elektrika?


Autor tématu
svido
hvězdička
Příspěvky: 165
Registrován: úte 31.03.2009, 19:12
Auto: 290 TD

Re: elektrika?

Příspěvek od svido »

Ahoj,píšem len tak na margo,odniesol som auto na jednu s tých adries čo mi bola odporučaná W463,nakoľko namám HD ani SW .Expert povedal,že problem je sínacia skrinka.Na jeho otázku,či meníme som po váhani povedal ,že dobre.Chyba.Do toho času auto chodilo ako hodinky,mimo tej sporadicky sa vyskyujúceho sa problému,o ktorom som písal. povýmene spínačky,svieti SRS,xenony sa rozsvietia po 3 minútach,tri okná nesťahujú,displej na cúvacie senzory je mrtvý.jedným kľučom sa auto nedá naštartovať,ani pretočiť,ventilator sa točív kuse.Auto je u páne od 20.10.2021 do dnešného dňa,na moje telefonáty ,len vyhovorky.

konyRF
vycházející hvězda
Příspěvky: 773
Registrován: čtv 08.01.2009, 16:30
Auto: W201 2,0D + W124 300TD + S211 320CDI R6
Bydliště: Bayern - Germany
Věk: 45

Re: elektrika?

Příspěvek od konyRF »

To je podivny servis, kdyz se vymlouva. Jo, dnes se na nekoho spolehnout je sance asi jako na vyhru ve Sportce.

Autor tématu
svido
hvězdička
Příspěvky: 165
Registrován: úte 31.03.2009, 19:12
Auto: 290 TD

Re: elektrika?

Příspěvek od svido »

Pokračovanie,auto som dal školenému kolegovi,ktorý má vybavenie,vie,ale zatiaľ neopravil,robí to už tri mesiace,bankovky mu nedám,a zatiaľ som neodišiel.Pracuje na tom podľa neho každý deň.Vyhovoriek jeden mech.Takže tak.Je to preňho asi "těžká písemní práce.!

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: elektrika?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Jak zde před časem psal kolega W463:
Je třeba to dát opravit znalci, nikoliv nýmandovi, kterej jen něco zkouší, a výsledek hovno hovno.
Dovez mu to do Říčan, zaplať mu za práci, a je hotovo =opraveno. @=
Pak znám ještě jednoho, pan Ota :stern: ve Praze.....

Autor tématu
svido
hvězdička
Příspěvky: 165
Registrován: úte 31.03.2009, 19:12
Auto: 290 TD

Re: elektrika?

Příspěvek od svido »

W 463 mi dal adresu na znalca.Bol som pri tom ked stahoval data z mojej spinacej skrinky a preniesol ich do druhej a tam sa nieco posralo a nebola urobena zaloha.A teraz sa ide pokus- omyl,si myslim.Skonci to asi tak,ze sa objedna nova spinacka v MB s startovacim balikom auto sa prekoduje a bude to stat cca 700 eur.

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 879
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: elektrika?

Příspěvek od prcek »

K te puvodni spinacce mas jen jeden klic?
Naprosto stejny problemy s chybejicim spinanym napetim 15 resil ted kolega na 203 a problem byl v klicku, na zalozni funguje.

Autor tématu
svido
hvězdička
Příspěvky: 165
Registrován: úte 31.03.2009, 19:12
Auto: 290 TD

Re: elektrika?

Příspěvek od svido »

Kľúče mám dva.Fungovali obidva ,ale po výmene spínačky,je funkčný len jeden ,druhým ani nepretočím,neodblokuje volant.Auto je rozkodované.

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 879
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: elektrika?

Příspěvek od prcek »

svido píše: pon 07.03.2022, 11:58 Kľúče mám dva.Fungovali obidva ,ale po výmene spínačky,je funkčný len jeden ,druhým ani nepretočím,neodblokuje volant.Auto je rozkodované.
Na původní spínačku se takto chovaly oba klíče?
"naštartujem auto a pristrojovka je mrtvá, radio stahovanie okien nič, svetlá nič ale auto beží"

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: elektrika?

Příspěvek od Přemek Doležal »

svido píše: pon 07.03.2022, 11:58 Kľúče mám dva.Fungovali obidva ,ale po výmene spínačky,je funkčný len jeden ,druhým ani nepretočím,neodblokuje volant.Auto je rozkodované.
A proto pojedeš do Říčan, kde ti to daj do kupy. *jokingly* *jokingly* *jokingly*

Autor tématu
svido
hvězdička
Příspěvky: 165
Registrován: úte 31.03.2009, 19:12
Auto: 290 TD

Re: elektrika?

Příspěvek od svido »

Přemku ja to nebudem,ja som to nedodrbal.Môže sadnuť opravár a ísť to dať aspoň do pôvodného stavu.

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: elektrika?

Příspěvek od Přemek Doležal »

Jo hoši, tak na to jsem zvědavej. :hop:

Autor tématu
svido
hvězdička
Příspěvky: 165
Registrován: úte 31.03.2009, 19:12
Auto: 290 TD

Re: elektrika?

Příspěvek od svido »

Pokracovanie príbehu,Přemku ja som auto odniesol na adresu ktorú mi dal W 463 a predpokladam,že ma neposlal k nejakému nýmandovi.
Ale,k veci auto je stále u pána opravára ,ktorý po x vyhovorkách ,ktore by boli na jednu knihu,pred týždňom priznal,že to nevie urobiť aj po konzultácií s panom z Řičan.Poslal to/že vraj/ do Poľska,spínaciu skrinku aj riadiacu jednotku a tam to mali dať do poriadku.dnes som mal ísť pre auto,ale ďalšia vyhovorka,že ešte nie,lebo svieti airbag,musí to konzultovať s poliakom na diaľku.Takže tak,auto skoro 6 mesiacov bez pohybu môže ísť asi do šrotu.

Autor tématu
svido
hvězdička
Příspěvky: 165
Registrován: úte 31.03.2009, 19:12
Auto: 290 TD

Re: elektrika?

Příspěvek od svido »

V stredu bol sviatok,po päť a pol mesiacoch je auto urobené,nová riadiaca jednotka, nová spínačka a dva nové kľúče,ako to urobiť ho naviedol nejaký Turek.
Odpovědět