SUŘÍKOVÁNÍ


Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1523
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Re: SUŘÍKOVÁNÍ

Příspěvek od 126560 »

fíkus píše:Suřík tam, kde to je už rezavý a spíš na místa kde není autolak. Já jednosložkovým lakům ředitelným fermeží nevěřím. Prostě na tom nedrží pořádně jiná barva. Že to možná nějak drží - ono já tu korozi zase tak neprožívám. Nač používat něco komplikovaně když existují daleko lepší věci jak aplikací tak vlastnostmi. Jak říkám, jezdím v létě v zimě, v soli a sračkách kam se 99% starých Mercedesů už nepodívá a nic opraveného nerezne i bez suříku.
Tahle barva se ředí benzínem.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: SUŘÍKOVÁNÍ

Příspěvek od kejb »

fíkus píše:Suřík tam, kde to je už rezavý a spíš na místa kde není autolak. Já jednosložkovým lakům ředitelným fermeží nevěřím. Prostě na tom nedrží pořádně jiná barva. Že to možná nějak drží - ono já tu korozi zase tak neprožívám. Nač používat něco komplikovaně když existují daleko lepší věci jak aplikací tak vlastnostmi. Jak říkám, jezdím v létě v zimě, v soli a sračkách kam se 99% starých Mercedesů už nepodívá a nic opraveného nerezne i bez suříku.
Nemas s tim zkusenosti...Surik je jediny co funguje a nejaky odrezovace atd :) jako jo,nejakej cas to vydrzi.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: SUŘÍKOVÁNÍ

Příspěvek od fíkus »

Suříkem, jak říkal děda "miniem" natřený NOVÝ plechy na škodovce - a stejně do 10 let to bylo skrz. Jak tam ta rez jednou je... hlavně je to technologicky problematickej materiál - laborovat jestli a kdy to chytne atd. Jak říkám, na místa který nejsou vidět ok. Ale pod vrchní lak je to zbytečnost - vyřezat, vyvařit. Je fakt že Marine minio se už neředí fermeží, není na lněném základu.

Kuba F1
hvězdička
Příspěvky: 327
Registrován: stř 06.08.2008, 9:08
Auto: W123 240D, W140 600SE
Bydliště: Praha 5

Re: SUŘÍKOVÁNÍ

Příspěvek od Kuba F1 »

Fíkus: tohle je ten materiál do wurthu který jsem zkoušel naposledy: https://eshop.wuerth.cz/Kategorie-produ ... cs/CZ/CZK/

A ta pistole, kterou mám, je úplně stejná jako v tom videu. A regulovat se dá průtok vzduchu.
Odpovědět