zvyseni loketky - vratny zasah do ramu sedaku

Odpovědět

Autor tématu
ptak.diesel
vycházející hvězda
Příspěvky: 941
Registrován: čtv 28.08.2008, 15:32
Auto: pracuj tak, aby smrt byla vysvobozenim
Bydliště: PZ,AA,ME,MB,LB/JN

zvyseni loketky - vratny zasah do ramu sedaku

Příspěvek od ptak.diesel »

onehda jsem tu cetl, ze defacto se steluje jen se sedakem....tedy krome, druhe, nizzsi polohy na operce. a tak mi to nedalo, je cas..premyslel jsem a vykutil.

1/odkryt zadek sedaku.
2/vyjmout drzak loketky
3/ navrtat spodni ukotveni, vedle puvodniho....v tom pevnem ramu je dira stejne siroka, navrta se jen plech kryjic ji.
4/ prilozit drzak obracene - tj zvenci do nove diry a vyvrtat vedle horni diry dalsi diru, nechal jsem 2mm materialu. a puvodni diru 10mm ucpal podlozkou 5mm, jez je siroka celkove 10mm.
5/ prostredni dira se lehce upiluje. ale musi se dat drzak zevnitr!
6/ nadzvednout pruzinu u horni diry a ohnout plech smer ven, pro instalaci drzaku, nasledne plech vratit. pruzina muze a bude vejs asi 6mm,ale zajistena.
7/ mezikus drzaku a operky dat druhou stranou a pod nej podlozku vyrobit nebo aspon dve kulate podlozky - na kazdy sroub po 1, aby sedl hlinik. mezikus a nemusel se pilovat. ev. male upilovani je mozne z boku, nema to na funkci vliv. ani na budouci zpetnou instalaci do puv.polohy.
8/zavit staci a je to. cele je to vratne do puvodniho uhle / der.

foto nemam, nemel jsem fotak u sebe. toto oceni dlouhani, jez maji operak hodne kolmo aby doashli na volant a meli rovne nohy,

uskali: trefit spodni diru vrtanim z venku....doporucuji pri precalounovani hor. sedaku rovnou navrtat zevnitr a ev. ucpat a zpevnit sroubem. neprekazi.
Odpovědět