Prosím o vyčtení vin


mts
hvězdička
Příspěvky: 149
Registrován: stř 27.07.2011, 10:13
Auto: W115,W114,W123 a ještě mnoho bmw
Bydliště: klecany
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od mts »

U té první verze karaťase je okapnice v celku,úzká až dulu k liště pod zadním oknem,a ten konec (fajfka směr dolů na C sloupku) je lišta zvlášť která je nacvaklá ve střeše,a ta pozdější verze kraťase má okapnici ze dvou kusů,nad dveřmi jde úzká část a pak je druhá část (ta širší fajfka směr dolů na C sloupku) oba tyto kusy jsou nalisované na pertlu který je součástí střechy..
žralok už má lištu ze tří dílů,A sloupek,střecha a C sloupek,to celé je spojené černým plastem..

Kozzlik
hvězdička
Příspěvky: 67
Registrován: stř 15.10.2014, 13:53
Auto: W115, 220D, 1973 USA verze, automat, klima, okna..

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od Kozzlik »

Tak teď už tomu nerozumim vůbec :D
Přední světla mám USA, takže placatost neporovnám. Na střeše je pertl, na něm je cvaklá lišta od A až k C sloupku, na C sloupku je pak směrem dolu široká lišta se dvěma drážkami. To vše nacvaklé na střeše. A rok 73...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

mts
hvězdička
Příspěvky: 149
Registrován: stř 27.07.2011, 10:13
Auto: W115,W114,W123 a ještě mnoho bmw
Bydliště: klecany
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o vyčtení vin

Příspěvek od mts »

Kozzlik píše:Tak teď už tomu nerozumim vůbec :D
Přední světla mám USA, takže placatost neporovnám. Na střeše je pertl, na něm je cvaklá lišta od A až k C sloupku, na C sloupku je pak směrem dolu široká lišta se dvěma drážkami. To vše nacvaklé na střeše. A rok 73...

Tak to je přesně ta lišta která je u "kraťase" po faceliftu..tzn roky 71-73.. takže ti to sedí jek má ;)

já jsem chtěl pro upřesnění dát fotky ale co mám vyfocené tak je moc velké a nejde to vložit..
Odpovědět