W210 1996 (preFL) - centrál,klíč a zpětné zrcátko


Autor tématu
Radz
hvězdička
Příspěvky: 9
Registrován: pát 10.04.2020, 21:49
Auto: W210-S210 230T
Bydliště: Plzeň

Re: W210 1996 (preFL) - centrál,klíč a zpětné zrcátko

Příspěvek od Radz »

Díky moc, VIS nemám :-D Prošel jsem to schema, vychází mi z toho, že věc jménem N54/1 neovládá LEDky ve zpětném zrcátku (tři dráty - společných +5V a drát pro každou LEDku), ani po CAN busu neposílá do kompresor/centrál/vn.osvětlení jednotky PSE pod zadní sedačku info, aby se zamklo. Tím pádem ani necvakne relé K54 co bliká blinkrama jako potvrzení zamčení/odemčení (taktéž ovládané z N54/1). Ale napájení N54+1 je u mě zřejmě v pořádku, protože funguje čtení klíče anténou traspondéru u spínačky a funguje immobilizer - auto jde nastartovat....

Tak bych teď potřeboval vědět, kde je v autě ta N54/1 e, abych na ní proběhnul piny konektoru, jestli žije, je po mrtvici, nebo co se děje.

Pak je tu ještě věc jménem N10/1 - něco jako komfortka, do ní vede jeden jediný signálový vodič zase z N54/1...ale ve schematu je z té komfortky vyvedeno a popsáno 12 vedení, kde chybí schema a jsou tam jen odkazy - PE72.29 a PE 77.20. To by šlo někde najít, ať víc, čím a čemu komfortka "kecá" do centrálu?

Díky moc

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 878
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: W210 1996 (preFL) - centrál,klíč a zpětné zrcátko

Příspěvek od prcek »

N54 by měla být pod nohama spolujezdce v tvojí W210 - pod tím opěrným plechem pod kobercem

ty dvě navazující schémata dohledám, jsou to el.okna a šíbr:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Autor tématu
Radz
hvězdička
Příspěvky: 9
Registrován: pát 10.04.2020, 21:49
Auto: W210-S210 230T
Bydliště: Plzeň

Re: W210 1996 (preFL) - centrál,klíč a zpětné zrcátko

Příspěvek od Radz »

Tak N54 je u me za pristrojovym stitem. Napajeni ma, immo funguje neb kdyz ji odpojim napajeni nebo snimaci civku kolem spinacky, motor nejde nastartovat. Zbytek nevim jak proverit. A tlacitko centralu na pristrojovce aktualne, funguje jen "napul" - jde pouze odemykat stiskem soodni pulky kolibky (PSE zavrci, spuwnty dveri vylezou),ale zamykani nejde (pri stisku horni pulky kolibky se nedeje vubec nic). Mel by nekdo dalsi napad? Diky
Odpovědět