem tímto způsobem poměrně dost aut různých značek - neříkám, že to půjde u všech značek a tipů nemluvě o závadě nebo kutilským zásahem v podobě tajného vypínače /je otázkou kde bude/, ale ve své podstatě si myslím, že "tímto způsobem" otevřeš většinu aut - tím myslím, že do vybitého auta naleješ proud. Protože pokud by nefungovalo nejlépe přístupné osvětlení SPZ, tak máš možnost lehnout pod motor, nebo ve finále když už tam ležíš, tak si otevřeš kapotu /hlavně ať se mě někdo neptá jak, když je auto zamčené - nebo se oběsím :)/ s dál snad pokračovat nemusím.....
Já kdybych si přečetl něco co se mi nezdá, tak bych asi vyběhl z baráku a vyzkoušel to a potom, kdyby mi to nefungovalo tak bych se ozval...
Smutné je, že tu je spousta lidí co se auty živí a pak zjistíš, že nemají ani základní znalosti v tomto případě o elektrice v autě, protože prohlásit, že nejde pustit proud někam když je vypnutý vypínač může říct jen naprostý blb, protože existujé možnosti kdy to lze a pochopitelně, že existují možnosti kdy to nelze. Takže buď vím základy zapojení toho do čeho chci nalít proud a vím jestli to půjde nebo ne, nebo to vyzkouším a nebo se zeptám a nebo DRŽÍM HUBU abych nebyl za č-r-k- ....
Abych zabránil dalším teoriím relativity a geniality některých zdejších inženýrů, udělal jsem pro ně ukázku. Za kvalitu nahrávky se omlouvám - neumím sám sebe natáčet. Záměrně jsem se na to nepřipravil a využil jsem materiál který byl při ruce. Pokud by to někomu vadilo můžu nahrát jak to vypadá když na to připravený budu. Video je neveřejné a bez tohoto odkazu neviditelné. Tak chytráci tužku papír a dělejte si poznámky - mám radost, že díky mě nebudete až do smrti pitomci. Tak tady:
https://www.youtube.com/watch?v=jC0secay5ek

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Brabus63 »

Super pokus. Vím, že škodovky přes výhřev zrcátka jdou. Ale hádat se nikým ani to nikomu vnucovat nebudu. U MB to nevím na 100pro, tak je na každém, zda rozbít okno, nebo zkusí výše navrhované rady.

Mijanboy
hvězdička
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 01.04.2010, 1:39
Auto: W124, 163,168,169,210,211,220, 414, 638, 639
Bydliště: Jižní čechy
Věk: 55

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Mijanboy »

Dnes nebo zítra pojedu na plac, tak zkusím jestli mb jde taky přes zrcátka. Jak je tam elektrika nevím - a než to hledat tak to raději vyzkouším a dám vědět.

bmgx
hvězdička
Příspěvky: 292
Registrován: úte 08.11.2016, 4:30
Auto: W201, S124
Bydliště: Jihlava / Brno

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od bmgx »

supr video, díky!

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Nouzové otevření vozu

Příspěvek od Thomas_124 »

Nechápu, proč někdo točí video na výšku..
Odpovědět