Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

California Scents | vůně do auta

Služby, muzika, mobily atd.

Čenda
král hvězd
Auto: S124/300TDT, W126/380SD ;-) , W902/211CDI...
Místo/Bydliště: eMBé (tam, co má fabriku fauvé)
Věk: 47
Stav: Offline

Re: California Scents | vůně do auta

Příspěvek od Čenda » Po 22.06.2020, 0:34

Jo, používám čajítko právě že ty vonné složky mi přijdou jako docela průser. Občas je mi z různých stromečků a odpařovátek fakt "blivno", jindy mě "jen" hodně bolí šiška. Teď jsem si do sítka (pro změnu) hodil hrst kvítků levandule. Roste nám to u domu jako plevel. Ale voní to suprově. ;-)

scout76
král hvězd
Auto: Už se mi to sem nevejde
Místo/Bydliště: Sokolov
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: California Scents | vůně do auta

Příspěvek od scout76 » Po 22.06.2020, 22:01

TO MI NESMRDI napsal:
Ne 21.06.2020, 21:47
Děkuji moc za osobní zkušenosti.
Případně dalších již téměř 1000 hodnocení je možno si přečíst na Heurece, kdy 94% z nich je kladných.

V současné době se jedná o nejprodávanější vůně do auta v ČR s tím, že vůně Coronado Cherry je dokonce nejprodávanější produkt v celé sekci Autokosmetika.

S ohledem na shora uvedené se taky jedná o nejčastěji padělané osvěžovače vzduchu, tak pozor, ať nenaletíte, výdrž a intenzita vůně je relativně srovnatelná, ale ty vonné složky jsou docela průser ... a dýchá se to pak v uzavřeném malém prostoru x hodin ... doporučuji tedy koupit originál případně zcela jiný výrobek od ověřeného výrobce :)

Martin
Já právě kupoval od vás a očekával jsem,že to vydrží déle (cca. 2 týdny). Vůně byla fajn,ale výdrž byla slabší než u konkurence :( .

Odpovědět