Žehlička zlobí - SL 500


Autor tématu
avepok
hvězdička
Příspěvky: 29
Registrován: pát 13.11.2015, 17:27
Auto: SL500 1992

Re: Žehlička zlobí - SL 500

Příspěvek od avepok »

Asi mi dochází trpělivost ... podařilo se sundat pravou stranu a našel další maší hnízdo ... no a jak jsem tak koukal, tak jsem zjistil, že chybí odtoková hadice i na druhé straně a tady pro jistotu už není ani kam přidělat. Ten myšák musel mít velkej hlad. Tak nevím co s tím. To abych vyměnil celý topení ... Pokud má někdo na prodej, pošlete mi prosím do SZ cenovku. Klidně i třeba rozkřáplý, abych to nějak vymodeloval ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

feketos
hvězda
Příspěvky: 1084
Registrován: pon 04.08.2008, 7:27
Auto: W212,w123 280CE,W115 240D 3.0,W115 200D,R129,Smart
Bydliště: Český Krumlov a okolí
Věk: 44

Re: Žehlička zlobí - SL 500

Příspěvek od feketos »

Blejsknu ti, co mám :-)

Kolík
hvězdička
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27.04.2010, 23:08

Re: Žehlička zlobí - SL 500

Příspěvek od Kolík »

tvl! to fakt moc nezavidím buch ví co ještě rozkousal to je rozebrat celé auto :'(

Autor tématu
avepok
hvězdička
Příspěvky: 29
Registrován: pát 13.11.2015, 17:27
Auto: SL500 1992

Re: Žehlička zlobí - SL 500

Příspěvek od avepok »

Přátelé kamarádi, zapomněl jsem se s vámi podělit o zážitku opravy problému, o kterým jsem psal v cizím vlákně. Daný problém zněl: auto přestane po cca 30 km topit, pozavírají se klapky a v autě je zima.
Přijel kamarád, který považuje tyto problémy za výzvu a pustil se do zkoumání, diagnostikoval jak se chovají čidla a dospěl k tomu, že se to celý přemražuje (už nevím jestli to bylo čidlo výparníku nebo který). Prostě nevypíná klima, takže spojka na řemenici, ale ta byla taky v pořádku, tak odpojil dráty od tlakovýho čidla u chladiče (byl tam jeden neoriginální) a co myslíte fungovalo. tak to znova zapojil a zase špatně. Následovala odborná oprava, která spočívala v namotání drátu na prsty a prudké trhnutí a od té doby auto chladí, topí, dělá přesně to, co se po něm požaduje.
Můj závěr:
Myšák Helmut překousal čidlo výparníku v topení a panu majitelovi německotureckému asi nešla klima tak tam k tomu připojil natvrdo drát a klima šla pořád bez možnosti vypnutí. Přes léto mu to asi bylo jedno a v zimě nejezdil a nebo to na zimu odpojovat a nebo ta oprava klimatizace byla pouze na prodej, protože pitomci jako já nikdy nezkoušej jestli jde klima vypnout, ale vždy jenom jestli chladí .....
Odpovědět