Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

IWC a PAM

Služby, muzika, mobily atd.
Odpovědět

Autor tématu
miluna
hvězda
Auto: jo jo, mám
Místo/Bydliště: Košťany
Věk: 55
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

IWC a PAM

Příspěvek od miluna » So 19.12.2020, 23:28

Kdysi jsem je oboje nutně potřeboval, a protože na origo bych nedosáhl, tak po dlouhém vybíráni jsem koupil, nechal z HongKongu poslat a pěkně proclil za poměrně šílený peníze repliky v kategorii AAA. První jsou notoricky známé IWC Portuguese chrono. Hned první den mi spadly a stopky se nulují na dvě vteřiny, ne na nulu. Snad je v nich nějaká Miyota na baterku. Jinak bez škrábanců, sklíčko čisté. Chtěl bych za ně 3.500,- (ani se neptejte, kolik tenkrát stály).
Druhej kousek Panerai Luminor Submersible Ceramica Black. Automat. Ty už jsem poměrně intenzivně nosil ale nepoškrábané, neponičené. Masivní hodinky na větší ruku. Cena 4.500,-
Poslední dobou mám silně přehodinkováno a nosím univerzální Seika a na cestě mám ještě chrona od DeTomasa, no a tak raději prodávám co téměř nenosím.
Nejraději osobně okolí Teplic, poštu nemám moc rád.
Další (lepší za denního světla) fotky případně mailem.
Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Odpovědět