Problém s kufrem

Odpovědět

Autor tématu
hrdacek
hvězdička
Příspěvky: 5
Registrován: pát 14.08.2020, 8:15
Auto: MB e320cdi s211

Problém s kufrem

Příspěvek od hrdacek »

Zdravím prosím o radu jedná se o S211 e320cdi elektrické otevírání kufru nefunguje mi otevírání ani zavírání kufru nejde ani stěrač. Ze začátku nefungovalo jen zamknutí tzv byl stále odemknutý kufr ani si to nepřitáhlo a stěrač šel sekavě ale už ani to nejde před tím mě to psalo že je otevřený kufr jen teď to má už jen hlášku DISPLAY FAULTY VISIT VORKSHOP! co by to mohlo být? prvně mě napadla řídící jednotka kufru ale slyšel jsem ještě o nějakém modulu SAM že to můlže dělat díky moc.

chovanec
hvězdička
Příspěvky: 375
Registrován: úte 20.11.2012, 21:10
Auto: GLK 220cdi 4matic 2010
Bydliště: Dunajská Lužná
Věk: 58

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od chovanec »

;)Nevidel by som to až tak čierne ;) Tie dve chyby vôbec spolu nemusia súvisieť.Pred 3mesiacmi som to isté riešil aj ja strierač bol zaoxidovaný takmer násilím sme ho rozhýbali samozrejme pred tým odmerali či tam ide prúd a treba sledovať či má čo i len mikro snahu sa pohnúť ak áno nebáť sa pritlačiť :P S každou prkotinou netreba hneť utekať na diagnostiku stačí hlava.Zámok kúp nový a budeš v cajku kľudne aj čínsky funguje normálne doťahuje v pohode akurát ja som nemal čas tak som kúpil bez tiahla na otváranie z vnútra.Pokiaľ nemáš 7miestne tak sa na to možeš vyprdnúť.Mnoho zdaru.

chovanec
hvězdička
Příspěvky: 375
Registrován: úte 20.11.2012, 21:10
Auto: GLK 220cdi 4matic 2010
Bydliště: Dunajská Lužná
Věk: 58

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od chovanec »

Kufor sa zamkne až po pritiahnutí takže keď nepritiahol nemohol zamknúť v zámku čosi praskne a je ko.

Autor tématu
hrdacek
hvězdička
Příspěvky: 5
Registrován: pát 14.08.2020, 8:15
Auto: MB e320cdi s211

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od hrdacek »

No ted to nedělá už nic ten zámek ani nebzučí ani necvaká jak kdyby bylo vše odpojený aji ten stěrač

chovanec
hvězdička
Příspěvky: 375
Registrován: úte 20.11.2012, 21:10
Auto: GLK 220cdi 4matic 2010
Bydliště: Dunajská Lužná
Věk: 58

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od chovanec »

Zámok je v prdeli,do motora stieraču ide elektrika či nie,odmerať!A nie riešiť zavadu od klávesnice.Bože vytiahnuť šteker čo ide do motora stieraču a odmerať a až potom sa zaujímať o nejaké Samy a ridiace jednotky.Ideš na to od lesa.

konyRF
vycházející hvězda
Příspěvky: 773
Registrován: čtv 08.01.2009, 16:30
Auto: W201 2,0D + W124 300TD + S211 320CDI R6
Bydliště: Bayern - Germany
Věk: 45

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od konyRF »

Neco podobnyho mam taky zasebou. Prvni vec, sezen zamek co funguje. Bud repas z e-bay, nebo Aliexpress nebo novy. Ja jsem na obou autech zamky nejdrive opravil a oddalil nakup novych o 3 roky, ale nebylo to pokazde 100% zamykani, zavirani. Proto jsem radeji zainvestoval. Nastesti jsem to koupil tady v DE kdyz bylo nizsi DPH a dohodl si slevu u dealera MB. Sice jsem cekal na zamky mesic (vyrobeno v USA) a proto to cekani na balik. Namontoval novy, stary prodal na E-bay za 40€ kus a vsichni byli Happy. No a kdyz budes montovat novy zamek tak skontrolujes ridici jednotku, kabelaz a promeris vse kolem sterace. Sem tam kolem osy sterace tece do jednotky a pak to prestane fungovat. Staci vymenit tesnici pruchodku, plech pod steracem kterej stejne rezne a popripadne koupit jednotku na vrakovisti. Normalni diagnostika ti pomuze a napovi.

Autor tématu
hrdacek
hvězdička
Příspěvky: 5
Registrován: pát 14.08.2020, 8:15
Auto: MB e320cdi s211

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od hrdacek »

Tak v sobotu jsem se na to mrknul a zjistil že řídící jednotka měla vypadéný konektor takže vše funkční jenže dnes najednou mě to napsalo že kufr je otevřený vyjela nahoru roletka plus znova DISPLAY............... VISIT WORKSHOP takže jsem pomale tam kde jsem byl před tím stěrač funguje už zamykání taky zavírání otevírání taky jen toto. Díky moc

SantaJenda
hvězdička
Příspěvky: 141
Registrován: sob 26.08.2017, 15:08
Auto: S210/420,S210/320cdi, hovnaj santa fe 2,7 a další

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od SantaJenda »

Také se podělíme o zkušenost,třeba pomůže.
Kufr se otevíral na dálku i na čudlík.ale nechtělo se to přitáhnout a zamknout.roleta nezajizdela.po rozebrání tapecu vše fungovalo.rozebirani,cisteni, měření...nakonec pomohlo odpojit osvětlení co je na víku kufru.od té doby musím zaklepat vše funguje. Teda až na světýlko které stejně bylo na dvě věci.

Adros
hvězdička
Příspěvky: 91
Registrován: pon 15.05.2017, 6:31
Auto: ex w124 250td,w210 290td,w201 200d,akt. w210 300d
Bydliště: Martin

Re: Problém s kufrem

Příspěvek od Adros »

S211 (combi) 2008.Zdravím vás.Nechcem zakladať novú diskusiu, tak píšem sem.Ja mám taktiež problem s kufrom-nesvieti mi osvetlenie ŠPZ, nefunguje el.zámok dverí.Nefunguje stierač a nefunguje svetlo spiatočky.Funguje jedine výhrev okna.Na budíkoch mi nehlási žiadnú chybu.Nemáte s tým skúsenosť?
Odpovědět